Strona główna Rozrywka Ellen DeGeneres odwołuje wiele koncertów, sugeruje, że trasa może być jej ostatnią

Ellen DeGeneres odwołuje wiele koncertów, sugeruje, że trasa może być jej ostatnią

12
0

Ellen

Ellen DeGeneres. Zdjęcie prasowe.


(CelebrityAccess) — Wielokrotnie nagradzany komik stand-upowy i były gospodarz dziennego talk-show Ellen DeGeneres odwołała serię występów w ramach nadchodzącej trasy komediowej i zasugerowała, że ​​trasa ta może być jej ostatnią.

Wśród zaplanowanych występów znalazły się: występy w Music Corridor At Truthful Park w Dallas 10 lipca; The Masonic w San Francisco 21 lipca; S. Mark Taper Auditorium w Seattle 23 lipca; oraz w Chicago Theatre 11 sierpnia.

Nie podano powodu odwołania, poza informacją, że „niestety Organizator Wydarzenia musiał odwołać Twoje wydarzenie”.

DeGeneres zasugerowała również podczas niedawnego wystąpienia, że ​​nie planuje powrotu do blasku fleszy po swoim nadchodzącym specjalnym programie Netflix, który ma się ukazać na tej platformie streamingowej pod koniec tego roku.

„To ostatni raz, kiedy mnie widzicie. Po moim specjalnym programie Netflix, kończę” – powiedziała publiczności w Luther Burbank Middle for the Arts podczas niedawnego występu.

DeGeneres, która zaczynała jako komiczka w latach 80., w latach 90. przeszła do telewizji, grając główną rolę w sitcomie Ellen, w którym jej postać dokonała głośnego coming outu jako osoba homoseksualna. DeGeneres zrobiła to samo w prawdziwym życiu.

W 2003 r. rozpoczęła prowadzenie The Ellen DeGeneres Present, popołudniowego talk-show, który był nadawany przez 19 sezonów, zanim zrezygnowała z powodu oskarżeń o znęcanie się nad pracownikami.

Źródło