Strona główna Rozrywka Maika Monroe zostaje oficjalną osobą na Instagramie z byłym mężem Ariany Grande,...

Maika Monroe zostaje oficjalną osobą na Instagramie z byłym mężem Ariany Grande, Daltonem Gomezem

10
0

Maika Monroe z nią się kocha Daltona Gomeza znany.

W niedzielę o Obserwator gwiazda, 31 lat, została oficjalną osobą na Instagramie Ariana Grandebyłego męża, udostępniając zrzut zdjęć, na którym przytula się do 28-letniego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Karuzela zdjęć zaczyna się od jednego zdjęcia, na którym Monroe i Gomez całują się, gdy ona stoi na palcach, a on obejmuje ją ramieniem. Po kilku zdjęciach jedzenia i zdjęciach z wakacji, łapanka kończy się zdjęciem Wynika aktorka i Gomez, oboje ubrani na czarno, przytulnie i usadzeni obok siebie na tyłach łodzi.

Zdjęcia przychodzą osiem miesięcy później TMZ po raz pierwszy udostępniła zdjęcia pary całującej się podczas randki w Los Angeles w październiku. Na razie nie jest jasne, kiedy para się poznała ani kiedy oficjalnie rozpoczął się ich związek.

Potwierdzenie następuje także po oświadczeniach złożonych przez Dziwniejsze rzeczy gwiazda Joe Keery’ego – z którą Monroe spotykała się przez prawie pięć lat – w wywiadzie Różnorodność, dzieląc się informacją, że ich związek zakończył się pomiędzy zdjęciami Fargo sezon 5 w Kanadzie i Wreszcie świt we Włoszech.

„Ja też przeżyłam duże rozstanie tuż po opuszczeniu Rzymu, więc byłam naprawdę odizolowana i skupiona na swojej pracy” – powiedziała Keery, lat 32. „Moje życie towarzyskie w dużej mierze kręciło się wokół serialu, moje życie zawodowe kręciło się wokół serialu. Tak naprawdę nie wyjeżdżaliśmy z powodu Covid-19”.

Ze swojej strony Gomez wychodzi z małżeństwa z 30-letnią piosenkarką „7 Rings”. Oboje zawiązać supeł w maju 2021 r. W lipcu 2023 r. ET potwierdzony że para rozstała się po dwóch latach małżeństwa i nieco ponad trzech latach razem.

Ariana Grande i Dalton Gomez rozstali się w 2023 roku, po dwóch latach małżeństwaInstagram/ArianaGrande
Po pięciu latach spędzonych razem Joe Keery i Maika Monroe rozdzielili lata 2022–2023Obrazy Getty’ego

„Przyjaciele Ariany i Daltona zawsze byli zaniepokojeni ich burzliwym romansem i czuli, że ich związek w ostatecznym rozrachunku będzie krótkotrwały. Ich związek był w różnych momentach burzliwy i mieli problemy ze znalezieniem dla siebie czasu ze względu na problemy w harmonogramie” – źródło powiedziało ET wtedy.

Gomeza i Grande w marcu sfinalizowali rozwód oraz aktorka, która obecnie się z nią spotyka Podły współgwiazda, Ethana Slatera – zapłaciła swojemu byłemu 1 250 000 dolarów i zgodziła się przekazać połowę dochodów z ich wspólnego domu w Los Angeles.

Więcej informacji na temat związku i rozwodu Gomeza i Grande znajdziesz pod poniższymi linkami.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło