Strona główna Rozrywka Ruth Langsford prezentuje zupełnie nową fryzurę pośród doniesień, że przerwie milczenie na...

Ruth Langsford prezentuje zupełnie nową fryzurę pośród doniesień, że przerwie milczenie na temat rozstania z Eamonem Holmesem, gdy powróci do Free Ladies

14
0

Ruth Langsford zaprezentowała na Instagramie zupełnie nową fryzurę pośród doniesień, że zamierza przerwać milczenie na temat rozstania z Eamonnem Holmesem, gdy w lipcu powróci do Free Ladies.

64-letnia prezenterka, która jest panelistką programu od 1999 r., sfilmowała siebie podczas zabiegu zakładania idealnie dopasowanych przedłużek.

Bawiła się swoimi nowymi lokami, żartobliwie naciągając je na górną wargę, co sprawiało, że wyglądała jak bardzo długie wąsy.

Jej fryzjerka Lauren Houghton została uwieczniona na Instagramie, na którym Ruth ujawniła, że ​​przedłużki są idealnie połączone u nasady.

Jednak wkrótce przyznała, że ​​długie włosy to tylko jeden z etapów procesu, po tym jak Lauren ścięła je na charakterystycznego boba, którym Ruth się opiewała.

64-letnia Ruth Langsford zaprezentowała w środę na Instagramie nową fryzurę po tym, jak pojawiła się wiadomość, że w lipcu wróci do Free Ladies i przerwie milczenie na temat rozstania z Eamonnem Holmesem

Ruth ze swoimi zwykłymi krótkimi lokami, na zdjęciu przygotowująca się do odcinka Loose Women w marcu

Ruth ze swoimi zwykłymi krótkimi lokami, na zdjęciu przygotowująca się do odcinka Free Ladies w marcu

Bawiła się swoimi nowymi lokami, rozciągając je na górnej wardze, co sprawiało, że wyglądała jak bardzo długie wąsy

Bawiła się swoimi nowymi lokami, rozciągając je na górnej wardze, co sprawiało, że wyglądała jak bardzo długie wąsy

W podpisie posta napisała: „Odnowiłam przedłużki w salonie @leobancroft… Nie noszę ich ze względu na długość, tylko ze względu na dodatkową objętość, ponieważ moje włosy stały się przerzedzone podczas menopauzy.

„Są tak maleńkie, że ledwo czuję, że je mam… ale naprawdę widać różnicę, gdy ich nie mam! Dzięki jak zawsze @laurenhoughtonhair za twoją wiedzę i śmiech!”

Stało się to po tym, jak ujawniono, że Ruth przerwie milczenie po rozstaniu z mężem Eamonnem, również 64-letnim, i za kilka dni powróci do Free Ladies.

Ruth zrobiła sobie dłuższą przerwę od programu ITV po zakończeniu małżeństwa z Eamonnem, ale czuje, że jest „winna” widzom wyjaśnienia przed ponownym dołączeniem do panelu.

W maju ogłoszono, że para rozstaje się po 27 latach związku i 14 latach małżeństwa. Ruth jak dotąd nie zabrała głosu w sprawie ich rozstania.

Planuje jednak podzielić się osobistymi nowinami na antenie, w otoczeniu bliskich przyjaciół i współpracowników, a potem ma nadzieję przejść dalej – nie planuje już udzielania dogłębnego wywiadu.

Źródło ujawniło, że chociaż dla Ruth będzie to niezwykle emocjonalne wydarzenie, jest ona profesjonalistką i wie, że nie może wrócić do telewizji, nie wyjaśniając, dlaczego była nieobecna od kwietnia.

Osoba z otoczenia stacji telewizyjnej powiedziała portalowi MailOnline: „Prezenterki programu Free Ladies mają w zwyczaju otwarcie opowiadać o rozpadzie swoich małżeństw na wizji i panuje tam bardzo wspierająca atmosfera.

Skrupulatne działania fryzjerki Lauren Houghton zostały udokumentowane, a przedłużki idealnie połączyły się u nasady

Skrupulatne działania fryzjerki Lauren Houghton zostały udokumentowane, a przedłużki idealnie połączyły się u nasady

Jednak Ruth wkrótce ujawniła, że ​​długie włosy to tylko część procesu, gdy jej fryzjerka Lauren Houghton przycięła je na charakterystycznego dla Ruth boba

Jednak Ruth wkrótce ujawniła, że ​​długie włosy to tylko część procesu, gdy jej fryzjerka Lauren Houghton przycięła je na charakterystycznego dla Ruth boba

Stało się to po tym, jak ujawniono, że Ruth (na zdjęciu w 2019 r.) przerwie milczenie na temat rozstania z mężem Eamonnem, również 64-letnim, i za kilka dni powróci do Loose Women

Stało się to po tym, jak ujawniono, że Ruth (na zdjęciu w 2019 r.) przerwie milczenie na temat rozstania z mężem Eamonnem, również 64-letnim, i za kilka dni powróci do Free Ladies

Prezenterka zrobiła sobie dłuższą przerwę od programu ITV po zakończeniu małżeństwa z Eamonnem, ale uważa, że ​​„winna” jest widzom wyjaśnienie (oboje na zdjęciu w 2021 r.)

Prezenterka zrobiła sobie dłuższą przerwę od programu ITV po zakończeniu małżeństwa z Eamonnem, ale uważa, że ​​„winna” jest widzom wyjaśnienie (oboje na zdjęciu w 2021 r.)

W maju ogłoszono, że para rozstaje się po 27 latach związku i 14 latach małżeństwa, ale Ruth do tej pory nie wypowiedziała się na temat ich rozstania (na zdjęciu w 2007 r.)

W maju ogłoszono, że para rozstaje się po 27 latach związku i 14 latach małżeństwa, ale Ruth do tej pory nie wypowiedziała się na temat ich rozstania (na zdjęciu w 2007 r.)

Stało się to po tym, jak Eamonn w poniedziałkowy wieczór opublikował na Instagramie post, w którym napisał, że „trudno mu wstać, ale następnym razem będzie mu się chciało chodzić” w obliczu jego ciągłych zmagań ze zdrowiem

Stało się to po tym, jak Eamonn w poniedziałkowy wieczór opublikował na Instagramie put up, w którym napisał, że „trudno mu wstać, ale następnym razem będzie mu się chciało chodzić” w obliczu jego ciągłych zmagań ze zdrowiem

Ruth wie, że widzowie są bardzo przejęci jej rozstaniem, dlatego po raz pierwszy w programie zwróci się do niej i Eamonna.

„Publiczność była obecna przy wzlotach i upadkach jej związku, ona zawsze była bardzo otwarta i szczera, a pod koniec tego miesiąca nie będzie inaczej… Jest winna widzom to, żeby coś powiedzieć.

„Będzie otoczona ludźmi, którzy są jej najbliżsi w programie, a potem postawi kres… Nie planuje udzielania żadnego wielkiego wywiadu, to będzie jedyny raz, kiedy przemówi”.

Decyzja ta pojawiła się po tym, jak w poniedziałek wieczorem Eamonn zamieścił na Instagramie wpis, w którym stwierdził, że „trudno mu stać, ale następnym razem będzie mu się chciało chodzić” w obliczu jego ciągłych zmagań ze zdrowiem.

W czerwcu wziął udział w gali rozdania nagród TRIC, gdzie chodził, korzystając z balkonika, i odebrał nagrodę za najlepszy program śniadaniowy w swoim porannym paśmie na antenie GB Information.

Prezenter od lat cierpi na chroniczny ból pleców, a jego stan pogorszył się po nieudanej operacji i teraz ma trudności z chodzeniem o własnych siłach.

Doniesiono, że Eamonnowi po rozstaniu z Ruth pomaga rozwiedziona matka trójki dzieci, Katie Alexander, 42-letnia kobieta, młodsza od niego o 22 lata.

W ostatnich tygodniach spotykał się z doradcą, a jego źródła twierdzą, że ma nadzieję, że ich zażyłość przerodzi się w długoterminowy związek.

W czerwcu wziął udział w gali rozdania nagród TRIC, gdzie chodził z pomocą balkonika, odbierając nagrodę za najlepszy program śniadaniowy w swoim porannym paśmie w GB News (na zdjęciu w czerwcu).

W czerwcu wziął udział w gali rozdania nagród TRIC, gdzie chodził z pomocą balkonika, odbierając nagrodę za najlepszy program śniadaniowy w swoim porannym paśmie w GB Information (na zdjęciu w czerwcu).

Źródło podało Lustro: 'Katie pomaga Eamonnowi przetrwać trudne chwile, ale nie chce być postrzegana jako osoba rozbijająca małżeństwo. Przyjaźń rozwinęła się w ostatnich miesiącach, ale małżeństwo Eamonna jest już od jakiegoś czasu skończone.'

Ruth ma syna Jacka (22 lata) z Eamonnem, podczas gdy on sam ma troje dzieci z poprzedniego małżeństwa: Declana (35 lat), Rebeccę (32 lata) i Nialla (30 lat).

Po raz pierwszy pojawiła się w programie Free Ladies 24 lata temu, ale od kwietnia nie pojawiała się w nim w roli prezenterki.

Serwis MailOnline zwrócił się do Free Ladies z prośbą o komentarz.

Źródło