Strona główna Rozrywka Nawiedzony dom Meri Brown: Czy jej pensjonat jest miejscem spotkań duchów?!

Nawiedzony dom Meri Brown: Czy jej pensjonat jest miejscem spotkań duchów?!

19
0

Meri Brown wymienił ją Żony siostry życie w nawiedzonym domu!

Albo tak nam powiedziano

Wszyscy wiemy, jak obecnie radzi sobie Meri Brown pod względem prywatnym: stara się.

Weteran Żony siostry członek obsady rozstał się z małżonkiem duchowym Kody Brown w styczniu 2023 r. i od tego czasu stara się mówić ludziom, że z niecierpliwością czeka na przyszłość.

Ona wytycza nową ścieżkę, Meri mogłaby powiedzieć.

W związku z tym Meri wkrótce wróciła do swojego rodzinnego stanu Utah zakończenie jej małżeństwa i podobno do Lizzie's Heritage Inn, pensjonat, który prowadzi od lat.

Chodzi jednak o to, że:

Meri Brown Sezon 15 Fot
Przestraszona twarz! (TLC)

W pensjonacie Meri Brown straszy!

Okazuje się, że krążą zabawne plotki o domu, w którym mieszka i wynajmuje. Straszne, przerażające plotki!

„Goście powiedzieli Meri i menadżerce Jenn, że zajazd był nawiedzony„– powiedziało źródło Słońce pod koniec zeszłego tygodnia.

„Na przykład słyszeli dziwne dźwięki i twierdzili, że mieszkają tam duchy.

„To nie tak, że miałoby się wydarzyć coś złego – to po prostu dziwny zbieg okoliczności i dziwactwo, że na ścianie są martwi ludzie”.

Brown otworzyła Lizzie's Heritage Inn w grudniu 2017 r. Był to jej stary dom rodzinny, w którym mieszkały cztery pokolenia, aż do lat 80., kiedy to został sprzedany.

Wspomniane powyżej zmarłe osoby to portrety niektórych byłych właścicieli, w tym Bonnie, matki Meri, która pomagała prowadzić zajazd i która zmarła w 2021 roku.

„To naprawdę przerażające, gdy idziesz spać do jednego z pokojów i widzisz na ścianie zdjęcie spóźnialskiej osoby, która się na ciebie gapi” – pisze Słońce.

Meri Brown z wyglądemMeri Brown z wyglądem
Meri Brown ma niezwykły wyraz twarzy w wywiadzie dla Sister Wives. (TLC)

Meri żartuje z plotek o nawiedzonym domu

Była żona Kody'ego doskonale zdaje sobie sprawę z plotek krążących wokół jej zajazdu, lecz niestety nie może powiedzieć, że sama widziała ducha.

„Powiedziano mi, że mamy duchy przyjaznych członków rodziny, choć nigdy ich nie widziałam” – przyznała w jednym z odcinków programu.

W październiku 2023 roku Janelle Brown pozostała w tym ośrodku, mimo obaw, że w jego murach pojawiają się duchy, jednak jej również nikt nie odwiedził.

„To cudowne miejsce. Cieszę się, że tam zostaliśmy. Nie widziałam ducha, dla porządku” – powiedziała Janelle w odcinku Żony siostry.

Jednakże rok później Meri w końcu spotkała jednego ze słynnych ghulów mieszkających w jej zajeździe.

Meri opublikowała powyższe zdjęcie przedstawiające ją i jej przyjaciółkę Jen, cieszące się wieczorem w domu, gdy nagle intruz przerwał ich wieczór.

Wśród pajęczyn i pająków przygotowanych na Halloween, młoda dziewczyna w białej sukience wpadła w oko parze, zasłaniając twarz włosami i tępo wpatrując się w obiektyw.

„Uważaj na małe duchy i gobliny, które odwiedzają @lizzies_heritage_inn” – napisała Meri pod postem.

Oczywiście, żartujemy. To po prostu Meri skłaniająca się ku opowieściom o duchach – jak wszyscy właściciele powinni! Kto nie kocha nawiedzonego domu!

Meri radzi sobie dobrze

Pomimo domniemanego nawiedzenia, zajazd ma ocenę 4,5 gwiazdki w serwisie Google oraz otrzymał pięć gwiazdek w serwisach Tripadvisor i Yelp.

To dobrze, bo Meri liczy na to, że zajazd pomoże jej utrzymać się w tym nowym rozdziale jej życia. Wraz z zajazdem w 2024 roku uruchomiła markę lifestylową o nazwie Worthy Up.

Nadal jest w fazie rozwoju, podobnie jak nadchodzący sezon Siostra ŻonaSw którym się pojawi, a może i rozprawa który prawdopodobnie będzie szczegółowo opisywał jej życie z rodziną Brown.

Ogólnie rzecz biorąc, Meri nie radzi sobie aż tak źle!Źródło