Strona główna Rozrywka Hoda Kotb mówi, że Céline Dion planuje zaskakujący powrót, mówi o możliwości...

Hoda Kotb mówi, że Céline Dion planuje zaskakujący powrót, mówi o możliwości udziału w igrzyskach olimpijskich w Paryżu

43
0

Hoda Kotb dzieli się kilkoma rzucającymi światło komentarzami, które miały miejsce za kulisami jej emocjonalnego wywiadu z Celine Dion.

59-latek Dzisiaj współprowadzący usiadłem z 56-letnią kanadyjską ikoną popu w czerwcu dyskutować jej walka o zdrowie z zespołem sztywnej osoby i jej przyszłość w obliczu zmagań z chorobą.

„Przede wszystkim jest niesamowitą wojowniczką. Nie miałam pojęcia, przez co przeszła, jak blisko była w pewnym momencie, by tego nie przeżyć” – Kotb podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat Dion we wtorek Obejrzyj na żywo „What Occurs” z Andym Cohenem„A teraz jest tutaj i znowu śpiewa”.

Dion wcześniej podzieliła się z Kotb informacją, że śpiewanie przy jej stanie zdrowia wydawało się „jakby ktoś cię dusił”.

Wokalistka piosenki „My Coronary heart Will Go On” wcześniej wyznała, że ​​schorzenie to powoduje u niej skurcze części ciała. Były one tak intensywne, że doszło do złamania żebra.

Hoda Kotb rozmawia z Celine Dion o swoim zespole sztywności w czerwcu 2024 r.Wiadomości NBC/YouTube

„Może być w jamie brzusznej. Może być w kręgosłupie, w żebrach. Ale mam wrażenie, że jeśli skieruję stopy, to zostanie w środku” – wyjaśnił Dion Kotbowi. „Albo jeśli gotuję, moje palce lub dłonie znajdą się w odpowiedniej pozycji. To skurcze, ale jest tak, jakbyś był w pozycji, w której nie możesz ich odblokować”.

Jednak Kotb po wywiadzie zasugerował, że Dion planuje wrócić na scenę, aby wystąpić na żywo. Więc kiedy dzwoniący zapytał dziennikarkę, co wie o tym potencjalnym występie, Kotb wylała trochę herbaty na WWHL.

„Jej menadżer był poza kamerą, a ja pomyślałam: 'Co się dzieje? Kiedy znowu wystąpisz?' A ona na to: 'Czy mogę jej powiedzieć?'” – powiedziała Kotb, przyjmując akcent Dion. „A jej menadżer na to: 'Nie!' Krzyczy: 'Nie', a ja na to: 'Coś jest na rzeczy'”.

Kanadyjska piosenkarka Celine Dion ogłasza, że ​​Montreal Canadians zostanie wybrany w pierwszej rundzie draftu NHL Higher Deck 28 czerwca 2024 r. w Sphere w Las Vegas w stanie Nevada.Jeff Speer/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Photographs

Dzwoniący zastanawiał się, czy wystąpienie to może mieć miejsce w nadchodzącym Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Kotb przyznała, że ​​nie wie tego na pewno, ale powiedziała, że ​​uważa, że ​​byłoby to „spektakularne”.

„To byłoby niesamowite! Och, aż mnie ciarki przeszły” – wykrzyknęła współprowadząca Kotb, Savannah Guthrie.

„To byłoby niesamowite, ale nie wiem” – dodał Kotb. „Wiem, że znowu będzie występować na żywo. Nie wiem gdzie”.

Guthrie, nieco ponosząc się z tą koncepcją, wykrzyknął: „To muszą być igrzyska olimpijskie w Paryżu. To byłoby niesamowite”.

Jednakże, WWHL prowadzący Andy Cohen był bardziej sceptyczny, zauważając: „Myślę, że tak się nie stanie i oto dlaczego. Myślę, że byłoby to niesamowite, ale z tego co rozumiem, to jest coś, czego ona nie może kontrolować. I tak, jeśli to było coś tak ustalonego”.

Savannah Guthrie i Hoda Kotb rozmawiają z Celine Dion w programie Watch What Occurs Reside With Andy Cohen.WWHL/YouTube

Ale Kotb zakwestionowała tę ideę, dzieląc się informacją, że Dion znalazła bardziej znośny schemat przyjmowania leków, mówiąc: „Więc nigdy nie wiadomo. Mam na myśli, że jeśli wie, że występuje o określonej godzinie, zróbmy to”.

Według Klinika majonezuZespół sztywnej osoby to „rzadkie zaburzenie funkcji motorycznych charakteryzujące się mimowolnym usztywnieniem mięśni osiowych i nałożonymi bolesnymi skurczami mięśni, które często są wywoływane przez zaskoczenie lub bodźce emocjonalne”.

Dion dokumentowała swoją drogę do zdrowia w nowym serialu dokumentalnym Prime Video, Jestem: Celine Dion.

Kotb wcześniej otworzył się na ET o sposobach radzenia sobie Dion na scenie, gdy po raz pierwszy zaczęła odczuwać objawy Syndromu Sztywnej Osoby.

„Śpiewała swoje piosenki, a potem brała mikrofon i dawała go tłumowi” – ​​powiedziała Kotb w zeszłym miesiącu dla ET. „Dlaczego? Żeby mieć przerwę. Jej fani jej pomagali”.

Celine Dion występuje podczas wieczoru otwierającego jej nową światową trasę koncertową Braveness w Videotron Centre w mieście Quebec w prowincji Quebec, 18 września 2019 r.ALICE CHICHE/AFP przez Getty Photographs

Kiedy wybuchła pandemia COVID-19, Kotb powiedziała, że ​​było to „dziwne błogosławieństwo” dla Dion, „ponieważ teraz mogła się wyleczyć, mogła przestać, mogła być w domu”. Jednak w tym czasie w domu, Dion anulowany pozostałe daty jej trasy koncertowej Braveness World Tour z powodu „poważnych i uporczywych skurczów mięśni”. Później Dion weszła w rodzaj narzuconej sobie izolacji.

„Jest przyzwyczajona do śpiewania przed dużymi tłumami, więc skoro nie mogła śpiewać, powiedziała, że ​​nie chce wychodzić na zewnątrz i być ze swoimi dziećmi, bo ludzie mówiliby: »Och, wydawała się być w porządku ze swoimi dziećmi… Dlaczego nie była na scenie? Musiałam odzyskać pieniądze za bilet«” – powiedziała Kotb o Dion, która współdzieleni synowie René-Charles, 23 lata, Nelson, 13 lat i Eddy, 13 lat, ze swoim zmarłym mężem, René Angélilem.

„Ona była tak zaniepokojona, [her fans]więc to było coś w rodzaju izolacji, w której żyła”, dodał Kotb. „Uczyła się pracować z fizjoterapeutą, aby utrzymać giętkość mięśni i wiedzieć, co robić, gdy coś zaczyna ją kurczyć”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło