Strona główna Rozrywka Gwiazda „Młodego Sheldona” Montana Jordan wita córeczkę: zobacz pierwsze zdjęcia

Gwiazda „Młodego Sheldona” Montana Jordan wita córeczkę: zobacz pierwsze zdjęcia

17
0

Montana Jordania jest nowym tatą! The Młody Sheldon gwiazda ogłosiła we wtorek narodziny córki słodkim zdjęciem.

„Bóg pobłogosławił mnie piękną córeczką” – Jordan podpisał zdjęcie, na którym siedzi na szpitalnym fotelu i trzyma noworodka. „Emma Rae Jordan, mama i tata cię kochają. Na zawsze”.

Jordan, który grał Georgie Cooper w przebojowym serialu CBS, dzieli dziecko ze swoją dziewczyną, twórczynią treści Jenną Weeks. Nowa mama zamieściła także zbliżenie twarzy małej Emmy na swojej historii na Instagramie.

Jenna Weeks dzieli się zdjęciem nowonarodzonej córki z aktorką z „Młodego Sheldona” Montaną Jordan.Jenna Weeks / Instagram

Najpierw para stał się oficjalnym Instagramem ze swoim związkiem w listopadzie 2021 r. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu Jordan złożył pełen miłości hołd swojej dziewczynie z okazji Dnia Matki.

„Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla najpiękniejszej mamy na świecie” – napisał. „Kobiecie, która nie tylko uczyniła mnie tatusiem, ale także każdego dnia motywuje mnie do bycia lepszym. Jestem błogosławiona ponad miarę. Kocham cię, Jenna!”

Na początku tego roku Weeks pochwaliła się rosnącym brzuszkiem podczas występu duetu na gali CMT Music Awards wraz z Jordan’s Młody Sheldon współgwiazda, Emilia Osmenta.

Jenna Weeks i Montana Jordan na gali CMT Music Awards 2024, która odbyła się w Moody Heart 7 kwietnia 2024 r. w Austin w Teksasie.Christopher Polk/Billboard za pośrednictwem Getty Photographs

Chwila Młody Sheldon niedawno pożegnał się po siedmiu sezonach, Jordan wkrótce powróci do telewizji jako Georgie.

Nowy spinoff Teoria Wielkiego Wybuchu spinoff został zamówiony przez CBS i skupi się na starszym bracie Sheldona, jego żonie Mandy (Osment) i ich młodej rodzinie.

ET niedawno rozmawiał z Jordan i Osment o nadchodzącym serialu, który ma zostać wywołany Pierwsze małżeństwo Georgie i Mandya duet przyznał, że podekscytowanie nadchodzącym programem pomogło złagodzić ból związany z pożegnaniem Młody Sheldon.

„Jestem wdzięczny i błogosławiony, że pobłogosławili nas taką możliwością” – powiedział Jordan o nadchodzącym serialu, który zacznie strzelać tego lata. – To w pewnym sensie pomaga oderwać od tego myśli.

„To prawda” – zgodził się Osment. „Mamy szczęście, że możemy spodziewać się czegoś słodkiego”.

„Moim marzeniem jest móc kontynuować tę historię i robić to z tym facetem?… Jestem podekscytowana” – dodała.

Serial, który będzie kręcony przed publicznością w studiu, np Teoria Wielkiego Wybuchu – produkują Chuck Lorre, Steven Molaro i Steve Holland, którzy są także producentami Teoria Wielkiego Wybuchu I Młody Sheldon.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Źródło