Strona główna Rozrywka 10-letnia TikTokerka Bella Courageous została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej

10-letnia TikTokerka Bella Courageous została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej

26
0

Bella Courageous, 10-letnia osobowość internetowa, jest obecnie zaintubowana i znajduje się w śpiączce farmakologicznej, informuje jej matka.

Młoda TikTokerka, której prawdziwe imię to Bella Thomson, zgromadziła miliony obserwujących w aplikacji mediów społecznościowych za dokumentowanie jej zmagań z niedoborami odporności i chorobą Hirschsprunga, wrodzoną chorobą powodującą problemy jelitowe i jelitowe, zgodnie z Klinika w Cleveland.

W poście do Instagram Belli We wtorek matka założycielki mediów społecznościowych, Kyla Thomson, poinformowała fanów o stanie zdrowia swojej córki, zaledwie kilka dni po tym, jak ujawniła, że ​​jej córka zmaga się z infekcją płuc.

„Bella jest w stanie stabilnym i zaintubowana na OIOM-ie” – napisała Kyla, dodając, że lekarze uważają, że jej infekcja może wynikać z obliteracyjnego zapalenia oskrzelików, znanego również jako „płuco popcornu”. „Powiedzieli nam, że nie wiedzą, czy przeżyje. Wiem, że tak. Wiem, że modli się za nią armia”.

Rozdzierająco Kyla kontynuowała swój submit, dzieląc się szczegółami obecnego stanu Belli – informując ponad 335 000 obserwujących, że Bella miała problemy z oddychaniem i była na „100% O2” przed intubacją. W późniejszej aktualizacji Kyla podzieliła się informacją, że powód „szybkiego” pogorszenia stanu jej córki nadal pozostaje zagadką dla lekarzy.

„Doszło do szybkiego zwłóknienia, podobnego do pogorszenia płuc Belli. Uważają, że może to być reakcja immunologiczna. Widzieli to po przeszczepie szpiku kostnego, ale dlaczego dzieje się to teraz i tak szybko, nie wiedzą. Jedyną opcją, która im pozostała, aby pomóc jej płucom ponownie pracować, będą duże dawki sterydów” – napisała w aktualizacji w środę rano.

Mama wcześniej powiedziała, że ​​lekarze podawali Belli duże dawki sterydów i że była ona bardzo czujna i świadoma tego, co się dzieje.

„Byłam załamana, widząc ją tak czujną, proszącą o coś do picia, ale jednocześnie mówiącą jej, że najpierw muszą jej podać „lek nasenny”, żeby wyleczyć jej płuca. Następnie zapewniłam ją, że po drzemce będziemy mieli dużo do picia. Potem nie mogłam oddychać ani nic widzieć od tak wielkiego płaczu” – napisała.

Bella Courageous w filmie opublikowanym na YouTubeKylaCT Bella Courageous/YouTube

W najnowszej aktualizacji Kyla napisała, że ​​lekarze czekają na informację, czy sterydy i obecna metoda leczenia działają.

„Modlimy się i wierzymy, że udało nam się zatrzymać atak włóknienia na jej płuca, na tyle wcześnie, aby płuca mogły się wyleczyć i znów funkcjonować. To czekanie jest nie do zniesienia” – napisała.

W komentarzach obserwujący rodzinę przesyłali Belli miłość, wsparcie i modlitwy. Niektórzy z ich bardziej znanych fanów również skontaktowali się, aby zaoferować wsparcie w każdy możliwy sposób.

„Tylko modlitwy, miłość i dobre wibracje w Twoją stronę. Skontaktuj się z nami, jeśli możemy w jakikolwiek sposób pomóc!!” napisała Katharine McPhee.

W grudniu Bellę odwiedził Ryan Reynolds gdy dochodziła do siebie po operacji przeszczepu jelita. Para słodko wchodziła w interakcję w mega-wirusowym filmie, który został obejrzany ponad 25 milionów razy.

„Kiedy musisz iść na taką operację, gdzie robią przeszczep, czy to jest przerażające czy ekscytujące?” Reynolds zapytał Bellę w filmie. „Jesteś zdenerwowana czy spokojna jak ogórek?”

„Meh” Bella odpowiedziała zabawnie, gdy Reynolds odparł: „Meh, podoba mi się takie podejście”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:Źródło