Strona główna Rozrywka Paul Walter Hauser przeprasza za „złośliwe” komentarze Vina Diesela: „Już tak nie...

Paul Walter Hauser przeprasza za „złośliwe” komentarze Vina Diesela: „Już tak nie czuję”

26
0

Paul Walter Hauser składa szczere przeprosiny Vin Diesel po Od wewnątrz na zewnątrz 2 gwiazda „wyrzuciła z siebie wszystkie słowa i wygłosiła nieostrożny, niepotrzebnie złośliwy komentarz” na temat szybcy i wściekli gwiazda.

37-letni Hauser w zeszłym miesiącu był w trakcie konferencji prasowej dotyczącej nowego filmu animowanego studia Pixar, gdy reporter z KinoBlend porównał swoją postać, Embarrassment, do występu Diesla jako Groota w Marvel Cinematic Universe. Hauser jednak, nie przyjął tego z zadowoleniem do tego porównania.

„Proszę tego nie mówić” – powiedział portalowi. „Lubię myśleć, że jestem punktualny i dostępny”.

Hauser dodał: „Uwielbiam ludzi, ale kiedy słyszę historie o hollywoodzkich aktorach, którzy zarabiają naprawdę dobrze, a źle traktują innych… stale ich wytykam i to jest świetna zabawa”.

Około 10 dni po tym, jak komentarze te stały się popularne, Hauser wyjaśnił swoje stanowisko w sprawie długi podpis na Instagramie który cytuje werset z Biblii. Hauser wyjaśnił, że jego komentarz „zaczął się nieco zabawnie, ale rozwinął się” w „nękanie” Diesla „za zachowanie, o którym słyszałem wielokrotnie z wielu źródeł”.

Hauser i Diesel (56 lat) nigdy nie pracowali razem.

Paul Walter Hauser ze swoją nagrodą Emmy za wybitną rolę drugoplanową w serialu limitowanym/antologicznym lub filmie podczas 75. gali rozdania nagród Primetime Emmy w Peacock Theater w Los Angeles, Kalifornia, w poniedziałek, 15 stycznia 2024 r.Getty

Ten Ja, Tonya gwiazda powiedziała, że ​​zmęczenie miało wpływ na to, że nie uważał na słowa. Wyjaśnił, że w piątek odbył nocną sesję zdjęciową, przespał godzinę, a następnie o 6 rano poleciał z Atlanty do Los Angeles, aby spędzić cały dzień na konferencji prasowej Od wewnątrz na zewnątrz 2.

„Byłem wyczerpany i w tym stanie wyczerpania rzuciłem bez ogródek, bez powodu i bez powodu, niemiły komentarz” – powiedział.

Dodał: „Chcę tylko powiedzieć, że przepraszam za ten komentarz. Rzeczywiście, denerwują mnie niektóre zachowania, których byłem świadkiem lub o których słyszałem, a „ujawnianie” ludzi w jakimkolwiek stopniu może być chwilowo nasycone. Już tak nie czuję i szczerze żałuję, że wyrzuciłem z siebie wszystko i nie okazałem miłości Vin, której nie znam i nigdy nie spotkałem. Nie jest uczciwe z mojej strony wydawanie takich osądów, a nawet jeśli niektóre z tych rzeczy okazały się prawdą, to wykrzykiwanie ich i żartobliwe atakowanie kogoś jest podłe”.

Vin Diesel, Ludacris, LL Cool J podczas ceremonii wręczenia gwiazd Ludacrisowi na Hollywood Stroll of Fame, 18 maja 2023 r. w Los Angeles w Kalifornii.Getty

Na zakończenie podpisu Hauser, który na początku tego roku odebrał nagrodę Primetime Emmy boso — osobiście przeprosił Diesla i nawet oznaczył jego profil na Instagramie, chwaląc jego pracę.

„@vindisel – przepraszam” – napisał. „Dziękuję za zabawianie tylu osób i sprawianie im radości. Ja staram się robić to samo. Czas, żebym zamilkł. Czasami wkręcam się w idiotyzmy”.

Dwayne Johnson i Vin Diesel na premierze filmu „Szybcy i wściekli 5” 15 kwietnia 2011 r. w Rio de Janeiro w Brazylii.Buda Mendes/LatinContent za pośrednictwem Getty Photos

Diesel nie wypowiedział się publicznie na temat krytyki ani przeprosin.

Diesel zagrał we wszystkich 10 filmach tej chwalonej serii szybcy i wściekli franczyzę, choć wcześniej miał publiczna wymiana zdań z Dwayne Johnson Po rzekoma waśń został wywołany po wprowadzeniu Johnsona do szybcy i wściekli franczyza w 2011 roku Szybka piątka.

Para jednak zdawała się odłożyć przeszłość na bok, gdy 52-letni Johnson wrócił, aby Szybko X scena po napisach — niemal potwierdzając, że powróci również na 11. Szybko movie. Johnson zagra także w nadchodzącym Skupiony na Hobbsie szybcy i wściekli movie który zniweluje lukę między Szybko X i nadchodzące Quick X: Część II.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Źródło