Strona główna Rozrywka Larry Emdur „przegrywa” głosowanie w Gold Logie po zawstydzającej sytuacji z fanką...

Larry Emdur „przegrywa” głosowanie w Gold Logie po zawstydzającej sytuacji z fanką na zewnątrz przenośnej toalety

13
0

Larry Emdur jest w gronie nominowanych do nagrody Gold Logie, która trafi do nas w przyszłym miesiącu. W poniedziałek ujawnił zabawny sposób, w jaki niedawno „przegrał” głos jednego ze swoich fanów.

59-letni współprowadzący program The Morning Present przebywa obecnie w odległym miasteczku Marble Bar w stanie Waszyngton i udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym stoi przed toaletą przenośną.

Larry wyglądał na przygnębionego, bo zmarzł w tym regionie, który uchodzi za najgorętsze miasto w Australii, gdzie zimą średnie temperatury wynoszą ponad 30 stopni.

Wyjaśnił, że po skorzystaniu z przenośnej toalety doszło do kompromitującego spotkania z fanem.

„Jak przegrać głosowanie w Gold Logie w 30 sekund. Po dwóch dniach smażonego jedzenia i whisky wszedłem do toalety przenośnej na kempingu w najgorętszym mieście Australii” – wyjaśnił w podpisie.

„Kiedy wychodziłem, miła pani trzymająca rolkę papieru toaletowego była gotowa wskoczyć, powiedziała. „Oohhhh Larry, głosuję na ciebie na złotego Logie”.

Powiedziałem „Jestem prawie pewien, że po wejściu do toalety przenośnej nie zagłosujesz na mnie” – zażartował.

Wielu znanych przyjaciół Larry'ego szybko wyraziło swoje rozbawienie tym wpisem.

„Musimy ci kupić jedną z naszych nowych czapek! Ta jest z 1920 roku!” zażartowała Carrie Bickmore, a gwiazda Large Brothera Reggie Chicken dodał: „Bahahaha”.

Larry Emdur jest w gronie nominowanych do nagrody Gold Logie w przyszłym miesiącu, a w poniedziałek ujawnił zabawny sposób, w jaki niedawno „przegrał” głos jednego ze swoich fanów po żenującym zdarzeniu na zewnątrz przenośnej toalety

Larry’emu grozi silna konkurencja w wyścigu o tytuł Złotej Logie, która ma zostać ogłoszona Najpopularniejszą Osobowością Telewizji Australijskiej

Larry’emu grozi silna konkurencja w wyścigu o tytuł Złotej Logie, która ma zostać ogłoszona Najpopularniejszą Osobowością Telewizji Australijskiej

Larry'emu grozi silna konkurencja w wyścigu o tytuł Najpopularniejszej Osobowości Telewizyjnej w Australii.

Wśród pozostałych kandydatów znaleźli się Robert Irwin i jego współprowadząca programu Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!, Julia Morris.

O prestiżowe wyróżnienie ubiegają się również Sonia Kruger, Asher Keddie i Andy Lee.

Uroczystość odbędzie się w The Star w Sydney w niedzielę 18 sierpnia.

Uroczystość odbędzie się w The Star w Sydney w niedzielę 18 sierpnia

Uroczystość odbędzie się w The Star w Sydney w niedzielę 18 sierpnia

Źródło