Strona główna Rozrywka Ben Potter, popularna gwiazda YouTube, zmarł w wieku 40 lat

Ben Potter, popularna gwiazda YouTube, zmarł w wieku 40 lat

15
0

Bardzo smutna wiadomość ze świata mediów społecznościowych:

Według żony Pottera, Nathalie, Ben Potter, popularna osobowość YouTube, znana na tej platformie jako Comicstorian, zmarł 8 czerwca w wyniku „nieszczęśliwego wypadku”.

Miał 40 lat.

Bena Pottera na YouTube
Ben Potter był gwiazdą YouTube aż do swojej śmierci w wieku 40 lat. (Youtube)

Potter, miał ponad milion subskrybentów na YouTube; stworzył także słuchowiska komiksów na swoim koncie Comicstorian, często opowiadając o uniwersach Marvela i DC.

„Dla wielu z Was był komiksiarzem, opowiadającym historie z wielu różnych mediów. Dla swoich bliskich był jedną z najlepszych i najbardziej wspierających osób, o jakie można prosić” – Nathalie napisała na Twitterze późnym popołudniem.

„Jako mąż, syn, brat, przyjaciel, a nawet po prostu nieznajomy, Ben był kochający i szczery. Był osobą, która potrafiła wysłuchać i znaleźć czas dla bliskich. Robił wszystko, co w jego mocy, żeby wszyscy się śmiali i upewniał się, że wszystko u nich w porządku.

„Był naszą opoką i dodawał otuchy swoim bliskim, gdy tego potrzebowali”.

Na tę chwilę nie są znane żadne szczegóły dotyczące śmierci Pottera.

Potter przesłał w sumie prawie 4000 filmów do YouTube i udostępnił swój ostatni put up – zatytułowany Dlaczego DC's Reboots Beat Marvel – zaledwie dzień przed śmiercią.

Nathalie powiedziała, że ​​jej małżonek „był moim światem” i dodała:

„Potrzebuję czasu, aby być z przyjaciółmi i rodziną. Mam tyle rzeczy do przemyślenia, ale najpierw muszę się opłakiwać. Proszę o uszanowanie prywatności mojej i wszystkich innych osób. W tej chwili moim priorytetem jest zachowanie wszystkiego, co zbudował, i nie mam żadnych planów poza tym.

„Jego kanał był jednym z jego największych osiągnięć i chociaż wszyscy potrzebujemy czasu, aby go opłakiwać, wiem, że nie chciałby, żeby to się tak skończyło”.

Zdjęcie Bena PotteraZdjęcie Bena Pottera
Składamy kondolencje bliskim Bena Pottera. (Youtube)

Potter rozpoczął karierę w YouTube ponad dziesięć lat temu, zdobywając przy tym wielu znanych fanów.

Na przykład O'Shea Jackson Jr., syn Ice Dice'a i Kimberly Woodruff, był wśród tych, którzy złożyli hołd Potterowi, gdy dowiedział się, że go nie ma.

„Modlitwy do jego bliskich. Niech żyje Ben Potter” – napisał Jackson Jr. w Internecie. „Bądźcie grzeczni. Trzymaj mocno swoich bliskich. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.

Tymczasem Nathalie zapewniła obserwujących, że kanał jej męża pozostanie aktywny.

„Zespół i ja chcemy to kontynuować. Aby uhonorować go, kontynuując opowiadanie wspaniałych historii przez wspaniałych ludzi, a także podtrzymać pamięć o naszym własnym superbohaterze” – podsumowała. „Wspieraliśmy się nawzajem we wszystkim, co chcieliśmy zrobić i nie mam zamiaru teraz przestać”.

Niech Ben Potter spoczywa w pokoju.Źródło