Strona główna Rozrywka Bayley, Liv Morgan i inni z WWE reagują na wiadomość o przejściu...

Bayley, Liv Morgan i inni z WWE reagują na wiadomość o przejściu Johna Ceny na emeryturę

22
0

Bayley, Liv Morgan, Biancę Belair i Johna Cenę. Getty Pictures (4)

Najlepsi i najbystrzejsi pracownicy WWE świętują wpływ i dziedzictwo Jan Cena po tym, jak legenda wrestlingu ogłosiła, że ​​zamierza przejść na emeryturę.

„Nie mogę tego znieść! Nie mogę tego znieść, człowieku” Montez Ford opowiedziano wyłącznie Tygodnik „Us Weekly” na premierze serialu Netflixa w Los Angeles Odbiorca we wtorek, 9 lipca. „Czy wiesz, ile cennych wspomnień nam dał przez te wszystkie lata? A teraz to się kończy? Nie mogę tego znieść. Moje serce, moje emocje, mój umysł!”

47-letnia Cena ogłosiła tę wiadomość na konferencji WWE Pieniądze w banku w sobotę 29 czerwca, mówiąc fanom, że odejdzie od walki na ringu w 2025 roku. „Dziękuję bardzo za to, że pozwoliliście mi grać w domu, który budowaliście przez tyle lat” – powiedział Cena do wypełnionej po brzegi widowni Scotiabank Enviornment w Toronto.

Bianka Belair rozpływała się nad wpływem Ceny i drobnymi radami, których jej udzielał na każdym kroku, w tym nad jedną, która przyszła do niej, gdy najbardziej jej potrzebowała.

John Cena i Shay Shariatzadeh

Powiązany: Oś czasu związku Johna Ceny i jego żony Shay Shariatzadeh

Mało znany związek Johna Ceny i jego żony Shay Shariatzadeh sprawił, że ich ślub w październiku 2020 r. stał się jeszcze bardziej zaskakujący. Para została po raz pierwszy powiązana w marcu 2019 r., kiedy zauważono ich trzymających się za ręce po kolacji w Kanadzie. Ten związek był pierwszym przypadkiem, kiedy Cena został zauważony na randce od czasu zaręczyn z Nikki […]

„Największy klejnot, jaki mi dał, dostałem po SummerSlam [in 2021] kiedy przegrałam w 26 sekund”, wspomina 35-letnia Belair. „Właśnie byłam główną gwiazdą WrestleManii. Wygrałam tytuł. Byłam w świetnej formie, miałam cały ten pęd, a potem przegrałam w 26 sekund. Byłam tak pokonana. Odciągnął mnie na bok i naprawdę przemówił do mnie o życiu. Opowiedział mi o tajnikach biznesu i o tym, jak przejść z dołu na szczyt”.

Belair kontynuowała: „Widziałeś, jak robił to wielokrotnie w swojej karierze. Zawsze się zmieniał”.

Mistrzyni kobiet WWE Bayley podzieliła się podobnym odczuciem na temat Ceny i przypomniała sobie, jak niedawno zmotywowała się do „oddania strzału” z 16-krotnym mistrzem.

„Powiedziałam: 'John, jeśli uważasz, że czegoś brakuje w dywizji kobiet lub jest coś konkretnego, nad czym powinnam popracować, to co to powinno być?'” – powiedziała 35-letnia Bayley Nas na premierze. „To przerodziło się w godzinną rozmowę i wszystko sprowadzało się do opowiadania historii. Jaką historię próbujemy opowiedzieć dziś wieczorem? Nie myśl o tym, czego oni chcą, czego on chce, czego ty chcesz. Wszystko kręci się wokół opowiadania historii”.

Bayley Liv Morgan Bianca Belair i inni z WWE reagują na przejście Johna Ceny na emeryturę Podziel się wspomnieniami

The Rock walczy z Johnem Ceną podczas drugiej nocy WrestleManii 40. WWE/Getty Pictures

Kontynuowała: „On chce się odwdzięczyć w sposób, w jaki nie każdy to robi. Ma tak wyjątkowe informacje, którymi może się podzielić. To przypomina nam, dlaczego się w to wciągnęliśmy. To, że jest w pobliżu, aby porozmawiać, było naprawdę świetne”.

Mistrzyni świata kobiet WWE Żyć Morgan powiedziała, że ​​„była zafascynowana Johnem Ceną, gdy dorastała”, więc jego odejście jest dla niej słodko-gorzkim momentem.

„Był stały, niezaprzeczalny, zawsze obecny” – powiedział 30-letni Morgan. „Zawsze można liczyć na Johna Cenę. Miał niesamowitą, bezkonkurencyjną karierę. Myślę, że zasługuje na to, by przeżyć resztę swojego życia dokładnie tak, jak chce. Dał nam tak wiele i naprawdę będzie nam go brakowało”.

Baron Corbinktóry podpisał kontrakt z WWE w 2012 roku, nawiązał szczególną więź z Ceną podczas swojej ponad dziesięcioletniej kariery w branży.

„Mieszkamy 10 minut od siebie” – powiedział 39-letni Corbin Nas„Ćwiczę na jego siłowni. Widywałam go co tydzień, zanim zaczął robić te wszystkie hollywoodzkie rzeczy. Kiedy byłam sfrustrowana, stawał się moim mentorem, w pewnym sensie. Mówił: „Chodźmy na kolację. Weźmy stek i spalone brukselki, napijmy się wina, omówimy to i znajdziemy rozwiązanie”.

Corbin kontynuował: „Dlatego John Cena jest tym, kim jest”.

Odbiorca — serial dokumentalny przedstawiający NFL George Kittle, Amon-Ra St.Brown, Justin Jefferson, Davante Adams I Deebo Samuel — jest już dostępny do obejrzenia na Netflixie.

Źródło