Strona główna Rozrywka Najlepsze oferty Early Prime Day 2024 na urządzenia Amazon: zaoszczędź do 55%...

Najlepsze oferty Early Prime Day 2024 na urządzenia Amazon: zaoszczędź do 55% na Blink, Echo, Hearth TV i innych

35
0

Prime Day 2024 już tuż za rogiem, oferując tysiące nie do pobicia ofert we wtorek 16 lipca i środę 17 lipca. W klasycznym stylu Amazona, ten mega-sprzedawca detaliczny zaczął już wprowadzać duże rabaty przed 48-godzinną wyprzedażą — przede wszystkim na własne urządzeniaw tym urządzenia do strumieniowania, telewizory, inteligentne głośniki i wiele innych.

Kupuj w Amazon Machine Offers

Nie ma lepszego czasu niż Prime Day, aby kupić urządzenie Amazon. Te wczesne oferty to najlepszy sposób, aby pokonać gorączkę Prime Day, ponieważ teraz dostępne są najniższe ceny. Musisz jednak być Członek Amazon Prime aby skorzystać ze wszystkich ofert Prime Day, w tym z tych wczesnych oszczędności. Możesz zapisać się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny jako nowy członek, co jest doskonałą okazją do skorzystania ze wszystkich wyprzedaży poprzedzających główne wydarzenie.

Urządzenia Amazon spadają do rekordowo niskich cen, podobnie jak potężne Hearth TV Stick 4K Max za 35 dolarów i Dzwonek wideo Blink za 30 dolarów. Przy tak wielu wczesne oferty Prime Day dzieje się teraz, trudno jest wiedzieć, od czego zacząć. Dlatego zebraliśmy poniżej wszystkie najlepsze oferty na urządzenia Amazon, abyś mógł z nich skorzystać i rozpocząć korzystanie z inteligentnego domu już dziś.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Echo Present

Jeśli chodzi o inteligentny wyświetlacz, który może pełnić również funkcję głośnika, Amazon ma swój Urządzenia Echo Present do 44% zniżki. Przenosząc inteligentne głośniki na wyższy poziom, linia Echo Present firmy Amazon dodaje interaktywny ekran dotykowy do wyświetlania zdjęć, szczegółów utworów lub połączeń wideo.

Pokaz echa 15

Pokaz echa 15

Dzięki 15,6-calowemu wyświetlaczowi Full HD Sensible Show i wbudowanemu Hearth TV organizacja rodzinna i rozrywka będą wyglądać znakomicie. Możesz zmodyfikować ekran główny, aby wyświetlać to, co dla Ciebie najważniejsze — czy to pogoda, kalendarz czy lista rzeczy do zrobienia.

Echo Present 8 (3. generacja)

Echo Present 8 (3. generacja)

Ułatw sobie życie dzięki Echo Present 8, wyposażonemu w 8-calowy ekran dotykowy HD, adaptacyjne kolory i głośniki stereo, które ożywiają rozrywkę. Dzwonisz do znajomych i rodziny, oglądasz filmy, aktualizujesz listy rzeczy do zrobienia, sprawdzasz pogodę i sterujesz swoim inteligentnym domem – wszystko w jednym.

Echo Present 5 (3. generacja)

Echo Present 5 (3. generacja)

Zarządzaj swoim domem z kanapy za pomocą Echo Present 5. Ten pill ma wbudowaną kamerę, która umożliwia sterowanie urządzeniami, takimi jak kamery, światła i inne, za pomocą głosu i ruchu.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Echo

Inteligentne głośniki, zestawy i akcesoria Echo są tańsze nawet o 50%. Każde urządzenie Echo jest wyposażone w asystenta Amazon Alexa, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę, zadawać pytania i sprawdzać pogodę za pomocą głosu.

Amazon Echo Dot (5. generacja)

Amazon Echo Dot (5. generacja)

Ciesz się ulepszonym doświadczeniem audio w porównaniu z każdym poprzednim Echo Dot z Alexą, aby uzyskać czystszy wokal, głębszy bas i żywy dźwięk w każdym pomieszczeniu. Ulepszony wyświetlacz LED pokazuje godzinę, alarmy, pogodę, tytuły utworów i wiele więcej.

Echo Pop

Echo Pop

Audiofile będą chcieli Echo Pop, który jest pierwszym pełno-dźwiękowym i kompaktowym głośnikiem Amazon. Oprócz odtwarzania śmiałych dźwięków i koloru idealnego na wiosnę, otrzymasz wszystkie korzyści urządzenia z obsługą Alexy.

Amazon Echo (4. generacja)

Amazon Echo (4. generacja)

Ulepsz swój dom dzięki inteligentnemu asystentowi Amazon Echo. Dowiedz się, jaka jest pogoda, posłuchaj dowcipu, ustaw timer lub wstaw przypomnienie w kalendarzu — wszystko za pomocą prostej komendy głosowej.

Amazon Echo Spot (2024)

Amazon Echo Spot (2024)

Urządzenie Echo Spot przeznaczone jest do ustawienia na stoliku nocnym. Posiada wyświetlacz ułatwiający ustawianie i przeglądanie alarmów, możliwość szybkiego sprawdzenia godziny, pogody i tytułów utworów oraz kierunkowy głośnik zapewniający wyrazisty dźwięk.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Hearth TV Stick

Podnieś poziom swojego domowego oglądania dzięki Amazon Hearth TV Stick. Teraz możesz zaoszczędzić do 55% na oryginalnym Hearth TV Stick wraz z Hearth TV Stick 4K i Hearth TV Stick 4K Max w najniższej cenie w historii.

Amazon Hearth TV Stick

Amazon Hearth TV Stick

Zamień praktycznie każdy telewizor w telewizor Sensible TV za pomocą Hearth Stick, który umożliwia strumieniowe przesyłanie milionów filmów i programów telewizyjnych z serwisów Netflix, Hulu, Prime Video i innych.

Najlepsze oferty Amazon Prime Day Hearth TV

W samą porę, aby obejrzyj Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024Amazon Hearth TV są mocno przecenione dla członków Prime. Amazon zazwyczaj oferuje błyskawiczne oferty na Hearth TV podczas Prime Day, ale szybko kończą się zapasy. Omiń gorączkę i zdobądź najlepsze oferty na Hearth TV na Amazon Prime Day już teraz.

Najlepsze oferty na dzwonek wideo Blink Video Doorbell na Amazon Prime Day

Możesz zaoszczędzić do 40% na inteligentnych produktach Blink do domu, które pozwalają Ci mieć oko na drzwi wejściowe i odpowiadać na nie, gdziekolwiek jesteś, bezpośrednio ze swojego smartfona. Kupuj najlepsze oferty Amazon na wideodomofony i kamery Blink poniżej.

Najlepsze oferty na dzwonek wideo Amazon Prime Day Ring

Jeśli chcesz ulepszyć kamerę bezpieczeństwa lub wideodomofon w swoim domu, teraz jest idealny second, aby skorzystać z najlepszych ofert dzwonków i kamer Ring. Możesz zaoszczędzić do 50% na produktach Ring, które pomogą Ci wiedzieć, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz Twojego domu, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy nie.

Dzwonek do drzwi Ring Battery Professional

Dzwonek do drzwi Ring Battery Professional

Zapewnij mamie spokój ducha dzięki Ring Battery Doorbell Professional. Ten bezprzewodowy dzwonek do drzwi oferuje wideo HD, dwukierunkową rozmowę i wykrywanie ruchu, dzięki czemu może monitorować drzwi wejściowe z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Długotrwała bateria i łatwa instalacja sprawiają, że jest to wygodny i praktyczny prezent dla zorientowanych na technologię mam, które stawiają bezpieczeństwo domu na pierwszym miejscu.

Dzwonek wideo Ring Professional 2

Dzwonek wideo Ring Professional 2

Ten przewodowy Ring Video Doorbell Professional 2 jest wyposażony w dwukierunkową rozmowę audio i wykrywanie ruchu 3D. Użyj aplikacji Ring, aby otrzymywać dokładne alerty w czasie rzeczywistym i nagranie wideo tego, co dzieje się poza domem, z Ring Professional.

Dzwonek do drzwi Ring Battery Plus

Dzwonek do drzwi Ring Battery Plus

Zaoszczędź 33% na ulepszonej wersji dzwonka wideo Ring z wideo HD+ od stóp do głów, co zapewnia rozszerzone pole widzenia, dzięki czemu możesz zobaczyć więcej osób stojących u drzwi. Inne funkcje obejmują wykrywanie ruchu, strefy prywatności i Shade Night time Imaginative and prescient.

Myśląc o zostanie członkiem Amazon PrimeMamy wszystko, czego potrzebujesz Dzień Prime'a 2024 pytania odpowiedziałz informacjami na temat kluczowe daty, wczesne oferty Amazon Prime Day możesz robić zakupy już teraz i co wiedzieć aby uzyskać najlepsze ceny dom, sprzęt health, technologia i więcej na Amazonka.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło