Strona główna Rozrywka Miranda Derrick otrzymała „groźby śmierci” po wydaniu dokumentu 7M

Miranda Derrick otrzymała „groźby śmierci” po wydaniu dokumentu 7M

57
0

Miranda Derrick Kevina Wintera/Getty Photos

Miranda Derrick twierdzi, że po premierze serialu dokumentalnego Netflixa jej życie jest „w niebezpieczeństwie”. Taniec dla diabła: kult 7M TikTok.

Derrick (27 l.) jest głównym bohaterem trzyczęściowego serialu, którego premiera odbyła się pod koniec maja, i bada twierdzenia jej rodziny, jakoby tancerka 7M rzekomo utknęła w sekcie prowadzonej przez Roberta Shinnapastora w kościele Shekinah w Los Angeles i założycielki 7M Movies, która nadzoruje jej karierę taneczną.

„Przed tym filmem dokumentalnym mój mąż [fellow 7M dancer James Derrick] i czułem się bezpieczny” – powiedział Derrick wideo na Instagramie w poniedziałek, 10 czerwca. „Teraz, kiedy ukazał się ten dokument, czujemy, że nasze życie zostało zagrożone. Obu nas śledzono w samochodach, otrzymywaliśmy listy z nienawiścią, groźby śmierci, ludzie wysyłali nam wiadomości, w których sugerujemy popełnienie samobójstwa, i byliśmy prześladowani”.

Powołując się na kilka przykładów, stwierdziła: „Ktoś powiedział, że: «Jeśli zobaczę cię na ulicy, przyjdę po ciebie, żebyś lepiej zapewniła sobie ochronę». Ktoś też powiedział: „Jeśli zobaczę, że idziesz chodnikiem, przyjdę i wepchnę cię do bagażnika mojego samochodu”.

Wzloty i upadki sióstr Mirandy Derrick i Melanie Wilking

Powiązany: Wzloty i upadki Mirandy i Melanie Wilking

Siostry Gregg DeGuire/FilmMagic i wpływowe osoby Miranda Derrick (z domu Wilking) i Melanie Wilking przeszły od prowadzenia wspólnego konta TikTok do separacji i mają sprzeczne historie na temat tego, jak to się stało. Miranda i Melanie dorastały w Michigan, a łączyła je wspólna miłość do tańca. Kiedy osiągnęli dorosłość, oboje postanowili się przeprowadzić […]

Taniec dla diabła pogłębiło rozłam Derricka z rodzicami, Dziekan I Kelly’ego Wilkingai jej siostra, Melanie Ekelera. „Nie rozumiem jak [they] Myślałem, że ten dokument w jakikolwiek sposób pomoże mnie lub naszemu związkowi” – ​​powiedział Derrick, dodając: „Od kilku lat spotykam się prywatnie z rodziną, aby pracować nad naszym związkiem, naprawić wszystko, naprawić to, co zostało zepsute. Uwielbiam się spotykać, śmiać i po prostu cieszyć się swoim towarzystwem. A ten dokument bardzo utrudnił dalsze robienie tego.”

Serial śledzi losy kilku tancerzy i ich rodzin, którzy szukają odpowiedzi na temat Shinna, który jest oskarżony o napaść na tle seksualnym ze strony wielu kobiet. W nagraniach nabożeństw słychać, jak Shinn wywiera wpływ na członków, aby zerwali więzi z członkami rodziny, którzy nie należą do organizacji. Zarzuca się mu także wykorzystywanie finansowe gwiazd mediów społecznościowych, nakazując im w niektórych przypadkach przekazywanie aż do 70 procent swoich zarobków Shinnowi i Shekinahowi.

Na końcu dokumentu Netflix zamieścił oświadczenie, które brzmiało: „Shinnowi nie postawiono żadnych zarzutów karnych. Wcześniej zaprzeczał wykorzystywaniu seksualnemu członka Shekinah lub klienta 7M. Sprawa cywilna jest w toku. Robert i jego współoskarżeni zaprzeczają stawianym im roszczeniom. Sprawa ma trafić do sądu w 2025 roku.”

We wtorek, 4 czerwca, Derrick przerwał jej milczenie w dokumencie, stwierdzając, że „nie była ofiarą”, „nie doznała żadnej krzywdy” i „nie była wykorzystywana”.

Miranda Wilking i James Derrick LL

Powiązany: Oś czasu związku tancerek 7M Mirandy Wilking i Jamesa Derricka

Życie Mirandy Wilking z mężem Jamesem Derrickiem wydaje się idealne, biorąc pod uwagę jej obecność w mediach społecznościowych, ale członkowie jej rodziny twierdzą, że w tej historii kryje się coś więcej. Rodzice i siostra Mirandy, Melanie Wilking, w lutym 2022 r. na Instagramie Dwell opowiedzieli, że Miranda została zindoktrynowana jako sekta, której celem są tancerze. – powiedziała zaniepokojona rodzina […]

„Chcę zacząć od tego, że doceniam wyrażoną troskę o moje dobro. Ze względu na toczące się postępowanie sądowe, w którym jestem powodem w procesie o zniesławienie, nie wypada mi wypowiadać się na temat konkretnych zarzutów. Chociaż oświadczę, że w żaden sposób nie toleruję przemocy” – napisała Derrick, która wcześniej zaprzeczyła, że ​​należy do sekty, w relacji na Instagramie.

Nazwała Taniec dla diabła „jednostronny” w zasięgu 7M.

„Kocham moją mamę, tatę i Melanie i oni na zawsze będą częścią mojego życia. Prawda jest taka, że ​​w tej chwili po prostu się nie zgadzamy. Uważam, że ten dokument to jednostronna historia” – napisała Miranda. „Oddałam swoje życie Jezusowi Chrystusowi w 2020 roku i na samym początku poprosiłam moją rodzinę o trochę przestrzeni, aby zebrać myśli i przepracować nową drogę, którą chciałam odbyć z Bogiem”.

Podczas niedawnego wywiadu z Nasdyrektor lekarza, Dereka Doneenapowiedziała, że ​​producenci poinformowali Derricka podczas kręcenia zdjęć, że bierze w nim udział jej rodzina.

„Wiem, że długo zastanawiano się, jak jej to powiedzieć, ale odbyli tę rozmowę i oczywiście kilka razy kontaktowaliśmy się z Mirandą, zapraszając ją do udziału i opowiedzenia jej historii z jej perspektywy” powiedział. „Myślę, że te emocje są duże i prawdopodobnie nadal są obecne, ale nie chcemy mówić w ich imieniu”.

​​Źródło