Strona główna Rozrywka Susanna Reid zaczerwieniła się, gdy Linda Robson z Free Ladies ujawniła, że...

Susanna Reid zaczerwieniła się, gdy Linda Robson z Free Ladies ujawniła, że ​​Joe Swash stracił dziewictwo w jej domu w szokującym wyznaniu na żywo w GMB

14
0

Susanna Reid była oszołomiona, gdy Linda Robson ujawniła, że ​​Joe Swash stracił dziewictwo w jej domu, podczas gdy ona we wtorek występowała w Good Morning Britain.

Gwiazda programu Free Ladies (66 l.) zdumiała gospodarzy GMB Eda Ballsa (57 l.) i Susannę (53 l.), gdy przypadkowo dokonała szokującego wyznania, opowiadając o swoich nowych wspomnieniach „Fact Be Advised”.

Linda, która jest żoną męża Marka Dunforda i jest bliską przyjaciółką 42-letniego Joe, wspomina, jak bardzo wspierała ją jego żona Stacey Solomon w trudnym okresie jej życia.

To skłoniło ją do wyjawienia, że ​​Joe po raz pierwszy uprawiał seks w jej domu, ale nie ujawniła, z kim.

Linda powiedziała: „Pojechaliśmy na Ibizę, gdzie przeżyłam prawdziwy załamanie i Stacey musiała mnie zabrać do domu. Stacy Solomon. Jestem naprawdę dobrymi przyjaciółmi z nimi wszystkimi, Stacey i Joe Swashem.

Susanna Reid (53 l.) była oszołomiona po tym, jak 66-letnia Linda Robson ujawniła, że ​​42-letni Joe Swash stracił dziewictwo w jej domu, podczas jej wtorkowego programu Good Morning Britain (Susanna na zdjęciu w lutym)

Linda ujawniła, że ​​Joe po raz pierwszy uprawiał seks w jej domu, ale nie ujawniła, z kim (Joe i Linda na zdjęciu w Loose Women w 2020 r.)

Linda ujawniła, że ​​Joe po raz pierwszy uprawiał seks w jej domu, ale nie ujawniła, z kim (Joe i Linda na zdjęciu w Free Ladies w 2020 r.)

Dodała: „Joe mieszkał jakby naprzeciwko mnie. Joe naprawdę stracił dziewictwo w moim domu!

Susanna, która była wyraźnie zszokowana jej wyznaniem, powiedziała: „OK… czy Joe chciał, żebyś powiedział to publiczności w całym kraju?”.

Linda powiedziała: „Myślę, że to dobrze znana rzecz?”

Susanna odpowiedziała: „OK, jasne…”, po czym Ed szybko zmienił temat.

W 2016 roku Linda po raz pierwszy dokonała sprośnego wyznania podczas występu w programie Free Ladies u boku Stacey.

Podczas gdy rozmawiali o romansie byłej gwiazdy X Issue z byłą gwiazdą EastEnders, Linda ujawniła dość interesujące wieści.

„Znałem Joe przez całe jego życie, właściwie myślę, że to w moim domu zgubił, wiesz co?” powiedziała gwiazda „Ptaki pióra” i spotkała się z zdumieniem ze strony jej koleżanek z „Free Ladies”: June Sarpong, Andrei McLean i Jane Moore.

Szybko dodała: „Nie ze mną! Zaprzyjaźniłam się z jego mamą, urządzaliśmy imprezę, on był w toalecie przez wieki. Przez wieki waliliśmy w te drzwi: „Co się tam dzieje?”

Gwiazda „Loose Women” oszołomiła gospodarzy GMB, 57-letniego Eda Ballsa i Susannę, gdy przypadkowo dokonała szokującego wyznania, opowiadając o swoich nowych wspomnieniach „Truth Be Told”

Gwiazda „Free Ladies” oszołomiła gospodarzy GMB, 57-letniego Eda Ballsa i Susannę, gdy przypadkowo dokonała szokującego wyznania, opowiadając o swoich nowych wspomnieniach „Fact Be Advised”

Linda, która jest żoną męża Marka Dunforda i jest bliską przyjaciółką Joe, wspomina, jak wspierająca była jego żona Stacey Solomon (na zdjęciu) w trudnym okresie jej życia

Linda, która jest żoną męża Marka Dunforda i jest bliską przyjaciółką Joe, wspomina, jak wspierająca była jego żona Stacey Solomon (na zdjęciu) w trudnym okresie jej życia

Linda ma bliskie relacje ze swoją koleżanką z Loose Women, Stacey i mężem Joe (Stacey i Linda na zdjęciu w 2018 r.)

Linda ma bliskie relacje ze swoją koleżanką z Free Ladies, Stacey i mężem Joe (Stacey i Linda na zdjęciu w 2018 r.)

Linda powiedziała: „Pojechaliśmy na Ibizę, gdzie przeżyłam prawdziwy załamanie i Stacey musiała mnie zabrać do domu.  Stacy Solomon.  Jestem naprawdę dobrymi przyjaciółmi z nimi wszystkimi, Stacey, Joe Swashem”

Linda powiedziała: „Pojechaliśmy na Ibizę, gdzie przeżyłam prawdziwy załamanie i Stacey musiała mnie zabrać do domu. Stacy Solomon. Jestem naprawdę dobrymi przyjaciółmi z nimi wszystkimi, Stacey, Joe Swashem”

Dodała: „Joe mieszkał jakby naprzeciwko mnie. Joe naprawdę stracił dziewictwo w moim domu!

Susanna, która była wyraźnie zszokowana jej wyznaniem, powiedziała: „OK, czy Joe chciał, żebyś powiedział to publiczności w całym kraju?”.  Linda powiedziała: „Myślę, że to dobrze znana rzecz?”

Susanna, która była wyraźnie zszokowana jej wyznaniem, powiedziała: „OK… czy Joe chciał, żebyś powiedział to publiczności w całym kraju?”. Linda powiedziała: „Myślę, że to dobrze znana rzecz?”

Andrea wtrąciła się: „Czy wszedł do tej toalety jako chłopiec, a wyszedł jako mężczyzna?”, na co Linda odpowiedziała z bezczelnym chichotem: „Myślę, że mógł!”.

Linda mówiła dalej: „Kiedy wyszedł, musiało nas czekać około 10 osób, co było dla niego najbardziej żenującą rzeczą w historii”.

W międzyczasie Joe ujawnił w 2022 roku w programie Free Ladies, że on i Linda, którzy są starymi przyjaciółmi rodziny, mieszkali wcześniej naprzeciwko siebie.

Joe powiedział wtedy: „Dorastając, znałeś mojego tatę. Moja mama nadal mieszka obok siostry Lindy, jeździliśmy razem na wakacje.

Linda zażartowała: „Na koniec: co straciłeś w moim domu?”

Zarumieniony Joe ponownie potwierdził tę wiadomość: „Stałem się mężczyzną w domu Lindy…”

Dodał: „Nie z Lindą!”, podczas gdy publiczność śmiała się.

Źródło