Strona główna Rozrywka Nowa firma Meghan Markle: dlaczego chce uzyskać królewskie poparcie dla marki lifestylowej

Nowa firma Meghan Markle: dlaczego chce uzyskać królewskie poparcie dla marki lifestylowej

17
0

Meghan Markle ma nową firmę, a fani wkrótce będą mogli wziąć w niej udział. Ale czym ona jest?

Tej wiosny, Meghan Markle prezentuje miękką premierę swojej marki lifestylowej nieumyślnie nałożył się na Niespodziewane pojawienie się Kate Middleton na Trooping The Color.

Księżna Sussex nie miała nad tym kontroli. Jest jednak wyraźnie podekscytowana wprowadzeniem na rynek całej serii nowych produktów.

Przedstawiamy American Riviera Orchard. (Słuchaj, królu Karolu!)

Meghan Markle w maju 2024 r.
Meghan, księżna Sussex, gestykuluje podczas przybycia z księciem Harrym (niewidocznym), księciem Sussex, podczas ich wizyty w Lightway Academy w Abudży, 10 maja 2024 r. (Źródło zdjęcia: KOLA SULAIMON/AFP by way of Getty Photos)

American Riviera Orchard to nowa firma Meghan Markle

Meghan Markle bezceremonialnie aktywowała markę Instagram stronę 15 marca. W tym czasie nie podała żadnych szczegółów na temat projektu, pozostawiając fanom możliwość przeglądania jej zgłoszenia znaków towarowych Na wskazówki.

American Riviera Orchard, zgodnie z tymi dokumentami, będzie sprzedawać artykuły wyposażenia wnętrz i artykuły gospodarstwa domowego, takie jak artykuły kuchenne. Oznacza to karafki, obrączki na serwetki, przybory, obrusy i pełnoprawne książki kucharskie.

Istnieją również produkty jadalne, takie jak dżemy, marmolady, pasty wegetariańskie, pasty orzechowe, masła orzechowe i masła owocowe.

Jak widać, strona Instagram nowej firmy Meghan Markle obecnie zawiera jedną z tych pozornie obowiązkowych siatek obrazów kompozytowych. Wiele agency korzysta z tych projektów podczas uruchamiania firmy, zwłaszcza zanim będą gotowe do uruchomienia rzeczywistych produktów.

Jednak wydaje się, że American Riviera Orchard bierze swoją nazwę od domu Meghan i Harry'ego w Santa Barbara. Obszary otaczające nadmorskie miasto są znane jako American Riviera.

Jeśli chodzi o część „Orchard”, jest to nazwa ilustracyjna, która odnosi się również do ilości owoców zawartych w produktach. Szczególnie jeśli chodzi o dżemy, galaretki i przetwory.

Książę Harry i Meghan Markle w maju 2024 r.Książę Harry i Meghan Markle w maju 2024 r.
Brytyjski książę Harry, książę Sussex i brytyjska księżna Meghan reagują na przemówienie gubernatora stanu Lagos, Babajide Sanwo-Olu (niewidoczne na zdjęciu), wygłaszane w Domu Gubernatora Stanowego w Lagos, 12 maja 2024 r. (Źródło zdjęcia: KOLA SULAIMON/AFP by way of Getty Photos)

Meghan podzieliła się z przyjaciółmi produktami swojej nowej firmy

Już w kwietniu przyjaciele Meghan — sportowcy, projektanci mody i inni — zaczęli prezentować na swoich Instagram Tales kosze upominkowe American Riviera Orchard.

Co ciekawe, gwiazda Polo, Nacho Figueras — bliski przyjaciel Meghan i Harry'ego — 14 czerwca udostępnił zdjęcia swoich próbek.

To nastąpiło kilka godzin wcześniej Królewski występ Kate Middleton na Trooping The Color, zabawnie nazwanym brytyjskim święcie urodzin obecnego monarchy. Termin był Wyraźnie nie jest to sprawka Meghan.

Meghan Markle na początku lub w połowie maja 2024 r.Meghan Markle na początku lub w połowie maja 2024 r.
Meghan, księżna Sussex, bierze udział w imprezie sit-out z księciem Harrym (niewidocznym), księciem Sussex, w Kwaterze Głównej Obrony Nigerii w Abudży, 11 maja 2024 r. (Źródło zdjęcia: KOLA SULAIMON/AFP by way of Getty Photos)

Warto zauważyć, że Figueras Instagram na zdjęciu widniał dżem malinowy (oczywiście nie był to jedyny taki produkt) i przysmaki dla psów w kształcie kości.

Nie jest jasne, czy American Riviera Orchard będzie oferować przysmaki dla psów w ramach swojej oferty na begin. Zawsze mogą to być spersonalizowane prezenty dla przyjaciela.

Ale wniosek o znak towarowy wymieniał przysmaki dla psów wśród innych artykułów dla zwierząt. Brzmi więc tak, jakby ta linia produktów była częścią planu.

Król Karol we wrześniu 2022 r.Król Karol we wrześniu 2022 r.
Król Karol III wygłasza swoje przemówienie do narodu i Wspólnoty Narodów z Pałacu Buckingham po śmierci królowej Elżbiety II w czwartek 8 września w Balmoral, 9 września 2022 r. (Źródło zdjęcia: Yui Mok – WPA Pool/Getty Photos)

Czy Meghan Markle liczy na poparcie króla Karola?

Według raportu OK! magazyn, Meghan Markle ma nadzieję że jej teść okaże wsparcie jej nowej firmie.

„Meghan szuka wsparcia, gdziekolwiek może je uzyskać” – twierdzi źródło wewnętrzne. „Księżniczka Eugenia i księżniczka Beatrice są na szczycie jej listy, ale ona wspina się jeszcze wyżej i chciałaby, żeby król Karol dał jej swoją pieczęć aprobaty”.

Osoba z otoczenia dodała: „Pomimo całego dramatu, Meghan nie widzi powodu, dla którego nie mieliby oni uzyskać wsparcia i poparcia”.

Nie ma dowodów na to, że Meghan zabiega o królewskie poparcie dla swojej nowej firmy – ani że prosi Harry'ego, aby się z nią skontaktował. Ale jeśli to zrobią, być może w niedalekiej przyszłości zobaczymy kosze upominkowe American Riviera Orchard wśród Brytyjczyków.Źródło