Strona główna Sporty Allen Iverson przyznaje, że Michael Jordan „prawie zablokował” jego słynną sztukę pomimo...

Allen Iverson przyznaje, że Michael Jordan „prawie zablokował” jego słynną sztukę pomimo zaawansowanego planowania – „You Don't Love Me!”

7
0

Marzyć o grze przeciwko swojemu idolowi to jedno, ale w prawdziwym życiu jest to zupełnie inna gra w piłkę, gdy twój idol jest Michaela Jordana. Jednakże Allen Iverson nie tylko stanął twarzą w twarz z Jordanem, ale jest także odpowiedzialny za jeden ze swoich najbardziej żenujących momentów. Ale Iverson nigdy się tym nie przechwala, a nawet przyznaje, że MJ prawie zablokował jego strzał. „Jaki on jest wspaniały, wciąż prawie go zablokował, a ja go dobrze załatwiłem”.

Rozmawiam z Podcast Knuckleheads prowadzony przez Quentina Richardsona i Dariusa Milesa na temat momentu przeciwko Jordanii. Iverson powiedział, że nie pamięta momentu po meczu, ale pamięta, jak mówił swoim przyjaciołom i rodzinie, że może spróbować tego ruchu przeciwko Jordanowi. „ Jeśli kiedykolwiek by mnie chronił, zamierzam spróbować swoich sił na najlepszym graczu, jaki kiedykolwiek grał.

Bubba Chuck wiedział, że musi uspokoić nerwy i zachować pewność siebie, gdy walczy z MJ-em. Chciał po prostu zrobić to jak zawsze i nie dać się złapać w tej chwili. Iverson twierdzi nawet, że przyłapał na tym ruchu miliony ludzi, ale byli oni znacznie gorsi od Jordanii. W końcu wiedział, co to właściwie znaczy wykonać ruch przeciwko swojemu idolowi. „Bale to on, wiesz, co mam na myśli, więc to jest najważniejsze, to jest wielka sprawa.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

AI nazwała ten second również słodko-gorzkim, ponieważ 76ers przegrali z Bulls. Później wspominał także spotkanie na czas Jego Powietrzność w swoim apartamencie w Charlotte. Iverson nie mógł przestać wychwalać swojego KOZZA i jego przyjaciel musiał interweniować. Ale Iverson powiedział: „Po prostu nie mogę nic na to poradzić, kocham tego gościa” na co Jordan odpowiedział: „Człowieku, nie kochasz mnie, bo nie sfrustrowałbyś mnie w ten sposób.

Allen Iverson podzielił się swoim najwspanialszym momentem

Mówiąc o czasie, kiedy został uhonorowany w pierwszej 75. „To najwspanialsze uczucie jakie przeżyłem.” Skoro mowa o starszych legendarnych chłopakach, też chciałem się z nim spotkać i pochwalić jego i innych. Zdaniem Iversona był to niezwykle pochlebny second, ale było też coś, czego nie da się zapomnieć.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

To było wtedy, gdy Jordan pojawił się na knajpie, a reakcja pozostałych 74 graczy opowiedziała całą historię. Iverson powiedział” Pamiętam ich reakcję, jakbym na to patrzył tak, jak ty, ten człowiek to prawdziwy mężczyzna.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o najgorętszych NBA historie przez Google! Kliknij Obserwuj nas i dotknij Niebieska gwiazda.

Podążaj za nami

Strażnik mówił także o tym, jak męcząca jest debata pomiędzy Jordanem a LeBronem Jamesem. The Filadelfia 76ers legenda wierzy, że MJ jest KOZEM i nie ma co do tego wątpliwości. Mimo że kocha LeBrona Jamesa i zgadza się, że mógłby być na Mount Rushmore. Jednak czołowe miejsce pozostanie Michaelowi Jordanowi. Zupełnie jak jego idol!

Źródło