Strona główna Rozrywka Obsada „Gladiatora 2” jest dla nas zbyt gorąca: wszystko, co musisz wiedzieć

Obsada „Gladiatora 2” jest dla nas zbyt gorąca: wszystko, co musisz wiedzieć

9
0

Paweł Mescal Paramount Photos

Ridley Scott'S Gladiator Prace nad sequelem trwały przez lata, a movie w końcu powstaje — i wkrótce trafi do kin — z obsadą pierwszej klasy.

Scott wyreżyserował historyczny dramat z 2000 roku, w którym główną rolę grali Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Oliver Reed i więcej. Movie odniósł sukces kasowy i zdobył pięć nagród Akademii Filmowej w 2001 r., w tym za najlepszy movie.

Szybko rozpoczęły się dyskusje na temat prequela lub sequela. Scott ogłosił początkowo w 2003 r., że scenariusz do kontynuacji filmu został ukończony, ale plany zostały wstrzymane w 2006 r. po tym, jak DreamWorks Photos zostało sprzedane Paramount. Oficjalne zielone światło dla sequela otrzymał 12 lat później.

Dopiero w styczniu 2023 r. Gladiator 2 znalazł swojego głównego bohatera. Paweł Mescalktórego kariera nabrała rozpędu po premierze serialu Hulu Normalni ludzie w 2020 roku oczarował dyrektorów swoim występem w produkcji West Finish Tramwaj zwany pożądaniem. Później tego roku, Pedro Pascal I Dziwne rzeczy wschodząca gwiazda Józef Quinn potwierdzono, że dołączyli do Mescal.

Ranking najlepszych chłopaków Internetu w 2023 r. Tom Blyth Pedro Pascal Travis Kelce i inni 533

Powiązany: Najlepsi Chłopaki Internetu 2023, Rating

Kilku celebrytów zyskało tytuł „chłopaka Internetu”, ale niektórzy wyróżnili się bardziej niż inni w 2023 r. Slangowe określenie pieszczoty jest używane w odniesieniu do popularnego męskiego celebryty, którym fani są zafascynowani w sieci. „Reprezentują coś dobrego, czy to po prostu życzliwość, czy też kwestionowanie norm płciowych, […]

Po zakończeniu zdjęć Mescal zasugerował, że nie jest jeszcze gotowy, by zostać wielką gwiazdą filmową po rolach w Po słońcu, wszyscy obcy i inne filmy z mniejszym budżetem. „Nie wiem, jaka będzie różnica. Może to naiwne?” powiedział Czasy w styczniu 2024 r. „Czy chodzi o to, że więcej ludzi będzie cię zatrzymywać na ulicy? Wpadłbym w głęboką depresję, gdyby tak było i mam nadzieję, że to nieprawda”.

Dodał: „Będę miał odpowiedź w przyszłym roku, ale jeśli [the film] wpłynie na moje życie w ten sposób, będę w złym miejscu. Musiałbym iść dalej i zagrać w głupiej sztuce, której nikt nie chce oglądać”.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej Gladiator 2:

Kto gra w „Gladiatorze 2”?

Wszystko, co musisz wiedzieć o „Gladiatorze 2”

Denzel Washington Paramount Photos

Oprócz Mescala, Quinna i Pascala w filmie występują gwiazdy Denzel Washington. Oryginalny Gladiator gwiazdy Connie Nielsen I Derek Jacobi powtórzą swoje position, odpowiednio, Lucilli i senatora Grakchusa.

Filmy, w których zmieniono obsadę postaci w sequelach: „Zmierzch”, „Harry Potter” i inne serie, które zastąpiły gwiazdy

Powiązany: „Harry Potter” i inne filmy, w których gwiazdy są obsadzane na potrzeby sequeli

Precz ze starym, niech przyjdzie nowe! Powiedzenie „każdy jest zastępowalny” okazało się prawdziwe w Hollywood, a niektóre z największych franczyz obsadzały na nowo główne postacie. Czasami przeciętna publiczność nawet nie zauważa zmiany aktorów, ale zagorzali fani z pewnością to zauważają. Twórcy filmów ryzykują kontrowersją i zniechęceniem swoich fanów, gdy […]

O czym jest „Gladiator 2”?

Wszystko, co musisz wiedzieć o „Gladiatorze 2”

Paweł Mescal Paramount Photos

Szczegóły fabuły są w dużej mierze trzymane w tajemnicy, ale akcja filmu rozgrywa się dziesiątki lat po wydarzeniach z oryginału i opowiada o losach Lucjusza (Mescal), syna Lucilli i siostrzeńca Kommodusa (w tej roli Phoenix w filmie z 2000 roku).

Kiedy ukaże się „Gladiator 2”?

Gladiator 2 ma trafić do kin w listopadzie 2024 roku.

Czy jest zwiastun „Gladiatora 2”?

Paramount Photos wydało oficjalny zwiastun w lipcu 2024 r. i nie brakowało w nim męskiej energii, stroll i pokazów heroizmu. Klip krótko oddaje hołd Maximusowi Crowe'a, pokazując jego walkę w Koloseum, zanim ujawni, że Lucius (Mescal), syn ukochanej Maximusa, Lucilli (Nielsen), „nigdy nie zapomniał” tego dnia.

„Będziesz moim narzędziem” – przysięga Makrynus Washingtona, inspirując Lucjusza do walki o własne dziedzictwo. Gdy na ekranie pojawiają się obrazy wojny, rozlewu krwi i rzymskich władców, którzy nie dbają o swój lud, rozpoczyna się podróż Lucjusza.

Macrinus mówi Lucjuszowi w pewnym momencie, że „wściekłość jest twoim darem”, gdy napakowany gladiator przygotowuje się do walki z nosorożcem w Koloseum, zanim zmierzy się ze swoim największym wrogiem, rzymskim generałem Marcusem Acaciusem (Pascalem). Zwiastun kończy się, gdy Lucjusz i Acacius stają twarzą w twarz na arenie, podczas gdy cały Rzym patrzy na nich z góry.

Źródło