Strona główna Rozrywka Lena Dunham wyjaśnia, dlaczego czuje się „opiekuńcza” wobec swojej koleżanki Taylor Swift

Lena Dunham wyjaśnia, dlaczego czuje się „opiekuńcza” wobec swojej koleżanki Taylor Swift

23
0

Lena Dunham zawsze ma Taylor Swift's again. W wywiadzie dla Nowojorczykbyły Dziewczyny 38-letnia aktorka opowiada o swoim instynkcie opiekuńczym wobec 34-letniej Swift, z którą przyjaźni się od ponad dekady.

„Zawsze bardzo dbam o to, by chronić ją pod każdym względem” — mówi Dunham. „Prawdopodobnie dwie rzeczy, o które najczęściej mnie pytają w życiu, to: „Jaka jest Taylor?” i „Czy mogę dostać bilety na trasę Eras?”. I zazwyczaj moja odpowiedź na oba pytania brzmi: nie”.

Choć nie chciała zdradzać szczegółów na temat swojej przyjaciółki, Dunham mówi: „Ona jest wszystkim, czym chciałbyś, żeby była. Jest miła, oddana, introspektywna, emocjonalna, cholernie zabawna”.

„Czasami myślę sobie: 'Czy ona nam nie daje wystarczająco dużo?'” – dzieli się Dunham.

Dunham wspierała Swift także zawodowo, uczestnicząc w jej trasie koncertowej Eras Tour w Bostonie i Pittsburghu.

„Lubię czasem jeździć do miast, które są trochę bardziej oddalone od utartych szlaków. Mówiłam Lu, zanim tam pojechaliśmy: 'Słuchaj, nigdy mnie takiej nie widziałaś'” – mówi Dunham o swoim mężu, Luis Felberkogo ona wyszła za mąż w 2021 r. „To tak, jakby coś przeze mnie przeszło – to mój kościół. Zaczynam mówić językami”.

„Nawet zanim Taylor i ja się zaprzyjaźniłyśmy, czułam głęboką więź z jej muzyką” – kontynuuje. „Coś wyjątkowego, co dotyczy tylko mnie, oczywiście. Widziałam każdą trasę, którą kiedykolwiek odbyła. Uwielbiam patrzeć, jak kobieta, która nie ma jeszcze 40 lat, mówi: „Tak, mam dorobek”. Inspirujące jest dla mnie to, że przyznaje się do swojej własnej, płodnej ekspresji”.

Dunham i Swift po raz pierwszy nawiązały kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych w 2012 roku. Od tego czasu Dunham publicznie wspierał Swifta i piosenkarka pełniła funkcję druhny na ślubie aktorki.

Taylor Swift i Lena Dunham pozują razem w 2013 roku.Kevin Mazur/WireImage

W innym miejscu wywiadu Dunham ujawniła, że ona nie będzie główną gwiazdą w jej nowym serialu na Netflixie, Zbyt wiele, zamiast tego decydując się pozostać za kamerą. W przeciwieństwie do tego Swift jest bardzo przed kamerą, ponieważ kontynuuje swoją trasę koncertową Eras.

Ostatnio, Chłopak Swift, Travis Kelce, dołączył do niej na scenie podczas pokazu.

„To był zdecydowanie nowy, decydujący second w ich związku i świetnie się bawili, mając okazję [share] „osobistą stronę siebie wobec świata”, źródło wcześniej powiedział ET niespodziewanego pojawienia się. „Są tak szczęśliwi, że wszystko się potoczyło i uwielbiają oglądać wszystkie reakcje fanów”.

„Są naturalnie połączoną parą” – dodało źródło. „To było dla nich bardzo wyjątkowe doświadczenie, a także wskazówki, co może ich łączyć w przyszłości”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło