Strona główna Rozrywka „The Bear” nakręcił 18 odcinków, które podzielono na sezony 3 i 4

„The Bear” nakręcił 18 odcinków, które podzielono na sezony 3 i 4

44
0

Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri i Jeremy Allen White. Efekty specjalne

Niedźwiedź fani mogą doczekać się czwartego sezonu wcześniej, niż się spodziewali.

Czarny mech-Bachrach omówili, jak obsada nakręciła większą liczbę odcinków sezonu 3 — które następnie podzielono na części w celu nakręcenia czwartej części.

„Kiedy zaczynaliśmy 3. sezon, nie zamierzaliśmy robić 3. i 4. sezonu” – wspominała 47-letnia Moss-Bachrach, grająca Richiego, w odcinku emitowanym w niedzielę 7 lipca. Podcast „Rozmawiaj swobodnie z Samem Fragoso”„Ale to narastało i nasze odcinki były dość duże — ponad godzinne”.

Moss-Bachrach zauważyła, że ​​dodatkowe materiały pozwoliły im natychmiast rozpocząć produkcję czwartego sezonu, dodając: „Niektóre z tych odcinków były podzielone [and we] nie zrobimy dwóch sezonów i teraz zrobimy 15 lub 16 odcinków zamiast 10. Ale zrobimy to wszystko w tym samym czasie”.

Ebon Moss-Bachrach ujawnia, że ​​nakręcili 18 odcinków „The Bear” — które ostatecznie podzielono na sezony 3 i 4

Abby Elliott i Ebon Moss-Bachrach. Efekty specjalne

Co warto wiedzieć o czwartym sezonie serialu The Bear Od zerwanej relacji Carmy i Syd po kolejne epizody 109

Powiązany: Co dalej z Carmy i Sydney w 4. sezonie „The Bear”? Co wiemy

Fani mają wiele pytań o przyszłość The Bear — i miejmy nadzieję, że sezon 4 odpowie przynajmniej na część z nich. Serial FX, który transmituje nowe odcinki na Hulu, bada przemysł spożywczy z perspektywy utalentowanego szefa kuchni o imieniu Carmy (Jeremy Allen White), który wrócił do Chicago wkrótce po swoim […]

Wstrząs okazał się wyzwaniem, ponieważ Niedźwiedź nie zostało sfilmowane w kolejności.

„Przychodziłem na początku dnia i kręciłem scenę z końca sezonu 4, potem scenę z początku sezonu 4, a potem scenę z końca sezonu 3” – wyjaśnił Moss-Bachrach. „Jeremy [Allen White], Ayo [Edebiri] i nieustannie przeglądam wszystkie pory roku, próbując przypomnieć sobie, gdzie teraz jest twoja postać.”

Moss-Bachrach nazwał ten proces „ekscytującym”, ale także „mylącym”. W wywiadzie dla „The Guardian” opowiedział o kręceniu dwusezonowego wątku Richiego. Pan Porter„Dziennik” opublikowano w poniedziałek 8 lipca, mówiąc: „Nakręciliśmy około 18 odcinków, ale wszystko się zmienia. W przeszłości to, co było jednym odcinkiem na stronie, zostało podzielone na dwa”.

Aktor kontynuował: „Po prostu gubię się w tym bałaganie i chaosie. Lubię dać się porwać fali, która jest większa, niż myślałem, że jest, przewraca się i wypluwa z drugiego końca”.

Ebon Moss-Bachrach ujawnia, że ​​nakręcili 18 odcinków „The Bear” — które ostatecznie podzielono na sezony 3 i 4
Efekty specjalne
Które programy telewizyjne są odnawiane, które anulowane w 2024 i 2025 roku? Sprawdź status swojego ulubionego serialu

Powiązany: Które seriale telewizyjne zostaną wznowione, a które anulowane w latach 2024–2025?

W miarę jak sieci podejmują decyzje dotyczące swoich programów, Us Weekly będzie nadal śledzić, co zostało odnowione, a które programy telewizyjne zostały anulowane. Gradual Horses był pierwszym programem, który uzyskał odnowienie w 2024 r. Na początku stycznia Apple TV+ przejął serial na piąty sezon, który będzie oparty na Micku […]

Serial „The Bear”, którego trzeci sezon ukazał się w zeszłym miesiącu, przedstawia przemysł spożywczy z perspektywy utalentowanego szefa kuchni o imieniu Carmy (White), który wrócił do Chicago wkrótce po śmierci swojego starszego brata Mike’a. (Jon Bernthal) śmierci, aby przejąć ich rodzinny sklep z kanapkami, The Beef. Po zamknięciu lokalnego punktu, Carmy i pracownicy przerobili restaurację na The Bear, która odniosła sukces i porażkę w ostatnim sezonie.

Jeszcze przed emisją trzeciego sezonu pojawiły się doniesienia o cichym wznowieniu serialu przez stację FX Niedźwiedź więcej odcinków. Wiele źródeł podało, że 3. i 4. sezon serialu były kręcone w tym samym czasie z powodu napiętych grafików członków obsady, takich jak White, 33 lata, Edebiri, 28 lat i Moss-Bachrach.

Matty Matheson, który gra Faka, został zapytany o kręcenie obu sezonów razem, co, jak przyznał, było trudne. W szczególności wspomniał o próbie zapamiętania scen, o których mógłby mówić, ponieważ są materiały, których fani jeszcze nie zobaczą.

„Nie możemy rozmawiać o wielu rzeczach. Ale ja po prostu zapominam o wszystkim, co jest idealne, bo myślę sobie: 'Nawet nie wiem'” – zażartował w wywiadzie dla Selection w czerwcu. „Tak naprawdę nie obejrzałem nawet sezonu. Widziałem kilka edycji i kilka wczesnych odcinków, ale tak naprawdę widziałem tylko odcinki od 1 do 4”.

Sezon 3 spotkał się z miernym odzewem krytyków i fanów, ponieważ Carmy pchnęła The Bear — i pracowników — do poziomu sukcesu, którego nie wszyscy chcieli. Sydney (Edebiri), Richie i inni w kuchni mieli trudności z przystosowaniem się do wyższego poziomu usług, co doprowadziło do nowych rozłamów i wyzwań.

Carmy i Sydney również radziły sobie z dystansem, mimo że były partnerkami od pierwszego sezonu. Niestabilne zachowanie Carmy sprawiło, że Sydney rozważała opuszczenie The Bear w celu zdobycia innej szansy. Ostatnia scena sezonu pokazała Carmy czytającą pierwszą recenzję The Bear, gdy na ekranie pojawił się komunikat „Ciąg dalszy nastąpi”.

Niedźwiedź jest obecnie dostępny na platformie Hulu.

Źródło