Strona główna Rozrywka Teresa Giudice z RHONJ dementuje plotki o swoim odejściu po 14 sezonach

Teresa Giudice z RHONJ dementuje plotki o swoim odejściu po 14 sezonach

16
0

Charles Sykes/Bravo

Teresa Giudice ma pytania dotyczące plotek, że odchodzi Prawdziwe gospodynie domowe z New Jerseyy — ponieważ są dalekie od prawdy.

Podczas swojego występu w poniedziałek 8 lipca w programie „Broadway” 52-letnia Teresa została zapytana o spekulacje, że rozważa odejście z popularnego serialu Bravo. Na żywo z Kelly i Markiem.

„Naprawdę? Kto rozpuścił te plotki?” Teresa zapytała współprowadzących Kelly Ripa I Mark Consuelos zanim zażartował: „Może niektórzy z moich członków obsady”.

Gwiazda actuality present jednak jasno dała do zrozumienia, że ​​„nie odejdzie” w najbliższym czasie, dodając: „Zaczęłam ten program. Kiedy Bravo będzie chciało, żebym odeszła, wtedy odejdę”.

Us Weekly Unhinged Alternatywy dla Spotkania Reunion RHONJ Sezon 14

Powiązany: Niezwykłe alternatywy dla spotkania 14. sezonu „RHONJ” według magazynu „Us Weekly”

14. sezon Actual Housewives of New Jersey trafia na pierwsze strony gazet z powodu ich ponownego spotkania — lub jego braku. Wiele źródeł potwierdziło Us Weekly w czerwcu, że program Bravo nie otrzyma tradycyjnego ponownego spotkania w dalszej części roku. Jeden z informatorów wyjaśnił, że Teresa Giudice i Melissa Gorga „trzymają program jako zakładników” i […]

Teresa otrzymała wsparcie nie tylko od publiczności w studiu, ale także od Kelly i Marka, oboje 53-letnich. Para poruszyła również fakt, że nie będzie tradycyjnego spotkania po zakończeniu 14. sezonu, kiedy prawie wszyscy byli w konflikcie.

„Nie wiem, jak to nazywają, ale coś robimy. Więc upewnijcie się, że wszyscy się na to zgłoszą” – zażartowała Teresa. „Ale nie wiem, jak to będą nazywać”.

Teresa zauważyła, że ​​była zadowolona ze zmiany z powodu zeszłorocznego zjazdu, podsumowując: „Kiedy chciałeś mówić, inni ludzie nie pozwalali ci mówić. Jeśli mamy coś do powiedzenia, pozwól nam wyrazić nasze stanowisko, a potem ty przemów”.

Fani widzieli wzloty i upadki Teresy odkąd dołączyła do serialu, gdy zadebiutował w 2009 roku. Od jej problemów prawnych po rozstanie z Joe Giudice do znalezienia miłości z obecnym mężem Luis RuelasTeresa niczego nie ukrywała. Jej burzliwa relacja z bratem Joe Gorga i jego żona, Melissa Gorgastał się również wątkiem fabularnym odkąd pojawili się w serialu w sezonie 2.

Teresa Giudice odnosi się do plotek o opuszczeniu Real Housewives of New Jersey

Margaret Josephs, Jackie Goldschneider, Melissa Gorga, Teresa Giudice, Dolores Catania i Jennifer Aydin Rodolfo Martinez/Bravo

Sezon 14 oznaczał dużą zmianę dla serialu, ponieważ Melissa, 45 lat, i Teresa po raz pierwszy odmówiły dzielenia ekranu po zerwaniu wszelkiego kontaktu. Konflikt rozszerzył się na resztę obsady, w której znaleźli się Dolores Catania, Margaret Josephs, Jennifer Aydin, Danielle Cabral, Rachel Fuda, Jackie Goldschneider I Jennifer Fessler.

Prawdziwe-gospodynie-domowe-z-New-Jersey-gdzie-oni-teraz-są

Powiązany: Dawne gwiazdy „RHONJ”: Gdzie są teraz?

Franczyza Actual Housewives of New Jersey widziała, jak wiele jej gwiazd opuściło świat na przestrzeni lat — a Us Weekly odbywa podróż wstecz w czasie i sprawdza, gdzie są teraz. Członek obsady OG, Caroline Manzo, opuściła program w 2014 roku, a lata później otworzyła się na temat […]

Tygodnik „Us Weekly” potwierdził w czerwcu, że RHONJ nie będzie miał reunionu w tym sezonie. Producent wykonawczy Andy Cohenobiecał jednak widzom inną formę rozwiązania problemu.

„Najważniejsze jest to, że wszystko nabierze sensu, gdy tylko obejrzysz finał” – powiedział w czerwcu w programie Actuality Checked z Kiki Monique stacji SiriusXM. „Kiedy wszyscy producenci zobaczyli ostatnią wersję finału, podjęliśmy decyzję osobno, a potem rozmawialiśmy. Wszyscy myśleliśmy tak samo, że finał jest w pewnym sensie finałem i spotkaniem w jednym”.

Kontynuował: „To jest w wielkiej tradycji absolutnie szokujących, dramatycznych finałów Jersey i mają to ostatnie epickie spotkanie grupowe, które jest jak Ostatnia Wieczerza i jest po prostu Jersey. I jest szokujące, dramatyczne i niesamowite w telewizji. Mówię wam, kiedy to zobaczycie, myślę, że poczujecie się spełnieni”.

W związku ze spekulacjami fanów, że w sezonie 15. nastąpią zmiany w obsadzie, Melissa wypowiedział się na temat swojej przyszłości w serialu.

„Zgadzam się z Bravo, że muszą nastąpić zmiany… Zgadzam się z tym w stu procentach. Myślę, że sprawy stały się naprawdę toksyczne” – powiedziała Melissa Rozrywka dziś wieczorem w poniedziałek. „Dwóch członków mojej obsady grało naprawdę brudno za kulisami i to wychodzi na jaw. Wszystko wychodzi na jaw, ponieważ zawsze wychodzi na wierzch, zawsze wychodzi w praniu. Minęły lata, więc wszystko wychodzi na jaw”.

Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey emitowany w Bravo w niedzielę o 20:00 czasu wschodniego i na kanale Peacock.

Źródło