Strona główna Rozrywka Khloe Kardashian przyznaje, że prawdopodobnie wypróbowałaby Ozempic, gdyby była „większa”: „Wypróbowałam każdy...

Khloe Kardashian przyznaje, że prawdopodobnie wypróbowałaby Ozempic, gdyby była „większa”: „Wypróbowałam każdy modny sposób na odchudzanie, oprócz tego, który naprawdę działa”

45
0

Khloe Kardashian przyznaje, że gdyby był dostępny, gdy była „większa”, prawdopodobnie spróbowałaby popularnego leku na odchudzanie Ozempic.

40-letnia gwiazda actuality present, która niedawno wzięła udział w biegu kolorystycznym ze swoimi dziećmi, przyznała się do tego w tym odcinku programu The Kardashians, w trakcie zwierzeń podczas sesji zdjęciowej i sesji pytań i odpowiedzi dla marki Fabletics.

„Gdybym była większa, gdyby mieli Ozempic, prawdopodobnie bym go wypróbowała, ponieważ próbowałam wszystkiego innego. Próbowałam każdego modnego trendu odchudzania, z wyjątkiem tego prawdziwego, który naprawdę działa, a to jest zmiana stylu życia” – powiedziała Khloe.

„Więc naprawdę chcę zachęcać do zdrowego trybu życia, a nie do liczb na wadze. Uważam, że ludzie powinni być aktywni” – dodała.

„Tak naprawdę nie obchodzi mnie, jaki masz rozmiar, po prostu powinnaś być zdrowa i silniejsza dla siebie” – podsumowała.

Khloe Kardashian przyznaje, że gdyby był dostępny, gdy była „większa”, prawdopodobnie wypróbowałaby popularny lek na odchudzanie Ozempic

40-letnia gwiazda reality show, która niedawno wzięła udział w biegu kolorystycznym ze swoimi dziećmi, przyznała się do tego w tym tygodniu w odcinku The Kardashians, w trakcie zwierzeń podczas sesji zdjęciowej i sesji pytań i odpowiedzi dla marki Fabletics

40-letnia gwiazda actuality present, która niedawno wzięła udział w biegu kolorystycznym ze swoimi dziećmi, przyznała się do tego w tym tygodniu w odcinku The Kardashians, w trakcie zwierzeń podczas sesji zdjęciowej i sesji pytań i odpowiedzi dla marki Fabletics

„Gdybym była większa, gdyby mieli Ozempic, prawdopodobnie bym go wypróbowała, ponieważ próbowałam wszystkiego innego. Próbowałam każdego modnego sposobu na odchudzanie, z wyjątkiem tego prawdziwego, który naprawdę działa, a to jest zmiana stylu życia” – powiedziała Khloe (na zdjęciu w marcu 2008 r. powyżej).

„Gdybym była większa, gdyby mieli Ozempic, prawdopodobnie bym go wypróbowała, ponieważ próbowałam wszystkiego innego. Próbowałam każdego modnego trendu odchudzania, z wyjątkiem tego prawdziwego, który naprawdę działa, a to jest zmiana stylu życia” – powiedziała Khloe (na zdjęciu w marcu 2008 r. powyżej)

„Tak więc naprawdę chcę zachęcać do zdrowego trybu życia, a nie do liczb na wadze. Uważam, że ludzie powinni być aktywni” – dodała.

„Tak więc naprawdę chcę zachęcać do zdrowego trybu życia, a nie do liczb na wadze. Uważam, że ludzie powinni być aktywni” – dodała.

Nowa linia treningowa Khloe Fabletics

Nowa linia treningowa Khloe Fabletics

„Dziś jestem w biurach Fabletics. Często zamieszczam swoje treningi, a Fabletics zauważyło, że noszę ich ubrania i ćwiczę w nich” – wyznaje Khloe.

Ktoś z Fabletics stwierdza: „To będzie niesamowity dzień dla ciebie i dla marki”, a Khloe się zgadza.

„Skontaktowali się z moją mamą i powiedzieli, że chcieliby ze mną współpracować. Ćwiczenia sprawiają mi radość, a robienie czegoś, co jest dla mnie tak autentyczne, czegoś, co naprawdę kocham, sprawia, że ​​moje serce jest tak szczęśliwe”.

Khloe zostaje przedstawiona przed dużą publicznością podczas sesji pytań i odpowiedzi w biurach Fabletics, gdzie pytano ją, jak wyglądała współpraca z marką.

„Cóż, szczerze mówiąc, było niesamowicie. Uwielbiam wartości Fabletics, a także to, jak bardzo byłam zaangażowana w cały proces projektowania, ponieważ jestem naprawdę apodyktyczna i mam swoje zdanie, wiem, co mi się podoba i nie chcę po prostu podpisywać się pod czymś swoim nazwiskiem, chcę mieć pewność, że to coś, co naprawdę chcę nosić, w czym czuję się dobrze i co ludzie chętnie kupują” – mówi Khloe w Q&A.

Khloe dodaje w wyznaniu: „Zaufaj mi. Kiedy ludzie machają ci przed twarzą ładnym czekiem, a ty masz napisać submit o czymś, tak, to takie kuszące, rozumiem to. Kiedy zaczynaliśmy robić ten program, byłam tak podekscytowana, że ​​ktoś mnie chciał do czegokolwiek. Zdecydowanie wzięłam pieniądze i uciekłam na początku lat 2000., ale wyciągasz wnioski, uczysz się również wartości swojej platformy, jak potężny jest twój głos i po prostu nie chcę marnować pieniędzy ludzi”.

Wracając do sesji pytań i odpowiedzi, Khloe powiedziała, że ​​„jednym z komentarzy, który często słyszeliśmy, było to, że wszyscy chcieli wiedzieć, jaki jest twój plan ćwiczeń”.

„Robię trening obwodowy z interwałami cardio, więc zawsze przyspieszam i zwalniam tętno. Na sesję zdjęciową, kiedy wiem, że pokażę dużo ciała, zdecydowanie ćwiczę dużo ciężej. A potem zawsze świętuję to dużą pizzą, bo tak po prostu jest” — mówi, a na pytanie, jaki smak, odpowiada: „tylko ser”.

„Jestem typem dziewczyny, która woli menu dla dzieci, tylko ser, ale w życiu chodzi o równowagę, więc proszę bardzo” – mówi Khloe do tłumu.

Tłum bije brawo Khloe, gdy dodaje wyznanie: „Moja rodzina mówi: „Och, ty nigdy nie wychodzisz z domu”. Uwielbiam to, że chcą, żebym to robiła”, gdy Khloe mówi tłumowi, że „nigdy nie wychodzi” i że czuje się „tak dobrze, że myślę sobie: ok**wa, tak”, gdy pozuje do zdjęć, na jednym z nich pada na kolana i zaczyna żartować: „Dawno nie klęczałam, o mój Boże”.

Khloe dodaje w wyznaniu: „Zaufaj mi. Kiedy ludzie machają ci przed twarzą ładnym czekiem, a ty masz napisać post o czymś, tak, to takie kuszące, rozumiem to. Kiedy zaczynaliśmy robić ten program, byłam tak podekscytowana, że ​​ktoś mnie chce do czegokolwiek. Zdecydowanie wzięłam pieniądze i uciekłam na początku lat 2000., ale wyciągasz wnioski, uczysz się też wartości swojej platformy, jak potężny jest twój głos i po prostu nie chcę marnować pieniędzy ludzi”.

Khloe dodaje w wyznaniu: „Zaufaj mi. Kiedy ludzie machają ci przed twarzą ładnym czekiem, a ty masz napisać submit o czymś, tak, to takie kuszące, rozumiem to. Kiedy zaczynaliśmy robić ten program, byłam tak podekscytowana, że ​​ktoś mnie chciał do czegokolwiek. Zdecydowanie wzięłam pieniądze i uciekłam na początku lat 2000., ale wyciągasz wnioski, uczysz się również wartości swojej platformy, jak potężny jest twój głos i po prostu nie chcę marnować pieniędzy ludzi”.

Ktoś z Fabletics mówi: „To będzie niesamowity dzień dla ciebie i marki”, a Khloe się zgadza

Ktoś z Fabletics mówi: „To będzie niesamowity dzień dla ciebie i marki”, a Khloe się zgadza

Cóż, szczerze mówiąc, było niesamowicie. Uwielbiam wartości Fabletics, a także to, jak bardzo byłam zaangażowana w cały proces projektowania, ponieważ jestem naprawdę apodyktyczna i mam swoje zdanie, wiem, co lubię i nie chcę po prostu podpisywać się pod czymś, chcę mieć pewność, że to coś, co naprawdę chcę nosić, w czym dobrze się czuję i co ludzie chętnie kupują, mówi Khloe w Q&A.

„Cóż, szczerze mówiąc, było niesamowicie. Uwielbiam wartości Fabletics, a także to, jak bardzo byłam zaangażowana w cały proces projektowania, ponieważ jestem naprawdę apodyktyczna i mam własne zdanie, wiem, co mi się podoba i nie chcę po prostu podpisywać się pod czymś swoim nazwiskiem, chcę mieć pewność, że to coś, co naprawdę chcę nosić, w czym czuję się dobrze i co chętnie kupują ludzie” – mówi Khloe w Q&A

Ale oni zachowują się, jakbym był nieszczęśliwy, albo jakby „Ona jest zamknięta w tej wieży”, a oni są w idealnym szczęściu, wszystko w porządku.

„Ale zachowują się, jakbym była nieszczęśliwa, albo jakby „O, ona jest zamknięta w tej wieży”, a ja jestem w pełni szczęśliwa, wszystko w porządku”

„Ale zachowują się, jakbym była nieszczęśliwa, albo jakby „O, ona jest zamknięta w tej wieży”, a oni są w pełni szczęśliwi, wszystko w porządku”.

Na początku odcinka producenci zapytali całą rodzinę, kto z nich byłby w stanie przetrwać na pustkowiu i wszyscy wydawali się być jednomyślni: Khloe.

Kylie Jenner powiedziała: „Khloe, bo ona jest po prostu bestią. Byłaby typem, który lubi polować i zbierać, przysięgam na Boga”.

Khloe wyznaje: „Jaką broń możesz ze sobą zabrać?” Kylie odpowiada: „Wyobrażam ją sobie jako zwierzęta z włóczniami i g**no”.

Kim dodaje: „Khloe na pewno dałaby radę”, a Khloe dodaje: „Wow, nigdy wcześniej nie byłam wybierana jako pierwsza w sporcie”, a następnie pokazują materiał z sesji promocyjnej.

Źródło