Strona główna Rozrywka Kultowa atrakcja Bakersfield, Crystal Palace Bucka Owensa, wystawiona na sprzedaż

Kultowa atrakcja Bakersfield, Crystal Palace Bucka Owensa, wystawiona na sprzedaż

14
0

Kultowa atrakcja Bakersfield, Crystal Palace Bucka Owensa, wystawiona na sprzedaż

Kryształowy Pałac Bucka Owensa (Zdjęcie dzięki uprzejmości: Buck Owens Manufacturing Co.)


BAKERSFIELD (CelebrityAccess) — Buck Owens Crystal Palace, legendarny ośrodek muzyczny w Bakersfield, zaprojektowany przez członka Nation Music Corridor of Famer, został wystawiony na sprzedaż przez fundację, która zarządzała nim od śmierci muzyka w 2006 roku.

Fundacja Buck Owens Personal Basis ogłosiła swoją decyzję w oświadczeniu, w którym stwierdziła, że: „Jesteśmy dumni z dziedzictwa Crystal Palace… 28 lat najlepszej lokalnej i krajowej rozrywki, wspaniałego jedzenia i tysięcy specjalnych okazji. Od śmierci Bucka w 2006 r. staraliśmy się utrzymać doskonałość, której oczekiwał, nawet gdy stawało się to coraz trudniejsze w tych trudnych czasach rosnących kosztów żywności i pracy. Połączenie tego klimatu biznesowego i chęci członków rodziny Owens, aby wycofać się z obowiązków kierowniczych, wymaga znalezienia nowych właścicieli, którzy wykorzystają to piękne miejsce”.

Podsumowując, oświadczenie głosi: „Wiemy, że Buck chciałby, abyśmy podziękowali mieszkańcom Bakersfield i fanom z całego świata za całe ich wsparcie przez ostatnie 28 lat”.

Urodzony w Teksasie Owens przeprowadził się do Bakersfield w latach 50. XX wieku. Wraz ze swoim zespołem Buckaroos w 1963 roku zdobył swój pierwszy przebój „Act Naturally”. Przez kilka dekad Owens wydał wiele przebojów, regularnie pojawiał się w popularnym programie telewizyjnym „Hee Haw” i miał 21 przebojów na pierwszym miejscu.

Pałac, znajdujący się pod adresem 2800 Buck Owens Blvd., jest ściśle powiązany z inną pobliską nieruchomością należącą do Bucka Owensa – zabytkową stacją radiową KUZZ-AM/FM grającą muzykę nation, którą Owens pierwotnie kupił w 1966 roku.

W poście w mediach społecznościowych KUZZ PD Brent Michaels stwierdził, „Legendarna. Na tej scenie wystąpili Buck Owens, Garth Brooks, Merle Haggard, Taylor Swift, Morgan Wallen i Luke Combs. Myślę o tym za każdym razem, gdy wchodzę na nią z mikrofonem, by rozpocząć present”.

Pałac Kryształowy zauważa, „Jeśli posiadasz bilety na któryś z nadchodzących koncertów w Crystal Palace, wszystkie wydarzenia odbędą się zgodnie z planem”.

Źródło