Strona główna Sporty Amerykańska legenda oddaje przysługę Lewisowi Hamiltonowi w ramach ogromnego projektu w Nowym...

Amerykańska legenda oddaje przysługę Lewisowi Hamiltonowi w ramach ogromnego projektu w Nowym Jorku

8
0

Lewis Hamilton zajął 4. miejsce w Grand Prix Kanady – wyścigu, w którym odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w 2007 roku. Mistrz świata, który wcześniej cieszył się dominacją w F1, nie zdobył jeszcze podium, a George Russellowi udało się przywieźć trofeum do domu dla drużyny. W wyścigu Hamilton pokazał, że nie skończył ze ściganiem się i nadal ma w sobie siłę, by stanąć na podium.

Człowiek, który w swojej karierze zdobył 103 zwycięstwa, z pewnością przyciąga fanów ze wszystkich środowisk. Dotyczy to między innymi legendy sportów motorowych Mary McGee, która odwiedziła warsztat Mercedesa, aby spotkać się z Lewisem Hamiltonem. Wspierała brytyjskiego kierowcę i można ją było postrzegać jako powód, dla którego kierowca Mercedesa zakończył sezon najlepiej. Jednak jedno wie tylko kilka osób: Lewis Hamilton współpracuje z McGee jako producent jej filmu biograficznego, a legenda sportów motorowych chciała go wspierać podczas Grand Prix Kanady.

Ujawniono motywację Lewisa Hamiltona do Grand Prix Kanady

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Zawieść fanów zawsze jest rozczarowaniem i za to odpowiedzialność spoczywała na głowie Lewisa Hamiltona podczas Grand Prix Kanady. Mary McGee, pierwsza motocyklistka z USA, była tam, aby wspierać kierowcę Mercedesa, co doprowadziło go do zdobycia przez niego niemal podium. Hamilton zawsze promował różnorodność w sportach motorowych. Czy jest na to lepszy sposób niż pomoc w opowiedzeniu historii McGee?

Kiedy więc McGee wiedziała, że ​​uda jej się zdążyć na wyścig, musiała zejść na dół. W końcu mówimy o Lewisie Hamiltonie. Mercedes P3-4 to coś, czego nie widzieliśmy przez cały sezon. I wygląda na to, że ulepszenia przynoszą im korzyści. George Russell miał szansę wygrać wyścig, startując z pole place. Ostatecznie jednak stracił miejsce na rzecz Verstappena.

Hamilton pomaga Mary McGee w realizacji jej filmu: Motocykl Mary w reżyserii Haley Watson. Producentami filmu jest kierowca Mercedesa wraz z dwukrotnym zdobywcą Oscara Benem Proudfootem. McGee wiedziała, że ​​po ulepszeniach Mercedes poradzi sobie dobrze i aby pokazać swoje wsparcie swojemu producentowi, dotarła na tor Circuit Gillies Villeneuve. W ostatnich chwilach wyścigu fani LH44 mieli więcej powodów do podekscytowania, ponieważ Hamilton jechał koło w koło z Georgem Russellem i miał szansę na powrót na podium.

Jednak Lewis Hamilton nie był zadowolony z czwartego miejsca. Mimo to zakwalifikował się na 7. miejscu, co wpłynęło na jego wynik w wyścigu.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Hamilton uważa, że ​​mógł powalczyć o zwycięstwo

George Russell rozpoczął wyścig z pole place, podczas gdy Anglik był daleko w tyle na 7. miejscu. Po ukończeniu P4 Hamilton zrozumiał, że po modernizacji samochód może walczyć o zwycięstwa. Powiedział F1.com, „To nie był dla mnie pozytywny wyścig”. Może to być mylące, ponieważ był to najlepszy finisz, jaki brytyjski kierowca osiągnął w całym sezonie. Wyjaśnił dalej, „Czułem, że to jedna z najgorszych przejażdżek, jakie kiedykolwiek odbyłem. W niektórych momentach dobra prędkość, ale ostatecznie sam weekend był dość kiepski.

za pośrednictwem Reutera

Ostatecznie wynik jego kwalifikacji miał ogromny wpływ na określenie jego zdolności do walki o zwycięstwo. Następnie Hamilton powiedział: „Oczywiście wykwalifikowany [seventh]ponownie tam wróciłem, a potem, jak można było się spodziewać, utknąłem za Fernando na długi, długi czas. Potem straciłem dużo ziemi, potem straciłem kolejną porcję, wypadł i…” Następnie siedmiokrotny mistrz świata zakończył swoje oświadczenie słowami: „W każdym razie pozytywne jest to, że samochód się rozwija, posuwa się do przodu. Myślę, że gdybym zakwalifikował się tak, jak powinienem, walczyłbym o zwycięstwo, dlatego jest to dość frustrujące.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Czy wobec tego myślisz, że 39-latkowi uda się wygrać wyścig w tym sezonie? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

Podziel się tym z przyjacielem:

Źródło