Strona główna Rozrywka Eiza González na zdjęciu w Nowym Jorku podczas promowania nowego miniserialu La...

Eiza González na zdjęciu w Nowym Jorku podczas promowania nowego miniserialu La Máquina po tym, jak powiedziała, że ​​jej dobry wygląd kosztował ją position

22
0

Eiza González pojawiła się w niedzielę w Nowym Jorku, dwa miesiące po tym, jak wywołała zamieszanie, mówiąc, że jej uroda zaszkodziła jej karierze aktorskiej.

Urodzona w Meksyku (34 l.) aktorka ubrała koronkowy fioletowy prime, dżinsowe dżinsy i czarne skórzane buty, gdy widziano ją przechodzącą przez ulicę w Wielkim Jabłku.

Aktorka z Ministerstwa Ungentlemanly Warfare, która w zeszłym miesiącu była obecna na gali Met, miała ze sobą czarną torebkę i telefon z falującymi brązowymi włosami rozczesanymi na bokach.

W niedzielę González w Instagram Tales poinformowała, że ​​ma „dzień prasowy” dotyczący swojego nowego miniserialu Hulu La Máquina, w którym występują Gael García Bernal i Diego Luna.

W poście w mediach społecznościowych promującym hiszpańskojęzyczny dramat bokserski González wyglądała niesamowicie, ubrana w białą jedwabną koszulę i lekką warstwę makijażu.

34-letnia Eiza González została w niedzielę sfotografowana w Nowym Jorku, dwa miesiące po tym, jak wywołała zamieszanie, mówiąc, że jej uroda zaszkodziła jej karierze aktorskiej

Urodzona w Meksyku aktorka, gdy widziano ją w Wielkim Jabłku, założyła koronkowy fioletowy top, dżinsowe dżinsy i czarne skórzane buty

Urodzona w Meksyku aktorka, gdy widziano ją w Wielkim Jabłku, założyła koronkowy fioletowy prime, dżinsowe dżinsy i czarne skórzane buty

Kiedy w marcu González o tym powiedziała, wywołała pewne zamieszanie W stylu że w przeszłości jej dobry wygląd kosztował ją część życia.

Aktorka Godzilla vs. Kong powiedziała portalowi: „Pamiętam, że byłam [told for] tak wiele projektów: „Jest za ładna na tę rolę. Jest za seksowna na tę rolę”.

„Wtedy po prostu pomyślałbym: „Kim jest Margot Robbie?” To najgorętsza i najpiękniejsza kobieta, jaką kiedykolwiek widziałem w życiu!

Gwiazda Child Driver powiedziała, że ​​powtarzający się downside doprowadził ją do „kryzysu tożsamości na bardzo długi czas”, w wyniku którego rozważała drastyczną zmianę swojego wyglądu, aby przyspieszyć swoją karierę.

„Zastanawiałam się: «Czy golę głowę? Czy przez to jestem mniej atrakcyjna? Czy przez to jestem bardziej atrakcyjna? Czy nie ubieram się tremendous gorąco, czy ubieram się supergorąco, czy może zakrywam się cały czas?». – powiedziała portalowi.

Uwagi González wywołały silną reakcję w mediach społecznościowych, ponieważ wielu użytkowników stwierdziło, że jej uwagi miały arogancki wydźwięk i że przeceniła swoje umiejętności aktorskie.

Na początku tego miesiąca González na platformie mediów społecznościowych broniła Jennifer Lopez przed, jej zdaniem, znęcaniem się w Internecie.

„Muszę przyznać, że poziom znęcania się, jakiego doświadczyła ta kobieta w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jest niepokojący i bolesny” – stwierdziła González. Jak możesz narzekać, że ktoś jest wredny, jednocześnie ciesząc się tym [being] mam na myśli o nich.

González w niedzielę w Instagram Stories poinformowała, że ​​ma „dzień prasowy” dotyczący swojego nowego miniserialu Hulu La Máquina, w którym występują Gael García Bernal i Diego Luna

González w niedzielę w Instagram Tales poinformowała, że ​​ma „dzień prasowy” dotyczący swojego nowego miniserialu Hulu La Máquina, w którym występują Gael García Bernal i Diego Luna

W poście w mediach społecznościowych promującym hiszpańskojęzyczny dramat bokserski González wyglądała niesamowicie, ubrana w białą jedwabną koszulę i lekką warstwę makijażu

W poście w mediach społecznościowych promującym hiszpańskojęzyczny dramat bokserski González wyglądała niesamowicie, ubrana w białą jedwabną koszulę i lekką warstwę makijażu

Aktorka z Ministerstwa Ungentlemanly Warfare była obecna na gali Met w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku

Aktorka z Ministerstwa Ungentlemanly Warfare była obecna na gali Met w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku

González powiedziała, że ​​fani powinni przyjąć bardziej wyczulone podejście do sposobu, w jaki postrzegają gwiazdy takie jak Lopez, która trafiła na pierwsze strony gazet po doniesieniach o problemach małżeńskich z Benem Affleckiem i odwołanej letniej trasie muzycznej.

„Ludzie są ludźmi, popełniają błędy, a niektórym zdarzają się osobiste rzeczy, a jednocześnie muszą stale być doskonali w oczach opinii publicznej” – stwierdziła González.

Dodała, że ​​„świat jest dość skomplikowanym miejscem” i „najlepszą rzeczą, jaką możemy teraz zrobić, jest okazywać życzliwość, ponieważ „nie mamy pojęcia, czego doświadczają ludzie”.

Źródło