Strona główna Rozrywka Ujawniono przyczynę śmierci dziennikarza KTLA Sama Rubina

Ujawniono przyczynę śmierci dziennikarza KTLA Sama Rubina

15
0

Sam Rubin. Michael Kovac/Getty Photographs

Dziennikarz KTLA Sam RubinPrzyczynę śmierci podano dwa miesiące po śmierci cenionego dziennikarza zajmującego się rozrywką w wieku 64 lat.

Rubin zmarł na „chorobę niedokrwienną serca spowodowaną miażdżycową chorobą tętnic wieńcowych (śmiertelne bicie serca spowodowane niedoborem krwi i tlenu dopływającego do serca)” – poinformowało Biuro Koronera Okręgu Los Angeles powiedział w oświadczeniu z wtorku 9 lipca. „Sposób śmierci jest naturalny”.

Według biura koronera Rubin zgłosił się do miejscowego szpitala 10 maja, skarżąc się na bóle brzucha. Jego zgon stwierdzono o godzinie 11:03 czasu lokalnego.

O śmierci Rubina poinformowała agencja KTLA, w której pracował od 1991 roku.

Piosenkarz „Stuck in the Middle With You” Joe Egan nie żyje w wieku 77 lat

Powiązany: Śmierć celebrytów w 2024 r.: Gwiazdy, które straciliśmy w tym roku

W 2024 roku Hollywood opłakiwało wiele gwiazd. Gwiazda Pace ​​Racer, Christian Oliver (urodzony jako Christian Klepser), zginął w wieku 51 lat w katastrofie lotniczej 5 stycznia. Oliver wracał do domu z wakacji na Karaibach ze swoimi dwiema córkami — Maditą i Annik, które dzielił z żoną Jessicą Klepser — 4 stycznia. […]

„KTLA 5 jest głęboko zasmucona informacją o śmierci Sama Rubina” – napisała stacja za pośrednictwem X. „Sam był gigantem w lokalnym przemyśle informacyjnym i świecie rozrywki, a także stałym elementem porannej telewizji w Los Angeles przez dziesięciolecia. Jego śmiech, urok i troskliwa osobowość poruszały wszystkich, którzy go znali”.

Publish zakończył się słowami: „Sam był kochającym mężem i ojcem: function, które cenił najbardziej. Nasze myśli są z rodziną Sama w tym trudnym czasie”.

KTLA Frank Buckley wszedł na żywo w eterze przekazać wiadomość o śmierci Rubina, którą nazwał „szokującą” i „trudną do zrozumienia”.

„Nasze serca, jak możesz sobie wyobrazić, są złamane” – powiedział Buckley. „Po prostu, Sam był KTLA”.

Ukochany dziennikarz rozrywkowy Sam Rubin nie żyje w wieku 64 lat

Sam Rubin Tommaso Boddi/Getty Photographs dla The Recording Academy

Buckley był wzruszony, gdy opowiadał o „śmiechu Rubina, jego uroku i troskliwej osobowości”.

Koledzy i gwiazdy oddali hołd Rubinowi po otrzymaniu w maju wiadomości o jego śmierci.

„Jestem oszołomiony i zszokowany wiadomością o śmierci mojego przyjaciela Sama Rubina” Bohaterowie aktor Greg Grunberg napisane przez X. „Dbał o każdego, kogo spotkał, zawsze znalazł czas, żeby się uśmiechnąć i zapytać o rodzinę, był najlepszy w tym, co robił. Nie mogę uwierzyć w tę wiadomość. Tak druzgocąca i smutna. Myśląc o jego pięknej rodzinie”.

Druhny dyrektor Paweł Feig napisane przez X„Naprawdę kochałem Sama, który tak bardzo mnie wspierał i branżę w ogóle. Był najlepszy. Nie mogę do końca pogodzić się z jego odejściem. Wysyłam tyle miłości jego rodzinie i przyjaciołom. Tak smutno. Spoczywaj w pokoju, Sam. Kocham cię, kolego.”

Rubina przeżyła żona, Lesliei czwórkę dzieci.

Źródło