Strona główna Rozrywka Rihanna wyjaśnia swój standing po założeniu koszuli „Jestem na emeryturze”.

Rihanna wyjaśnia swój standing po założeniu koszuli „Jestem na emeryturze”.

10
0

Po Rihanna w zeszłym tygodniu wystąpiła w Nowym Jorku w sukience w kształcie t-shirta Conner Ives z hasłem: „Jestem na emeryturze. Ubieram się tak, jak się ubieram” – fani byli coraz bardziej zaniepokojeni, że wysyła im wiadomość.

Według 36-letniej Rihanny wszyscy możemy odetchnąć z ulgą.

Podczas premiery swojego nowego przedsięwzięcia biznesowego Fenty Hair w Los Angeles w poniedziałek, 10 czerwca, piosenkarka „Diamonds” powiedziała Rozrywka dziś wieczorem że nie ma planów przejścia na emeryturę.

„Ludzie poirytowali się tym słowem na emeryturze. Mówili: „Teraz nigdy nie dostaniemy albumu” – powiedziała Rihanna ze śmiechem. Dodała: „Oczywiście, że tu jestem. Zarejestrowany.”

Rihanna wyjaśniła dalej, że nie tylko nie odchodzi na emeryturę, ale także przygotowuje się do nagrania nowej muzyki.

„Muzyka jest dla mnie nowym odkryciem. Odkrywam rzeczy na nowo” – ujawniła, dodając, że jest teraz „przygotowana na powrót do studia”.

„Zaczynam od nowa, ale nie chcę zaniedbywać piosenek, które mam. Dlatego chcę wrócić i posłuchać nowych rzeczy z nową perspektywą, a potem zobaczyć, co ma zastosowanie i w czym nadal jestem zakochana” – powiedziała.

Choć od wydania jej ostatniej płyty minęło ponad osiem lat (Anty zadebiutował w styczniu 2016 r.), życie Rihanny nie było nudne. Oprócz odnoszącej sukcesy linii Fenty Magnificence i marki bielizny Savage x Fenty, od tego czasu powitała na świecie dwójkę dzieci, synów RZA, 2 lata i Riot, 10 miesięcy, z partnerem A$AP Rocky’ego.

W tym samym wywiadzie z Rozrywka dziś wieczoremRihanna ujawniła, że ​​choć obecnie nie jest w ciąży, pewnego dnia w przyszłości jest otwarta na powiększenie rodziny.

„Na pewno miałabym więcej dzieci” – powiedziała.

W międzyczasie Rihanna skupia się na wydaniu Fenty Hair, które będzie można kupić w czwartek, 13 czerwca.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj