Strona główna Rozrywka AJR odwołuje wystawę Toyota Middle po huraganie Beryl

AJR odwołuje wystawę Toyota Middle po huraganie Beryl

33
0


HOUSTON, TX (CelebrityAccess) — Adam, Jack i Ryan Met, indie-popowe trio znane pod wspólną nazwą AJR, zmuszone zostało do odwołania swojego wtorkowego występu w Houston z powodu skutków huraganu Beryl w regionie.

Koncert Stay Nation miał się odbyć we wtorek wieczorem w Toyota Middle w Houston, ale zarówno zespół, jak i organizatorzy potwierdzili, że nie odbędzie się zgodnie z planem.

„Niestety, z powodu skutków huraganu Beryl, musimy odwołać nasz jutrzejszy (9 lipca) koncert w Houston w Toyota Middle. Z powodu powszechnych przerw w dostawie prądu w całym mieście, powodzi i wyłączonych świateł, dla bezpieczeństwa naszych fanów i setek osób zaangażowanych w organizację tych koncertów, koncert musiał zostać odwołany” — powiedział zespół w oświadczeniu we wtorek. „Chociaż nie mieliśmy na to wpływu, ważne jest, aby w pierwszej kolejności zadbać o swoją rodzinę, sąsiadów i społeczność. Doceniamy wasze zrozumienie i mamy nadzieję, że wszyscy pozostaną bezpieczni. Jeśli kupiliście bilety za pośrednictwem AXS, zwroty zostaną wystawione automatycznie. Jeśli kupiliście je u zewnętrznego sprzedawcy (StubHub, SeatGeek, VividSeats) itp., będziecie musieli skontaktować się bezpośrednio z tymi punktami, aby poprosić o zwrot pieniędzy”.

Koncert gwiazdy R&B Jhené Aiko, zaplanowany na środę wieczorem w Toyota Middle, w chwili oddawania gazety do druku wciąż się odbędzie.

Źródło