Strona główna Rozrywka Savannah Guthrie wspomina utratę zęba w barze z współprowadzącymi „At the moment”...

Savannah Guthrie wspomina utratę zęba w barze z współprowadzącymi „At the moment” po „dużo picia w ciągu dnia”

16
0

Savannah Guthrie zostawił bardzo ważny przedmiot w barze, gdy był z nią na mieście Dzisiaj współprowadzących present. 52-letni dziennikarz pojawił się we wtorek Obejrzyj na żywo „What Occurs” z Andym Cohenem ze swoją wieloletnią przyjaciółką i współprowadzącą, Hoda Kotb.

Kiedy rozmówca telefoniczny zapytał Guthrie, w jaki sposób straciła ząb, doświadczona osobowość telewizyjna opowiedziała o zabawnym scenariuszu.

„Tak się stało. To było na imprezie świątecznej, która, gdy jesteś w Dzisiaj impreza świąteczna zaczyna się o, powiedzmy, 15:00. Dużo picia w ciągu dnia”, zauważył Guthrie.

Dodała, że ​​ostatecznie została na planie dłużej niż większość obsady, dobrze się bawiąc w towarzystwie pozostałych współpracowników, m.in. Sheinelle Jones, Dylana Dreyera i Jenny Bush Hager.

Savannah Guthrie i Hoda Kotb w programie At the moment, 29 lutego 2024 r.Nathan Congleton/NBC przez Getty Pictures

„Następną rzeczą, jaką pamiętam, rano, kiedy się budzę, jest to, że czuję, że czegoś mi brakuje. To był, jakby, ząb trzonowy” – powiedziała Guthrie, zauważając, że poczuła pustą przestrzeń z tyłu szczęki. „Pomyślałam, gdzie to jest? A oni, że może w Pebble Bar. Zniknęło”.

Kotb, która roześmiała się na to wspomnienie i pokręciła głową, zauważyła, że ​​Guthrie długo czekała na wyleczenie zęba.

„Ona odpuściła na dłużej niż tygodnie! Pomyślałam sobie: 'Idź do dentysty'” – wspomina Kotb.

„Nie było tego widać. To był ząb trzonowy!” odpowiedział Guthrie.

Guthrie wcześniej wspomniała, że ​​straciła ząb podczas zabiegu stawowego Ludzie wywiadu dla magazynu ze współprowadzącymi.

„Nie wiem, nadal jest w Pebble Bar” – powiedziała w maju.

Kotb otworzył się na ET w marcu opowiedziała o swojej więzi z Guthrie i o tym, jak wspierają się nawzajem osobiście i zawodowo.

„Kochamy się nawzajem i każdy jest wyjątkowy na swojej drodze” – powiedział Kotb dla ET. „Savannah jest genialna. Ona powie: „Przeczytaj to, to po prostu jakaś głupia rzecz w moim dzienniku”. A ja na to: „To nie jest głupia rzecz w moim dzienniku. Gdybym to miał, wydrukowałbym to dzisiaj. Chodźmy!”

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło