Strona główna Rozrywka Wsuń się w tę lnianą sukienkę midi do załatwiania spraw i nie...

Wsuń się w tę lnianą sukienkę midi do załatwiania spraw i nie tylko

7
0

Us Weekly ma partnerstwa partnerskie. Otrzymujemy wynagrodzenie, gdy klikniesz na hyperlink i dokonasz zakupu. Ucz się więcej!

Jest tak wiele różnych rodzajów sukienek do wyboru, gdy będziesz się ubierać tego lata. Ale jest jeden oczywisty wybór, który sprawdza się dobrze, gdy potrzebujesz czegoś przewiewnego i łatwego w manewrowaniu: lniana sukienka. Jeśli go nie masz, być może nadszedł czas, aby go zdobyć, a my znaleźliśmy taki, który jest warty zakupu.

Jeśli udasz się teraz do Walmartu (lub przynajmniej do sklepu cyfrowego), możesz zdobyć Lniana sukienka midi Time and True za jedyne 23 dolarów. Wygląda bardzo podobnie do ewolucji sukienki koszulowej, ale jest o wiele bardziej miękka i wygodniejsza. Otacza ciało i pochlebnie układa się na ciele, dzięki czemu wygląda jak coś więcej niż zwykły worek i bardziej nadaje się na wyjście na zakupy lub kolację z przyjacielem. A kiedy połączysz go z kapeluszem jak na zdjęciu, naprawdę zaczniesz rozumieć, dlaczego jest to fajna opcja.

Uzyskać Lniana sukienka midi Time and Tru za jedyne 23 dolarów w Walmarcie!

Ma elastyczną, luźną talię i sylwetkę, a także wiązane rękawy i boczne kieszenie, dzięki czemu nie tylko wyglądasz schludnie i schludnie, ale też bardzo przemyślanie, tak jakbyś wszystko zaplanowała. Przód zapinany na guziki również nadaje jej lekki wygląd, marszczenia na ramionach i odpinany pasek.

Uzyskać Lniana sukienka midi Time and Tru za jedyne 23 dolarów w Walmarcie!

To idealna sukienka na lato, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przyzwyczajać się do upału, czy też ubierasz się, czekając tygodniami na palące słońce. Odbierz, kosztuje nieco ponad 20 dolarów, a pokochasz w nim paradowanie.

Uzyskać Lniana sukienka midi Time and Tru za jedyne 23 dolarów w Walmarcie!

Źródło