Strona główna Rozrywka Brat Packers Andrew McCarthy, Demi Moore, Jon Cryer i Ally Sheedy ponownie...

Brat Packers Andrew McCarthy, Demi Moore, Jon Cryer i Ally Sheedy ponownie się spotykają

20
0

Niektórzy członkowie Brat Pack ponownie zjednoczyli się na cześć Andrew McCarthy’egomovie dokumentalny, BRATYna Festiwalu Filmowym Tribeca.

Demi Moore, Jon Cryer, Ally Sheedy, McCarthy (61 l.) i nie tylko uśmiechali się, pozując na premierze filmu BRATY. Dokument miał swoją premierę w piątek, 7 czerwca, w OKX Theatre w Borough of Manhattan Neighborhood School w Nowym Jorku.

Dokument Hulu, który McCarthy napisał i wyreżyserował, zawiera wywiady z Moore’em (61 l.), Cryerem (59 l.), Sheedym (61 l.) i innymi gwiazdami lat 80. z „The Brat Pack”.

Termin został ukuty przez Dawid Blum w roku 1985 Magazyn Nowy Jork historia z okładki, nawiązująca do grupy, która zagrała w klasycznych filmach o dorastaniu, takich jak Szesnaście świec, ogień św. Elma I Ładnie w różowym. (Blum pojawi się także w filmie dokumentalnym.)

Powiązany: The Brat Pack: kompletny przewodnik po aktorach, którzy rządzili latami 80

The Brat Pack ponownie pojawi się na ekranach po raz pierwszy od szczytu ich panowania w Hollywood. Andrew McCarthy, najbardziej znany z głównych ról w filmach Fairly in Pink i St. Elmo's Hearth, ponownie gromadzi słynną grupę aktorów w filmie dokumentalnym dla Hulu – trafnie zatytułowanym Brats – który […]

Stado Brat „jest dla lat 80. tym, czym Stado Szczurów było dla lat sześćdziesiątych” – napisał wówczas Blum. „Wędrujący zespół znanych młodych gwiazd szukający imprez, kobiet i dobrej zabawy. I tak jak Franka Sinatry, Deana Martina i Petera Lawforda I Sammy Davis Jr.ci goście też ze sobą współpracują — przenieśli swoje przyjaźnie z życia do filmów”.

Kontynuował: „To, co czyni cię członkiem, co czyni cię Bratem, to umiejętność znalezienia się w sytuacji, w której Hollywood potrzebuje cię bardziej niż ty Hollywood”.

Andrew McCarthy, Demi Moore, Jon Cryer i inni spotykają się ponownie w „Brat Pack”.

Ally Sheedy, Demi Moore, Jon Cryer, Andrew McCarthy, David Blum i Marci Liro Theo Wargo/Getty Photos

W streszczeniu filmu dokumentalnego zauważono, że „bada on fenomen kulturowy” takich filmów jak Ogień Świętego Elma I Klub Śniadaniowyoba wydane w 1985 roku, „odwołujące się do niepokojów nastolatków i nawiązujące kontakt z młodą publicznością w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie robiono”.

„Filmy zyskały kultową rzeszę fanów, ale etykieta „Brat Pack” miała wpływ na kariery młodych aktorów w nieoczekiwany sposób przez nadchodzące dziesięciolecia” – czytamy w streszczeniu.

16 świec rzuciło, gdzie się teraz znajdują Molly Ringwald Michael Schoeffling

Powiązany: Obsada „Sixteen Candles”: gdzie oni są teraz?

Pomyśl życzenie! Sixteen Candles ucieleśniało, jak to jest być nastolatkiem, który czuje się niewidzialny, ale tak naprawdę jest gwiazdą samą w sobie – i ponad trzydzieści lat później wciąż budzi to respekt wśród fanów. Movie Johna Hughesa z 1984 roku przedstawił fanom Molly Ringwald w roli Samanthy Baker i Anthony’ego Michaela Halla w roli […]

Przed premierą filmu dokumentalnego Judda Nelsona wyłącznie potwierdzone Tygodnik „Nas”. że istniała „prośba” o dołączenie do niego, ale „grzecznie odmówił”.

„Nawet nie wiem, kto jest w stadzie bachorów” – powiedział 64-letni Nelson Nas w marcu. „To tak, po co odradzać się coś, co niekoniecznie było zabawne? … Jak możemy być ekspertami w czymś, co tak naprawdę nigdy nie istniało?”

Klub Śniadaniowy Star wyjaśnił, dlaczego nie był zainteresowany podróżą w przeszłość.

„Wydaje się dziwne, że ten temat ma być treścią zredagowanej rozrywki” – powiedział Nelson. „Poza tym to miły aspect, ale nie widziałem go od 35 lat. I wygląda na to, że nie zamierzam [be] jak: „Hej!” Nie, koleś.

BRATY Premiera w czwartek, 13 czerwca na Hulu.

Źródło