RapDuma na:
x
Reklama

"Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu "Wyblakłe myśli, zdeptane kwiaty" nosi tytuł "Wyblakłe myśli" i usłyszycie go nieco później niż myśleliśmy. Nie ma co się niecierpliwić, to żaden hit. - taki wpis na temat pierwszego singla możemy przeczytać na profilu Sokoła i Marysi Starosty.

Widzę, że mocno przeżywacie tytuł płyty, spekulując, że będzie smutna jak pamiętnik gimbo-emo. He, he... Będzie mało wesoła, to prawda. Ogólnie bardziej "Angela", niż na przykład "Uderz w puchara", ale tego się w ogóle nie da porównać. Oczywiście nie zabraknie chamskiego narratora ani kojącej Marysi. Idziemy po swojemu i tak jak pisaliśmy wcześniej, nie będzie to jakaś super łatwa w odbiorze płyta. Ponawiamy prośbę o przesłuchanie jej w całości, kilka razy, najlepiej w ciemności i na jak najlepszym sprzęcie, ale na to już nie mamy wpływu. Mamy około 16 dni na napisanie i nagranie 4 ostatnich kawałków, bo resztę czasu zajmą nam inne rzeczy, w tym ostatnie koncerty z Czystej Brudnej Prawdy. Mix zaczyna się 07 listopada w www.soundandmore.pl w Warszawie i potrwa tydzień. Potem mastering w www.jgmasterlab.com i 13 grudnia płyta trafi do sklepów. A 14 w Warszawie pożegnalny koncert starej płyty. Dzięki, że jesteście z nami."

Przypominamy że do współpracy nad albumem duet jak do tej pory zaprosił takich producentów jak Dj Premier, Odme oraz duetem White House.

Zobacz również:
- "Równocześnie nagrywaliśmy w dwóch różnych studiach" - wieści od Sokoła i Marysi Starosty
- White House na nowej płycie Sokoła i Marysi Starosty
- Odme kolejnym producentem na nowej płycie Sokoła i Marysi Starosty
- Znamy tytuł najnowszej płyty Sokoła i Marysi Starosty