Strona główna Aktualności Hołd złożony trzem kobietom zamordowanym w „niszczycielskim” ataku kuszowym w Bushey

Hołd złożony trzem kobietom zamordowanym w „niszczycielskim” ataku kuszowym w Bushey

21
0

Oddano hołd trzem kobietom zamordowanym w „absolutnie niszczycielskim” ataku z kuszy.

Carol Hunt i jej dwie córki, 28-letnia kosmetyczka Hannah Hunt i 25-letnia psia fryzjerka Louise Hunt, zostały znalezione ranne w domu w Bushey w hrabstwie Hertfordshire we wtorek i wkrótce potem zmarły na miejscu.

W środę okazało się, że byli to członkowie rodziny Johna Hunta, komentatora wyścigów konnych BBC.

Glyn Nicholas, 77-letni emeryt, który od 50 lat mieszka przy tej samej ulicy co ofiary, powiedział: „Byli prywatną rodziną, wszyscy bardzo mili, prywatna rodzina. Wszyscy robili swoje. Louise założyła firmę kilka lat temu i była to dobrze prosperująca firma – wszyscy zabieraliśmy tam nasze psy, żeby je czesać”.

Dodał: „Byliśmy bardzo zżytą rodziną i uwielbialiśmy ulicę”.

Gdy zapłakani mieszkańcy Ashlyn Shut zaczęli składać kwiaty, koledzy Hunta wyrazili swoją miłość i wyrazy współczucia.

W notatce wysłanej w środę do pracowników BBC Radio 5 Dwell napisano, że organizacja zapewni komentatorowi „wszelkie możliwe wsparcie”.

W tekście napisano: „Dzisiejsze wieści o rodzinie Johna Hunta są absolutnie druzgocące. Nasze myśli są z Johnem i jego rodziną w tym niezwykle trudnym czasie i zapewnimy mu wszelkie możliwe wsparcie”.

Korespondent BBC ds. wyścigów Cornelius Lysaght powiedział: „Brak słów. Podobnie jak wszyscy inni, czuję się odrętwiały i chory w imieniu Johna z powodu tak niepojętego zła.

„Każdy, kto zna Johna, wie, że jest on typowym przykładem ojca rodziny, jest z niej bardzo dumny, więc nie sposób przewidzieć, co może przeżywać.

„Ale wiem, że mówię w imieniu całej społeczności wyścigowej i całej szerszej społeczności mediów sportowych, których jest częścią od tak dawna, kiedy mówię, że wszyscy przesyłają mu współczucie, miłość i wsparcie. To po prostu okropne”.

Komentator ITV i Sky Sports activities Racing, Matt Chapman, powiedział: „Takie informacje są wystarczająco szokujące, ale na poziomie osobistym są jeszcze bardziej szokujące, gdy dotyczą przyjaciela i współpracownika, którego całkowicie szanujemy.

„Tutaj nie ma słów. Tylko chęć, by dać Johnowi znać, że go kochamy, a wyścigi go kochają. Jest nas wielu, z którymi może porozmawiać, jeśli będzie tego potrzebował lub chciał.

„John jest znakomitym komentatorem i prezenterem – ale jest też po prostu miłym facetem”.

W oświadczeniu Sky Sports activities Racing można przeczytać: „Wszyscy w Sky Sports activities Racing są głęboko zasmuceni tragiczną śmiercią w Hertfordshire. W tym strasznym czasie nasze myśli są z naszym kolegą Johnem Huntem, jego rodziną i przyjaciółmi”.

Źródło