RapDuma na:
PatronatTworzysz własny rap? Jesteś beatmakerem? Potrzebujesz profesjonalnego patronatu medialnego? Dobrze trafiłeś! Napisz do nas: patronat@rapduma.pl w sprawie patronatu płyty

Wymagania:

- Kontakt drogą mailową (patronat@rapduma.pl). W treści powinien znajdować się krótki list motywacyjny oraz próbka materiału (singiel, promomix itp.)
- Umieszczenie naszego logo na okładce płyty, nad którą decydujemy się objąć patronat (logo dostępne do pobrania poniżej).
- Umieszczenie logo portalu na wszelkiego typu materiałach promujących albumu (plakaty, ulotki, teledyski, TV).
- W każdym materiale Audio/ Wideo umieszczonym w serwisie YouTube, w opisie prosimy dołączyć wpis: Patronat Medialny http://www.RapDuma.pl - Logo powinno pojawić się także na oficjalnej stronie artysty, z którym podejmujemy współpracę (oczywiście jeśli takowa istnieje).
- W przypadku dojścia do porozumienia, prosimy o przesłanie wszystkich informacji, poprzez które artysta/wytwórnia/menager chciałby się przez nas promować. Należy pamiętać aby dołączyć grafikę oraz odpowiednio napisaną informacje prasową.
- Oczekujemy zapoznania nas z efektem końcowym w postaci podesłania do redakcji min. 3 sztuk fizycznego nośnika (jeśli materiał jest tłoczony na CD).

Oferujemy:

- Sumienne umieszczanie newsów dotyczących patronowanych produkcji.
- Umieszczenie informacji o płycie w dziale patronujemy (tyczy się to wybranych albumów).
- Profesjonalną recenzję (możliwość recenzji przedpremierowych, oczywiście przy jednoczesnym pozostaniu obiektywnym przy ocenie materiału).
- Dodawanie informacji na profilu Facebook.com/RapDuma
- Opcjonalnie pojawienie się na stronie głównej banneru promującego wydawnictwo
- Zorganizowanie konkursu tematycznego z płytami do wygrania.
- Artykuł w dziale "Zakupy" w momencie przesłania do redakcji min. 3 albumów

Istnieje możliwość zamieszczenia bannera POP UP, o szczegóły zapytaj duma@rapduma.pl

Info:
- Zastrzegamy sobie prawo do nie podawania przyczyny odrzucenia prośby o patronat!
- Zastrzegamy sobie prawo do dodawania tylko wybranych informacji prasowych, które uznamy za ważniejsze. Czyli nie udostępniamy każdego singla wysłanego na maila patronatu. Udostępniamy głównie teledyski i informacje o premierze płyty!
- W przypadku gdy Twoja prośba zostanie odrzucona, oznacza to, że wg nas Twój materiał nie prezentuje jeszcze dostatecznie wysokiego poziomu, który pozwoliłby na promowanie go na portalu RapDuma.pl. Nie łam się! Jeśli po jakimś czasie dojdziesz do wniosku, że osiągnąłeś wystarczający progres, napisz!


Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć sobie i Wam owocnej współpracy!

UWAGA! OD STYCZNIA 2016 NIE PATRONUJEMY POJEDYNCZYCH KONCERTÓW! JEDYNIE WIĘKSZE IMPREZY TYPU FESTIWALE!logo portalu:

POBIERZ LOGO(300 dpi)