Strona główna Rozrywka All Issues Go rozpoczyna inauguracyjny festiwal w Nowym Jorku

All Issues Go rozpoczyna inauguracyjny festiwal w Nowym Jorku

12
0


QUEENS, NY (CelebrityAccess) – All Issues Go z radością ogłasza swoją ekspansję w Nowym Jorku podczas inauguracyjnego festiwalu na kultowym stadionie Forest Hills. Reneé Rapp, Janelle Monáe, Chappell Roan, MUNA, Ethel Cain, I Główną gwiazdą tegorocznego składu będzie Julien Baker. Festiwal odbędzie się w sobotę i niedzielę (28-29 września), co zbiegnie się z jego odpowiednikiem w Waszyngtonie. Bilety na wydarzenie w Nowym Jorku trafią do sprzedaży w piątek (14 czerwca) o 10:00 czasu wschodniego TUTAJ.

Zróżnicowany skład podkreślający wschodzące talenty

Do czołowych artystów dołącza szereg ciężkich zawodników i wschodzących talentów, w tym m.in Holly Humberstone, Samia, Del Water Hole, mamusia piłkarska, Coco i Clair Clair, cipka manekina, Indigo DeSouza, Towa Chook, I Annie DiRusso. Tegoroczny skład stanowi kontynuację zaangażowania All Issues Go polegającego na prezentowaniu artystek i artystek o poglądach niebinarnych, zwiększając tym samym jego zaangażowanie w wspieranie różnorodnych i włączających przestrzeni w społeczności muzycznej.

FESTIWAL ALL THINGS GO 2024 – NOWY JORK:
Sobota, 28 września
Reneé Rapp
MUNA
Chappella Roana
Holly Humberstone
Przerwa wodna Del
Piłkarska mama
Coco i Clair Clair
Towy Ptak
(bramy otwarte w południe)
Niedziela, 29 września
Janelle Monáe
Ethel Cain
Juliena Bakera
Maise Peters
Samia
Cipka Manekina
Indygo DeSouza
Annie DiRusso
(bramy otwarte w południe)

Opieranie się na wcześniejszych sukcesach i rosnącej atrakcyjności międzynarodowej

Festiwal All Issues Go, po trzech kolejnych wyprzedanych latach w Merriweather Submit Pavilion niedaleko DC, przyciągnął fanów z ponad połowy stanów USA i wielu krajów, pokazując swoją rosnącą międzynarodową atrakcyjność i reputację. Festiwal konsekwentnie zapewnia wyjątkowy, zróżnicowany skład, jednocześnie promując niedostatecznie reprezentowane głosy, co czyni go wydarzeniem obowiązkowym dla entuzjastów muzyki na całym świecie.

Kultywowanie silnej społeczności i przyjaznej atmosfery

All Issues Go zbudowało oddaną społeczność fanów nazywanych pieszczotliwie „The Besties”, którzy cenią sobie inkluzywność i różnorodność, ucieleśniając etos festiwalu. Przez lata nowicjusze byli ciepło witani przez chętną, ciekawską i oddaną publiczność, co sprzyja silnemu poczuciu wspólnoty i tworzeniu włączającego i przyjaznego środowiska dla miłośników muzyki ze wszystkich środowisk, którzy mogą spotykać się i świętować swoją wspólną pasję. Festiwal zyskał czułe pseudonimy zarówno od artystów, jak i fanów, w tym „Homosexual-Chella”, „All Issues Homosexual” i „Lesbopalooza”.

O wszystkim, co się dzieje

Założony w 2011 roku All Issues Go to niezależny festiwal muzyczny i dom kreatywny specjalizujący się w przyszłościowych doświadczeniach cyfrowych i muzyce na żywo. Współpracując z innowacyjnymi artystami, takimi jak Billie Eilish, boygenius, Lana Del Rey, Lorde i wieloma innymi, All Issues Go stało się synonimem najnowocześniejszej muzyki i włączających doświadczeń kulturalnych. W 2024 roku festiwal rozszerzy się na Nowy Jork, rozpoczynając nowy rozdział w swojej misji celebrowania różnorodności i kreatywności w muzyce.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj