Polecamy:RapDuma na:
Highslide JSPrzedstawiamy wspólny joint czterech raperów z różnych stron Polski, którzy zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Vibe2NES w zorganizowanym przez nich konkursie dla MC's z okazji rocznej działalności w rap-grze. Numer nosi tytuł "Mierzę wyżej", a za mikrofonem usłyszymy kolejno Piecola (Koszalin), Valdesa WHH (Świętno), Lesuaffa (Radom) oraz Tsuko (Jaktorów). Za bit odpowiada Kudel, a za gramofonami stanął DJ Majki.

Zapraszamy do sprawdzenia teledysku Lasio Companija do numeru "Bajka o Małym Księciu". Utwór promuje składankę p.t. "Zarażamy Radością", z której cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
Highslide JS
Ganja Mafia Label przedstawia okładkę i track listę nadchodzącego albumu Kali, Gibbs pt: „Sentymentalnie” oraz zapowiada pierwszy z trzech video singli , które zostaną zaprezentowane przed premierą trzeciego solowego projektu Kaliego, tym razem wyprodukowanego przez jednego producenta muzycznego - Gibbsa.

MaxFloRec prezentuje klip do utworu "Wiosną suki pachną najładniej". Teledysk promuje czwarty solowy album Skorupa - "Piękna pogoda". Jest to piąty singiel prezentujący to wydawnictwo.
Highslide JSMixtape ekipy TrueSzczurs składającej się z członków grupy Rap Addix, czyli Junesa, Jeżozwierza, Kidda oraz DJ-a Ace'a jest na wykończeniu i już we wrześniu zagości na naszych głośnikach! Do tej pory zaprezentowany został singiel audio "Trueszczur" oraz video-klip do numeru "Nie zatrzymasz nas".
Highslide JSKrążek od ulicy dla ulicy, poprzez który warszawskie podziemie chce pomagać potrzebującym, jest już dostępny w sklepach internetowych. Cały zarobek z „Projektu Semper Invicta”, zainicjowanego przez Mayona WD, Marcinka 3Z, Mirasa, Sowo i Wuema Enceha, zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Na krążku będzie można usłyszeć 14 utworów. Album ukaże się 20 września nakładem wytwórni Pro Rec.
Highslide JSJuż 27 października 2014 nakładem wytwórni Stojedenaście w sklepach na terenie całego kraju ukaże się album V.E.T.O. "Vetoreanimacja". Będzie to czwarty, po blisko dekadzie nieobecności, album kieleckiego składu.

Zapraszamy do obejrzenia finałowej walki z tegorocznej BITWY O KEMPING.

Prezentujemy teledysk do utworu "Niepisany Kodeks" , który został zrealizowany podczas festiwalu Woodstock 2014.
Highslide JSTemat fonografiki nabiera większego tempa, do dyskusji przyłączył się również Borixon, który twierdzi, że Kajman - Oczernia bezpodstawnie ludzi! Mało tego! Ubliża! Wkrótce ODSZCZEKA to wszystko moi mili. Wczoraj prezentowaliśmy oświadczenie wytwórni odnośnie wypowiedziami Guovy oraz Kajmana, dzisiaj temat kontynuuje Kajman oraz dołączył się Borixon.

Zapraszamy do sprawdzenia video relacji z specjalnej strefy UrbanCity x El Polako podczas tegorocznej edycji Mazury Hip Hop Festiwal.