Strona główna Rozrywka Poh Ling Yeow zdradza sekret dań serwowanych w MasterChef Australia

Poh Ling Yeow zdradza sekret dań serwowanych w MasterChef Australia

14
0

Sędzia MasterChef Australia, Poh Ling Yeow, podzielił się sekretem dotyczącym oceny jedzenia w programie.

Co tydzień rzuca wyzwanie uczestnikom zadań polegającym na przygotowaniu potraw, które sędziowie będą mogli skosztować i ocenić.

W wywiadzie dla Punkee 50-letni Poh ujawnił, że zanim dotrą do panelu sędziowskiego, dania są często „zimne jak kamień”.

„Zasadniczo rzecz biorąc, jeśli się nad tym zastanowić, w zawodach bierze udział 20 zawodników i czterech sędziów – na początku sezonu było ich pięciu, ponieważ w mieszance był Jamie. Oznacza to, że odbędzie się ponad 100 degustacji” – powiedziała.

„Więc w pewnym momencie naczynia wystygną”.

Sędzia MasterChef Australia, Poh Ling Yeow, podzielił się sekretem dotyczącym oceny jedzenia w programie

Poh wyjaśnił sędziowie smakują potrawy prosto z kuchenki lub piekarnika, aby mieć dobre pojęcie o konsystencji i smaku.

„Zaraz po ich ugotowaniu zobaczysz, jak kręcimy się łyżkami i próbujemy wszystkiego prosto z kuchenki lub piekarnika, abyśmy poznali konsystencję i smak rzeczy wtedy, gdy były takie, jakie były przeznaczone do spożycia”. ujawniła.

50-latka dodała, że ​​ze względów bezpieczeństwa żywności naczynia umieszcza się w lodówce, podczas gdy każdy uczestnik czeka na swoją kolej przed komisją sędziowską.

W wywiadzie dla Punkee 50-letni Poh ujawnił, że zanim dotrą do panelu sędziowskiego, dania są często „zimne jak kamień”

W wywiadzie dla Punkee 50-letni Poh ujawnił, że zanim dotrą do panelu sędziowskiego, dania są często „zimne jak kamień”

Andy Allen był jedynym sędzią, który powrócił do serialu w tym roku po tym, jak Melissa Leong upadła, a Jock Zonfrillo tragicznie zmarł w kwietniu ubiegłego roku, zaledwie dzień przed planowaną emisją 15. sezonu.

Andy (36 l.), który po raz pierwszy dołączył do panelu w 2020 r., przyznał, że nie jest pewien, czy wrócić po druzgocącej stracie Jocka, ale ostatecznie zdecydował się na to, gdy zdał sobie sprawę, że tego właśnie chciał jego przyjaciel.

W panelu 2024 dołączyli do niego Poh, wicemistrz pierwszego sezonu MasterChef, pisarka kulinarna Sofia Levin i francuski szef kuchni Jean-Christophe Novelli.

Poh wyjaśnił, że jurorzy smakują potrawy prosto z kuchenki lub piekarnika, aby mieć dobre pojęcie o konsystencji i smaku.  Na zdjęciu Andy Allen

Poh wyjaśnił, że jurorzy smakują potrawy prosto z kuchenki lub piekarnika, aby mieć dobre pojęcie o konsystencji i smaku. Na zdjęciu Andy Allen

Seria 2024 nadal trwa, ponieważ uczestnicy walczą o miejsce w finale, a Community 10 potwierdziło już przyszłość nowego panelu sędziowskiego.

Rzecznik potwierdził, że czterej jurorzy powrócą w serialu w 2025 r. po tym, jak ich debiut w tym roku był niezwykle udany, robiąc wrażenie na obsadzie i widzach.

Powiedzieli: „Sędziowie Andy Allen, Poh Ling Yeow, Sofia Levin i Jean-Christophe Novelli powrócą do kuchni MasterChef Australia w 2025 r., aby przygotować kolejny pyszny sezon ulubionego australijskiego programu kulinarnego”.

50-latka dodała, że ​​ze względów bezpieczeństwa żywności naczynia umieszcza się w lodówce, podczas gdy każdy uczestnik czeka na swoją kolej przed komisją sędziowską.  Na zdjęciu Jamie Oliver

50-latka dodała, że ​​ze względów bezpieczeństwa żywności naczynia umieszcza się w lodówce, podczas gdy każdy uczestnik czeka na swoją kolej przed komisją sędziowską. Na zdjęciu Jamie Oliver

Masterchef Australii Andy Allen

Źródło