Strona główna Rozrywka Scottie Schleffer świętuje zwycięstwo z żoną i nowonarodzonym synem

Scottie Schleffer świętuje zwycięstwo z żoną i nowonarodzonym synem

10
0

Scottie Scheffler, Meredith Scudder i ich syn Bennett Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Photographs

Scottiego Schefflera nie jest nowy w wygrywaniu, ale miesięczny syn golfisty, Bennett, jest nowicjuszem w świętowaniu – i większości innych rzeczy.

Scheffler wygrał turniej The Memorial w niedzielę 9 czerwca, co było jego pierwszym zwycięstwem w PGA Tour od czasu narodzin Bennetta 8 maja. Scheffler (27 l.) świętował zwycięstwo z żoną Meredith Scudder i ich syn, według filmu udostępnionego przez PGA Tour przez X.

„Chcesz się przywitać? To twój tatuś!” powiedziała Meredith, gdy Scottie podszedł, żeby się przytulić. „Jest z ciebie taki dumny”. Meredith podała Bennetta w ramiona Scottiego, podczas gdy oboje byli otoczeni przez tłum wiwatujących fanów.

Zanim Meredith urodziła, Scottie dał jasno do zrozumienia, że ​​rodzicielstwo będzie jego najważniejszym celem. „Na pewno będę szczęśliwy z narodzin mojego pierwszego dziecka” – powiedział USA dziś. „Ale biorąc to pod uwagę, nadal uwielbiam rywalizować. Już niedługo zmienią się tu moje priorytety. Mój syn lub córka będą teraz głównym priorytetem, razem z moją żoną, więc golf będzie teraz prawdopodobnie czwarty w kolejce. … Ale nadal uwielbiam rywalizować. Na pewno nie mam zamiaru w najbliższym czasie odwracać wzroku od piłki.

Kalendarium związku zwycięzcy Masters 2024 Scottie Scheffler i Meredith Scheffler

Powiązany: Kalendarium związku golfisty Scottie Schefflera i żony Meredith

Scottie Scheffler przez całą swoją karierę golfową doceniał żonę Meredith Scheffler. Para poznała się, gdy byli nastolatkami uczęszczającymi do Highland Park Excessive Faculty w Teksasie, a następnie złożyła śluby w grudniu 2020 r. W kwietniu 2022 r. Meredith pomagała swojemu mężowi podczas zawodów Par 3 przed 86. Turniejem Masters w Augusta […]

Scottie świętował także niedzielne wielkie zwycięstwo z legendą golfa Jacka Nicklausa, nazywany „Złotym Niedźwiedziem”, który jest rekordzistą w większości głównych mistrzostw PGA. Zaprojektował pole Memorial w Dublinie w stanie Ohio i był założycielem turnieju.

Poza zwycięstwem w turnieju Memorial Scottie miał niezwykle pracowity miesiąc. Krótko po narodzinach Bennetta w maju Scottie wziął udział w mistrzostwach PGA, które odbyły się w Valhalla Golf Membership w Louisville. Przed rozpoczęciem drugiej rundy turnieju Scottie został aresztowany i oskarżony o napaść drugiego stopnia na funkcjonariusza policji. Scottie twierdził, że aresztowanie było wynikiem „wielkiego nieporozumienia”, które pogłębiła chaotyczna scena śmiertelnego wypadku poza polem golfowym.

„Dziś rano postępowałem zgodnie z zaleceniami funkcjonariuszy policji. To była bardzo chaotyczna sytuacja, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę tragiczny wypadek, który miał miejsce wcześniej” – stwierdził w oświadczeniu za pośrednictwem PGA 17 maja. „Nigdy nie miałem zamiaru lekceważyć żadnego z [police officers’] instrukcje.”

Maj był również dotknięty żalem po Scottiemu, kiedy 25 maja, nieco ponad tydzień po aresztowaniu Scottiego, towarzysz Scottiego z tournee, Grayson Murray, został znaleziony martwy w wyniku rzekomego samobójstwa.

Największe skandale i kontrowersje w golfie na przestrzeni lat

Powiązany: Największe skandale i kontrowersje związane z golfem na przestrzeni lat

Jeśli uważasz, że oglądanie golfa jest fascynujące, przygotuj się na przeżycie dramatu z dala od pola golfowego. W środku mistrzostw PGA 2024, które odbyły się na polu golfowym Valhalla w Louisville w stanie Kentucky, fani sportu ze zdziwieniem dowiedzieli się, że Scottie Scheffler został zatrzymany na kilka godzin przed drugą rundą turnieju […]

„Myślę, że wszyscy żałowaliśmy, że nie mogliśmy zrobić dla niego więcej, że nie mogliśmy zrobić wszystkiego inaczej” – powiedział Scottie podczas łzawej pochwały dla Murraya 4 czerwca. „Wiesz, twoje myśli po prostu skupiają się na tym, co mogłeś zrobić zrobić, aby temu zapobiec.”

Scottie jest obecnie golfistą nr 1 na świecie. Zwycięstwo w The Memorial przyniosło mu 4 miliony dolarów i spowodowało, że w sezonie zarobił 24 miliony dolarów, co stanowi nowy rekord wśród golfistów PGA. Oczywiście, bił tylko siebie. Scottie ustanowił rekord zarobków w jednym sezonie w każdym z ostatnich trzech lat.

Źródło