Strona główna Rozrywka Luke Thompson mówi, że „byłoby wspaniale”, gdyby poprowadził 4. sezon „Bridgerton”.

Luke Thompson mówi, że „byłoby wspaniale”, gdyby poprowadził 4. sezon „Bridgerton”.

35
0

Łukasza Thompsona Liama ​​Daniela/Netflixa

Łukasza Thompsona nie ma pojęcia, kto Bridgertona sezon 4 będzie głównym bohaterem – i nie wyklucza, że ​​to właśnie jego postać będzie szansą dla Benedicta na znalezienie się w centrum uwagi.

„Szczera odpowiedź brzmi: „nie wiem”, ale wiem, że to takie cudowne [and] jedną z najlepszych rzeczy w pracy w telewizji jest to, że możesz naprawdę poznać taką postać w dłuższej formie i powoli ją wcielać w życie” – powiedział Thompson, lat 35, w piątkowym odcinku serialu „ Widok. – Pod warunkiem, że będę to robić.

Dodał: „Oczywiście wspaniale byłoby naprawdę zagłębić się w szczegóły w pewnym momencie, ale musimy poczekać i zobaczyć”.

Thompson gra Benedicta, drugiego najstarszego rodzeństwa Bridgertona, w serialu Netflix od pierwszego sezonu. Dramat o regencji na podstawie twórczości autora Julia Quinnpowieści, będące kroniką historii miłosnej każdego z rodzeństwa Bridgerton.

Bridgertona sezon 1 trafi do serwisu Netflix w 2020 r., po Daphne (Phoebe Dynevor), gdy znalazła miłość w Simonie Bassecie (Strona Regé-Jeana), podczas gdy sezon 2 był sezonem Anthony'ego (Jonathan Bailey) szansa w centrum uwagi. Obie postępowały zgodnie z porządkiem książek Quinna. Sezon 3 odszedł jednak od porządku – Benedykta Oferta od dżentelmena byłoby następne – wyróżnić Colina (Łukasza Newtona) i Penelopa (Nicola Coughlan). Książka Polina, Romantyczny pan Bridgertonjest czwartym z serii.

Shondaland, która produkuje Bridgertonai showrunner Jessa Brownella nie ogłosili, które z rodzeństwa Bridgerton poprowadzi odnowiony już sezon 4. Tymczasem fani snują teorię, że Benedict, Eloise (Klaudia Jessie) lub Francesca (Hannah Dodd) może być następny.

W sezonie 3 Benedykt dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest jeszcze gotowy na ustatkowanie się.

Bridgertons Luke Thompson twierdzi, że byłoby wspaniale, gdyby Benedykt był kolejnym liderem, ale zaprzecza szczegółom

Łukasza Thompsona Liama ​​Daniela/Netflixa

„Uwielbiam fabułę Benedicta w tym sezonie, jest bardzo swobodny i myślę, że to bardzo miłe miejsce do siedzenia na planie” – powiedział 31-letni Newton L’Beaute Homme w majowym profilu postaci Thompsona. „To wolny duch i rodzaj buntownika. Nie mogę się doczekać, aby poznać historię Benedicta w następnym sezonie.”

Według Newtona Brownell przekazał mu „trochę informacji” na temat sezonu 4.

Które pary Bridgerton skończyły razem w książkach

Powiązany: Które pary z „Bridgerton” znalazły się razem w książkach?

Znajdowanie miłości na stronie i na ekranie! Gdy tylko Netflix zadebiutował w serialu Bridgerton w 2020 roku, fani zainteresowali się historiami, które jeszcze nie zostały opowiedziane. Serial oparty na powieściach Julii Quinn pod tym samym tytułem rozpoczął się historią miłosną Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) i Simona Basseta (Regé-Jean Web page). Wcześniej Dynevor […]

„Pozwoliła mi przeczytać moją pierwszą scenę, co było bardzo ekscytujące. Nic i ja rozmawiamy o naszych nadziejach związanych z naszymi rolami, ale trudno to przewidzieć” – zauważył wówczas Newton. „Ten serial jest bardzo romantyczny, ale skupiliśmy się na komedii romantycznej. Colin przeżywa trudny okres, więc nie mogę się doczekać następnego sezonu, po prostu być szczęśliwym i czerpać z tego radość.

Pozostałe odcinki Bridgertona sezon 3 pojawi się na platformie Netflix w czwartek, 13 czerwca.

Źródło