Strona główna Rozrywka Przyczyna śmierci Sama Rubina ujawniona po śmierci ukochanego gospodarza KTLA i Hollywood...

Przyczyna śmierci Sama Rubina ujawniona po śmierci ukochanego gospodarza KTLA i Hollywood Uncensored w wieku 64 lat

14
0

Przyczynę śmierci ukochanego gospodarza KTLA i Hollywood Uncensored, Sama Rubina, potwierdził koroner kilka miesięcy po jego śmierci.

64-latek zmarł tragicznie w maju. Według nowego raportu służb medycznych przyczyną zgonu był zawał serca spowodowany masywnym zablokowaniem tętnicy wieńcowej.

Rubin został przewieziony do szpitala ze swojego domu w Los Angeles zaledwie kilka godzin po tym, jak tego ranka prowadził swój regularny program informacyjny w Hollywood.

Wielokrotny zdobywca nagrody Emmy był znaną postacią w branży informacyjnej na zachodnim wybrzeżu i od 1991 r. zajmował się tematyką rozrywkową, filmową i telewizyjną dla stacji KTLA.

Doświadczony reporter Sam Rubin zmarł w maju w Los Angeles w wieku 64 lat

Przez całą swoją trwającą już od kilku dekad karierę Rubin przeprowadził wywiady z wieloma najsłynniejszymi twarzami świata, m.in. z Mariah Carey, głównie w ramach swojego programu Hollywood Uncensored z Samem Rubinem.

Był gospodarzem 120 odcinków programu, a także relacjonował wydarzenia ze świata rozrywki i czerwone dywany.

Pozostawił po sobie żonę Leslie i czwórkę dzieci, a w poruszającym hołdzie dla zmarłego organizacja KTLA napisała, że ​​będzie pamiętany za swój „śmiech, urok i troskliwą osobowość”.

„Sam był gigantem lokalnej branży informacyjnej i świata rozrywki, a także stałym punktem porannego programu telewizyjnego w Los Angeles przez dziesięciolecia” – napisała stacja po jego śmierci.

„Sam był kochającym mężem i ojcem: position, które cenił najbardziej. Nasze myśli są z rodziną Sama w tym trudnym czasie”.

Rubina widać z Mariah Carey

Rubin widziany z Ryanem Seacrestem

Rubin w trakcie swojej kariery przeprowadzał wywiady z kilkoma najsłynniejszymi gwiazdami świata

Pozostawił żonę Leslie (na zdjęciu razem) i czwórkę dzieci

Pozostawił żonę Leslie (na zdjęciu razem) i czwórkę dzieci

Na kilka godzin przed śmiercią Rubin udostępnił swój ostatni wpis w mediach społecznościowych, promując w nim swój ostatni wywiad.

Spotkał się z aktorką Jane Seymour, aby porozmawiać o jej nowym filmie na Netfliksie „Irish Want”, a Rubin pokazał ich razem na Instagramie.

Po udostępnieniu wpisu wielu byłych rozmówców oddało w nim hołd prezenterowi i wspomniało czas spędzony z nim na wizji.

Aktorka Selma Blair wspominała: „Byłeś pierwszym wywiadem na antenie i jednym z moich ostatnich. Czuję się taka szczęśliwa, że ​​mogłam cię oglądać i znać przez tyle lat. Och, Sam! To smutny second, wiedzieć, że nie ma cię już na tej Ziemi. Pamięć o tobie będzie błogosławieństwem. Kolejny ukochany ulubieniec! Dziękuję ci za twoje człowieczeństwo”.

Aktorka Laura Marano napisała: „To naprawdę nie wydaje się prawdziwe… Sam, będzie nam cię bardzo, bardzo brakowało. Poranne wiadomości nie będą takie similar bez ciebie”.

Aktorka Daphne Zuniga powiedziała: „Kocham cię, jego rodzinę i bliskich. Sam Rubin zawsze mnie uszczęśliwiał!”

Kilka godzin wcześniej opublikował na swoich stronach w mediach społecznościowych swój ostatni wywiad z aktorką Jane Seymour

Kilka godzin wcześniej opublikował na swoich stronach w mediach społecznościowych swój ostatni wywiad z aktorką Jane Seymour

Doświadczony reporter zmarł w wieku 64 lat po ataku serca w swoim domu w Los Angeles

Doświadczony reporter zmarł w wieku 64 lat po ataku serca w swoim domu w Los Angeles

Gospodarz ENews Jason Kennedy napisał: „Wszyscy cię kochaliśmy, Sam”, a reporter rozrywkowy Liam McEwan powiedział: „Spoczywaj w pokoju, bracie. Będzie nam cię brakowało na dywanach”.

Seymour zamieścił także hołd w postaci wspólnego zdjęcia z wywiadu.

Podpisała: „Trudno uwierzyć, że wczoraj byłam z @samontv. Jestem głęboko zasmucona wiadomością o jego śmierci. Był zawsze miły, szczęśliwy i zawsze gotowy do pomocy w każdym projekcie, w którym brałam udział. Będzie nam Ciebie brakowało, Sam”.

Perry Sook, prezes i dyrektor generalny Nexstar, nazwał Rubina ikoną i uwielbianym członkiem.

„Sam był ikoną w Los Angeles i przemyśle rozrywkowym, a także ukochanym członkiem naszego Nexstar Nation. Moje modlitwy są z jego rodziną i rodziną KTLA, gdy opłakujemy jego odejście. Będzie nam go brakowało” – powiedział.

Rubin otrzymał wiele nagród Emmy, nagrodę Golden Mic Award dla najlepszego reportera zajmującego się rozrywką oraz nagrodę za całokształt twórczości od Southern California Broadcasters Affiliation.

Został także ogłoszony najlepszym reporterem zajmującym się rozrywką przez Los Angeles Press Membership.

W 2013 roku Rubin został uhonorowany nagrodą Affect Award przyznawaną przez Nationwide Hispanic Media Coalition za wybitną rzetelność w dziennikarstwie telewizyjnym. Wiadomo również, że wspierał kilka organizacji, m.in. wycieczkę rowerową MS 150 Bay to Bike Tour, a także szkoły w Los Angeles i programy edukacyjne dotyczące umiejętności czytania i pisania.

Źródło