Forum

Zaloguj się
  1. 19:00:09:ERAPE - Opowieść
  2. 17:37:13:wytwórnia muzyczna
  3. 15:40:31:Zbity - Zgadnij
  4. 13:20:18:WJP - Podróż myśli
  5. 12:19:05:Lirykosfera - Renesans
Mamy 51944 użytkowników. Zarejestruj się

Polecamy:RapDuma na:
Highslide JSOd września świdnicki label szykuje prawdziwe wydawnicze spektrum. Tuż po wakacjach, na półkach pojawi się uliczno – refleksyjny materiał od HDSa oraz pierwsze solo, znanego do tej pory ze składu NON Koneksja, Egona. Druga połowa września to długo oczekiwany album wracających po 11 latach wydawniczej nieobecności TZWM i charytatywny projekt Semper Invicta. W październiku natomiast ogólnopolska premiera krążka wrocławskiego artysty Paciwa oraz materiału pioniera polskiej rap sceny – Wujka Samo Zło. Jesień zakończy wydawnicza niespodzianka – album producencki Małacha.

Wytwórnia Samad Records prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącego albumu młodego rapera - Kadafa, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku. Teledysk to obraz złożony z dwóch kontrastowych
numerów o tytułach "Ślad" oraz "Widzę więcej".
Highslide JSLoker Rapmajster kończy pracę nad swoim drugim solowym albumem. W międzyczasie nawiązał spontaniczny kontakt z angielskim raperem DDARK, czego efektem jest freetrack o tytule "STATYSTKI". Zapraszamy do sprawdzenia tego numeru.
Highslide JSCzarny Furiat odsłania kolejną mocną kartę związaną z nadchodzącym albumem "Generał”. Raper na swoim oficjalnym profilu w serwisie facebook poinformował, że Chadę przyjął zaproszenia do dogrania się w utworze "Życie to rajd" na bicie The Pretendentz, a kawałek ten zostanie zobrazowany teledyskiem.
Highslide JSOto spontaniczny kawałek, który jest owocem współpracy Niespokojnego z ToMZeTem - reprezentantem z Ostródy. Mariusz ma za sobą projekty z takimi artystami jak Rover, Planet ANM czy TMK aka Piekielny.
Highslide JSBorixon poszukuje dziewczyn do sesji zdjęciowej na okładkę płyty "New Bad Life". Album ukaże się jesienią nakładem StoproRap.
Highslide JSKawałek z darmowej płyty #kurort_rolson inspirowanej przebojami, tak radośnie granymi w kurortach.
Highslide JSW sieci pojawił się promomix Beat tape'u Chrisa Carsona - The Early Riser, jak informuje producent - 7 sierpnia będziecie mogli pobrać te bity plus ewentualny bonus w dniu premiery. Dane instrumentale będą mogły być wykożystywane w celach niekomercyjnych, epki, mixtejpy. Planuję także konkurs związany z tym projektem ale o tym dowiecie się więcej 7 sierpnia.

Zapraszamy do obejrzenia nietuzinkowego klipu promującego projekt producencki Softa i V!ruSa o nazwie "Power of Beats 3". Bit stworzył V!rus, rapują Papa Musta i Dario Vargas. Za reżyserię klipu odpowiada Ita Sypniewska, zdjęcia wykonał Jarek Ozierański, a całość zmontował i wzbogacił efektami Rafał Stós.
Highslide JSJak poinformował Buczer - RAPID MIXTAPE w przyszłym tygodniu! Wiemy, że miał wyjść przed wakacjami ale niestety złośliwość rzeczy martwych znów dała się we znaki, mianowicie Rudiemu padł komp! Na szczęście udało się opanować sytuację i włośnie ściągam cały mixtape po wstępnym miksie. Jak wszystko będzie ok, a tak zakładam bo Rudi to geniusz dziś jeszcze master, potem materiał leci do Seliego miksuje to i wrzucamy to na serwer i na YT i dla Was mordeczki do odsłuchu i pobrania

WuWunio wyrusza w samotną podróż do Mielna. Pot, krew, łzy i megatony męskości. Film drogi dla prawdziwych twardzieli. Polecamy przygotować popcorn i paczkę chusteczek.