Strona główna Rozrywka Gwiazda „Domu smoka” Ewan Mitchell ujawnia, dlaczego scena pełnego nagości była „szokiem...

Gwiazda „Domu smoka” Ewan Mitchell ujawnia, dlaczego scena pełnego nagości była „szokiem dla systemu”

20
0

Ewan Mitchell pozbył się swojego zwykłego zielonego skórzanego kostiumu – i opaski na oko – w kluczowym momencie niedawnego odcinka Dom Smokaszokując publiczność zaskakującą sceną, w której aktorka pozuje nago.

W wywiadzie w środowym odcinku programu The Tonight Present z udziałem Jimmy'ego FallonaAktor grający księcia Aemonda Targaryena podzielił się historią zza kulis swojego pobytu w burdelu w Westeros, ujawniając, że nie było to dokładnie to, czego się spodziewał.

Rozmowa zeszła na temat nagości po tym, jak Mitchell i jego partnerka z planu Fabien Frankel, który gra Ser Cristona Cole’a w Gra o tron prequel, powiedział, że ich typowe stroje na planie są nie do zniesienia. Para scen nagości w drugim sezonie serialu, w odcinkach drugim i trzecim, była mile widzianą odmianą dla Mitchella.

Gwiazdy „Home of the Dragon” Ewan Mitchell i Fabien Frankel udzielają wywiadu gospodarzowi „Tonight Present” Jimmy’emu Fallonowi 10 lipca 2024 r.Todd Owyoung/NBC przez Getty Pictures

„Pomyślałem, że dam radę i że będę miał idealną temperaturę do tych scen” – podzielił się Mitchell.

Jednak 27-letni aktor spotkało niespodziankę, gdy zaprowadzono go do innego studia niż to, w którym zwykle kręci.

„To jak lodówka z zamrażarką” – powiedział o planie. „Tak, to był szok dla organizmu. Szok dla nagiego ciała”.

Żartobliwie dodał: „Mam nadzieję, że ci się podobało i mam nadzieję, że moja matka się z tym nie zgadza”.

Ewan Mitchell jako książę Aemond Targaryen w filmie „Domu Smoka”.Theo Whiteman/HBO

Dom SmokaW ostatnich odcinkach serialu Aemond szukał pocieszenia u właścicielki burdelu o imieniu Sylvi (Michelle Bonnard), gdyż żałował tragicznego zabójstwa Lucerys Velaryon w poprzednim sezonie.

W pewnym momencie jego brat, król Aegon II (Tom Glynn-Carney), znajduje tam Aegona i publicznie go wyśmiewa, że ​​zatrzymał się u tej samej prostytutki, z którą stracił dziewictwo. Scena ta skłania Aemonda do buntowniczego stanięcia na łóżku i pokazania wszystkim swojego całkowicie nagiego ciała, gdy wychodzi z pokoju.

Fabien Frankel i Ewan Mitchell wcielają się w function ser Cristona Cole'a i księcia Aemonda Targaryena w filmie „Domu smoka”.HBO
Fabien Frankel i Ewan Mitchell pozują razem za kulisami programu „The Tonight Present Starring Jimmy Fallon” 10 lipca 2024 r.Todd Owyoung/NBC przez Getty Pictures

Podczas wywiadu w środę 30-letni Frankel zapewnił swoją partnerkę, że „naprawdę podobała mu się” ta scena.

Zobacz całą rozmowę na poniższym filmie.

Kiedy ET rozmawiał z Mitchellem podczas nowojorskiej premiery serialu w czerwcu, aktor rozmyślał o podróży, jaką przeszła jego postać w tym sezonie.

„Nigdy nie wiesz, co cię czeka z Aemondem” – powiedział. „W jednej chwili możesz go kochać, w drugiej możesz go nienawidzić, ale to dowód na to, [showrunner] Ryan Condal i jego zespół pisarski. Naprawdę zmieniają się nieustannie.”

Nowe odcinki Dom Smoka Premiera drugiego sezonu w niedzielę o 21:00 czasu pacyficznego/wschodniego na HBO i na platformie Max.

Źródło