Strona główna Rozrywka Jack Blocker zastanawia się nad radami, które otrzymał od jurorów „American Idol”.

Jack Blocker zastanawia się nad radami, które otrzymał od jurorów „American Idol”.

13
0

Jacka Blokera mógł nie zostać koronowany na najnowszego mistrza Amerykański idolale wyjeżdża z cennymi lekcjami od sędziów.

„Samo ich zaufanie w pewnym sensie zachęca mnie do robienia tego, co robię jako artysta. W Nashville jest ciężko, bo patrzysz, jak ludzie wspinają się na listy przebojów i myślisz: „Chcę, żeby to był ja”. Czy powinienem robić coś, co oni?” – powiedział Blocker, lat 25 Tygodnik „Nas”. na CMA Fest w sobotę, 8 czerwca. „I ciągle powtarzali: «Hej, rób to, co robisz dobrze. Rób to, co czyni Cię wyjątkowym. Nawet jeśli na końcu będzie dziwny wyraz twarzy. Ale po prostu oprzyj się na tym i bądź sobą jako artysta.'”

Kontynuował: „Więc po prostu to wziąłem i pobiegłem z tym do programu. Naprawdę wierzyłem w to bardziej niż kiedykolwiek. Więc tak, było fajnie.”

Blocker zauważył, że on i sędzia Katy Perry są teraz „blisko” – a nawet nazwali ją „dobrą przyjaciółką”. Jednak ich więź „zdecydowanie nie była” taka, jakiej się spodziewał, kiedy po raz pierwszy opuścił pokój, ponieważ uważał, że nie dogadywali się „dobrze”.

Powiązany: Sędziowie „American Idol” na przestrzeni lat i dlaczego odeszli

Drzwi obrotowe! Kiedy w 2002 roku program American Idol zadebiutował w stacji Fox, panel sędziowski składał się z menadżera muzycznego Randy'ego Jacksona, choreografki Pauli Abdul i dyrektora muzycznego Simona Cowella. Przez pierwsze siedem sezonów serialu trio pozostawało twarzami serialu, wraz z gospodarzem Ryanem Seacrestem. (Komik Brian Dunkleman był współgospodarzem […]

„Kiedy dotarliśmy do Los Angeles, gdzie występy były na żywo, ona przychodziła po koncercie i rzucała mi spojrzenie typu: «Co robisz?»” – powiedział. „A potem na koniec… podeszła do mnie i zapytała: «Co się stanie, jeśli wygrasz tę imprezę?». Pomyślałam: „Nie wiem”. Nie mam pojęcia. Jeszcze nie doszedłem tak daleko.”

Blocker zajął drugie miejsce w maju w finale 22. sezonu actuality present. Rozmawiam z Naszauważył, że miłość, jaką otrzymał od fanów, była „bardzo fajna”.

Jack Blocker zastanawia się nad radami, które otrzymał od jurorów programu American Idol

Jacka Blokera Monica Schipper/Getty Pictures

„Piosenki, które napisałem, tak naprawdę nie spodziewałem się, że je zaśpiewam… Mam na myśli, że napisałem je w większości w celu uzdrowienia duszy” – powiedział. „A więc obserwowanie, jak ludzie je śpiewają i naprawdę łączą się ze słowami i zastosowanie ich do własnego życia, to znaczy, dlatego to robisz. To takie fajne i po prostu orzeźwiające, że chcę dalej działać.”

On kontynuował, „[American] Idol to idź, idź, idź. To wyczerpujące i wyczerpujące, masz wrażenie, że chcesz się zerwać, ale robiąc coś takiego, przypominasz sobie: „Chodźmy dalej, stary”. To jest niesamowite.”

Zwycięzcy „American Idol”: gdzie jest teraz Fantasia Barrino i nie tylko?

Powiązany: Zwycięzcy „American Idol”: gdzie oni są teraz?

American Idol utorował drogę konkursom typu actuality present, które pomagały zwykłym ludziom spełnić marzenia o sławie muzycznej. Serial miał swoją premierę w 2002 roku na antenie Fox, a jury składało się z gwiazdorskiego panelu, w skład którego wchodzili Simon Cowell, Paula Abdul i Randy Jackson. W pierwszym sezonie programu American Idol pojawiła się Kelly Clarkson, która stała się pierwszą przełomową gwiazdą serialu. […]

Blocker, który wystąpił na CMA Fest, zauważył, że ten przełomowy second był „spełnieniem marzeń”.

„Od dawna chciałem robić w karierze to, co kocham, i zawsze wydawało mi się to odległym marzeniem” – powiedział. „Teraz wydaje się to realne. Jednocześnie trochę nie wydaje się to realne, bo dzieje się tak szybko. Ale to jest coś, co naprawdę mogę zrobić i jestem bardziej zainspirowany, aby to urzeczywistnić, ponieważ po prostu czuję, że jest tuż przede mną.

Z raportem Jeremy’ego Parsonsa

Źródło