Strona główna Rozrywka Violet Affleck ujawnia, że ​​w 2019 roku zachorowała na chorobę powirusową podczas...

Violet Affleck ujawnia, że ​​w 2019 roku zachorowała na chorobę powirusową podczas rzadkiego publicznego wystąpienia

17
0

Violet Affleck zajmuje stanowisko i zabiera głos jako uprawniony do głosowania członek społeczeństwa miasta Los Angeles.

18-letnia studentka faculty'u, która jest córką Ben Affleck I Jennifer Garner — pojawił się publicznie na regularnym posiedzeniu Rady Nadzorczej Hrabstwa Los Angeles, co jest rzadkością we wtorek.

Podczas publicznych komentarzy, podczas których mieszkańcy mają okazję zwrócić się do zarządu, Violet, która podczas publicznego wydarzenia miała na sobie ochronną maskę na twarzy, opowiadał się za rozszerzeniem dostępności masek i innych ważnych środków utrzymania bezpieczeństwa publicznego, ujawniając jednocześnie własne doświadczenia związane z długoterminowymi skutkami zarażenia się infekcją wirusową.

„Zachorowałam na chorobę powirusową w 2019 roku” – wyznała Violet. „Teraz czuję się dobrze, ale na własne oczy zobaczyłam, że medycyna nie zawsze ma odpowiedzi na konsekwencje nawet drobnych wirusów. Pandemia COVID-19 jeszcze bardziej to uwypukliła”.

Według Klinika MayoStan powirusowy występuje po przebyciu infekcji wirusowej i charakteryzuje się możliwym zmęczeniem, letargiem, utratą pamięci, niezdolnością do koncentracji i wyczerpaniem. Może trwać miesiącami po pierwotnym zakażeniu.

Jennifer Garner i Violet Affleck na kolacji w Białym Domu w grudniu 2022 r.Sarah Silbiger/CNP/Bloomberg przez Getty Photos

„Jedna na 10 infekcji prowadzi do długiego COVID, który jest wyniszczającą chorobą neurologiczną i sercowo-naczyniową, która może pozbawić ludzi zdolności do pracy, widzenia, poruszania się, a nawet myślenia” – powiedziała Violet podczas posiedzenia zarządu, wyjaśniając, że choroba najbardziej dotknęła społeczności narażone w całym kraju.

„Aby stawić czoła długiemu kryzysowi COVID, domagam się dostępności masek, filtracji powietrza i świateł dalekiego UVC w placówkach rządowych, w tym w więzieniach i aresztach” – oświadczyła – „oraz obowiązku noszenia masek w powiatowych placówkach medycznych”.

„Musimy zwiększyć dostępność bezpłatnych testów i leczenia, a co najważniejsze, hrabstwo musi sprzeciwić się zakazom noszenia maseczek z jakiegokolwiek powodu” – oświadczyła Violet, mówiąc szybko, aby zmieścić swoją wiadomość w przydzielonych minutach. „Nie zapewniają nam większego bezpieczeństwa, sprawiają, że narażeni członkowie naszej społeczności są mniej bezpieczni i sprawiają, że wszyscy są mniej zdolni do wspólnego uczestnictwa w Los Angeles. Dziękuję”.

Violet jest najstarszą z trójki dzieci Afflecka i Garnera, po niej jest jej 15-letnia siostra Seraphina i 12-letni brat Samuel. Słynni rodzice Violet rozstali się w 2015 roku po 10 latach małżeństwa, a w 2018 roku sfinalizowali rozwód.

W listopadzie Garner rozmawiałem z ET z premiery serialu Netflixa Przełącznik rodzinny i dodała, że ​​nauczyła się wiele odkąd została matką w 2006 roku.

„Moje dzieci nauczyły mnie tak wiele” – powiedział Garner, śmiejąc się. „Teraz? Pokory. Są na prawdziwej ścieżce do nauczenia mnie pokory”.

Dodała, że ​​jest mamą trójki nastolatków: „Mój dom jest pełen nastolatków, a oni – to ciężka praca”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło