Polecamy:RapDuma na:


Z okazji nadchodzącego finału Arrogant Style Wars (26.04.), w którym obaj aktywnie biorą udział jako jurorzy Solar z Białasem postanowili nagrać kawałek Freestyle Wars, na bicie Lanek


Zagraj 7 maja w Remoncie i wygraj: -Nagranie wraz z mixem/masteringiem 3 utworów w profesjonalnym studio Nagrywarka -Akai LPK25 -Projekt okładki -Ciuchy od sponsorów
Przedstawiamy kolejny utwór Faziego z płyty "Prujooo Sieee" pt: "Alko Team" z gościnnym udziałem Eripe.

Co wspólnego mają ze sobą: znana projektantka ubrań, organizator głośnych imprez i charyzmatyczny raper? Całą trójkę łączy miłość do PUMP-ów - niezwykłych butów z pompowanymi językami.
Od wydanego w lipcu 2013 roku EP „Potok” minęło już trochę czasu – wystarczająco, aby siąść do nowych rzeczy, nie na tyle dużo jednak, aby pozwolić o sobie zapomnieć. Bo oto Sista „wraca” – z przytupem i „na bogato” – prezentując niemal jednocześnie dwa solowe numery! Pierwszy z nich – „Dilerka”, wyprodukowany został przez Świętego i udostępniony na początku kwietnia. Dziś na swoim kanale na YouTube raperka zamieściła kolejny kawałek – „W drodze”, za którego bit odpowiedzialny jest Temzki. Oba tracki nagrane zostały w zaprzyjaźnionym studiu Tu Wolno Palić, a ich mixem i masteringiem zajął się Święty.


HEMP RECORDS i DIIL TV prezentują teledysk do utworu Cywila, Kurzego i Nestera "Ekspresja". Kawałek ten jest podsumowaniem akcji Rap Wyzwanie Cywila, w której zwyciężyła zwrotka napisana właśnie przez Nestera. Jednocześnie "Ekspresja" pojawi się na albumie Cywila LĘK WYSOKOŚCI, który nakładem HEMP RECORDS pojawi się jesienią 2014.
3/4 UDGS Label ma zaszczyt zaprezentować tytułowy utwór pt. „Primus Luporum”, który jest ostatnim singlem z długo oczekiwanej płyty duetu TrooM x ka-meal. Premiera albumu "Primus Luporum" zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2014 roku.
"Percepcja czyli postrzeganie i interpretacja otaczającej nas
przestrzeni.To co nas najbardziej łączy, najbardziej nas dzieli. Mimo, że nasze zmysły są zbudowanie identycznie,różnie odbieramy rzeczywistość i otaczającą nas przestrzeń.
takimi słowami nowy singiel opisuje Jerli. Odsłuch na YouTube: LINK
Pełny odsłuch pierwszego solo krakowskiego artysty jest już dostępny w Internecie. - Nie klękam przed nikim, jako świadomy artysta tworzę pewnie i konsekwentnie swoją rap estetykę. Kiedyś byłem lustrem rzeczywistości, dziś jestem kreatorem i inspiratorem, a nie tylko odbiciem - na dzień przed premierą swojego albumu mówi Roman Bosski.

Duży w Maluchu to program, w którym Filip Nowobilski wozi się Maluchem z największymi gwiazdami. Celebryci za kółkiem i ich szczere wyznania gwarantowane! Grubson jako pierwszy wsiadł za kierownicę kultowego Fiata 126p.

Prezentujemy teledysk "Pamiętam", drugi singiel video z płyty Maxim / Blaze "Reszty Nie Trzeba". Gościnnie w kawałku pojawia się Kasia Garłukiewicz. Za muzykę odpowiada Poszwixxx, całość zmiksował i zmasterował Puzzel. Białostocki duet Maxim / Blaze wydali swój debiutancki krążek 12 kwietnia.