Strona główna Rozrywka Zaoszczędź 120 USD na urządzeniu Dyson Airwrap podczas wyprzedaży rocznicowej Nordstrom 2024

Zaoszczędź 120 USD na urządzeniu Dyson Airwrap podczas wyprzedaży rocznicowej Nordstrom 2024

28
0

Narzędzia do pielęgnacji włosów Dyson rzadko są w sprzedaży, ale sezon letnich oszczędności jest w pełni. Obecnie jest duża oferta Dyson Airwrap w Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom która rozpoczęła się dzisiaj. Największa wyprzedaż Nordstrom w tym roku właśnie została otwarta dla wybranych posiadaczy kart, ale ogół społeczeństwa może zacząć robić zakupy 15 lipca.

W tej chwili Suszarka wielofunkcyjna Dyson Airwrap jest 120 USD zniżki dla członków Icon lub posiadaczy karty Nordstrom, którzy wydali w sklepie 15 000 USD lub więcej w ciągu ostatniego roku. Biorąc pod uwagę, że Airwrap jest jednym z najbardziej pożądanych narzędzi do włosów, musisz działać szybko, aby zdobyć popularną stylizację, zanim się wyprzeda.

Dyson zaprezentował oryginalny Dyson Airwrap w 2018 roku i od tamtej pory jest to jedno z najbardziej pożądanych narzędzi kosmetycznych. Widziałeś Airwrap wszędzie na TikToku, ale cena nadal stoi na przeszkodzie, aby zdobyć jeden z nich. Dyson Airwrap jest teraz o 20% tańszy, dzięki czemu możesz stać się posiadaczem jednego z nich.

Zaprojektowany do różnych rodzajów włosów, długości i stylów, Airwrap jest wyposażony w sześć nakładek, aby stylizować włosy bardziej efektywnie. Aby uzyskać szybkie i wydajne suszenie w domu z precyzyjnym kształtowaniem, teraz jest czas, aby kupić Dyson Airwrap i ulepszyć swój Pielęgnacja włosów rutyna. Zawsze istnieje szansa, że ​​niektóre z najbardziej kuszących ofert mogą zostać wyprzedane w okresie wczesnego dostępu do wyprzedaży Nordstrom.

Ambasadorzy (posiadacze karty, którzy w ciągu ostatniego roku wydali 5000 USD lub więcej) uzyskują dostęp do Wyprzedaż rocznicowa Nordstrom 10 lipca, a Influencerzy (posiadacze kart, którzy wydali 500 USD lub więcej) mogą rozpocząć zakupy 11 lipca. Sprzedaż zostanie otwarta dla wszystkich 15 lipca i potrwa do 4 sierpnia. Zapoznaj się z ofertami, aby utworzyć listę życzeń poniżej.

Zobacz wyprzedaż Nordstrom

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło