Forum

Zaloguj się
  1. 02:37:00:Proszę o oceny
  2. 00:04:22:Styl 2014
  3. 23:06:25:jedna nowa zwrotka
  4. 17:16:20:27! - Vendeta (prod. ka-meal)
  5. 16:42:06:Maxi - Instrumental 96 bpm
Mamy 51988 użytkowników. Zarejestruj się

Polecamy:RapDuma na:

Pierwszy klip zapowiadający album producencki SoDrumatica - Good Times.
Highslide JSAlbum słubickiego duetu RDK/EXPE zatytułowany „Uwierzysz” ukaże się nakładem wytwórni CL3AN NOTE RECORDS 24 kwietnia b.r. Wersja fizyczna albumu będzie dostępna w formie digipacku. Preorder ruszy 9 kwietnia na stronie www.3stanuta.pl. Formularz zamówienia znajdziecie w zakładce „Sklep”. Dodatkowo wszyscy, którzy zamówią płytę do 24 kwietnia i opłacą swoje zamówienia, znajdą w swojej przesyłce dołączone gadżety, przygotowane specjalnie z myślą o osobach, które nabędą album w preorderze.
Highslide JSZapraszamy do sprawdzenia świeżego materiału od reprezentanta łódzkiej sceny - Kaspe. ‘Mixtape z Polski’ to mieszanka brzmień newschoolowych, refleksyjnych, poważnych i zabawnych, na której każdy znajdzie coś dla siebie.
Highslide JSW najświeższym, dziesiątym już odcinku serii FTS próbki swoich możliwości pokazali: Eigus, Expe i reprezentant Onest Promo – GREJTU. Eigus zaserwował niesamowity newschoolowy bit ze zmianą tempa oraz wykorzystaniem całej gamy syntetyków i (między innymi) brzmień instrumentów dętych. Expe również wybrał styl nowej szkoły zupełnie inaczej traktując podesłaną przez nas próbkę, za to GREJTU postawił na mocną perkusję, gitarę czy pocięty wokal.
Highslide JSPłyta "Reszty Nie Trzeba", to trzynastoelementowe, spójne dzieło reprezentantów Białegostoku - Maxima i Blaze'a. Na krążku nie zabraknie znakomitych gości; usłyszymy m.in. Proceente, Cire czy Poszwixxxa. Jak mówią twórcy, płyta oparta będzie na tłustych brzmieniach i wokalnych eksperymentach, a pierwszy singiel pt. ,,OCB”, którego premiera miała miejsce 12 marca to tylko przedsmak tego, co będziemy mogli usłyszeć na albumie.

Teledysk do utworu Tede „Kaman” z płyty zatytułowanej #kurt_rolson, która ukazała się w 17 maja 2014 roku. Za realizację teledysku odpowiada ekipa filmowa OGfilms.
Highslide JSOto klip poznańskiego rapera Kmiecia, który tym razem oddał hołd swej drugiej pasji zwanej Ultimate Frisbee poprzez kilka soczystych linijek. Kmieciu należy do najstarszej w Polsce drużyny Frisbee - Uwaga Pies. Jest to dosyć świeża dyscyplina ale miejmy nadzieję, iż jednego dnia tabuny ludzi będą "ciepać deklem "
Highslide JSDnia 22 lutego w Poznaniu miał miejsce niezapomniany koncert persony, która miała okazję wypluć tłuste linijki na beaty samego Preemo. Mowa o przedstawicielce płci pięknej Dynasty. Następnego dnia w winylowym niebie zwanym dalej Vinylgate udało się przeprowadzić z nią wywiad. Przeprowadził go Głova a realizacją zajęła się grupa Perfectamente Photography oraz February Studio. Jeśli chcesz wiedzieć jakie piosenki śpiewała za młodu Dynasty przed lustrem, jak pali kalorie DY oraz jak wielką moc ma wyobraźnia to odpalaj natychmiast ten wywiad!
Highslide JSMałpa N.A.S., członek legendarnego zespołu Nagły Atak Spawacza, prezentuje wideo relację z nagrania swojego najnowszego albumu zatytułowanego „Przylądek strachu”. Płyta ukaże się 10 maja i promuje ja klip do utworu „Ja wiem i ty wiesz”.
Highslide JSUtwór nagrany w ramach kampanii Kreuj nie psuj, której zadaniem jest promowanie kreatywnych działań w przestrzeni miejskiej oraz jednoczesne zwalczanie wandalizmu. Muzyka do utworu wyszła spod ręki Zbyla, zwrotki nagrali czołowi polscy hip-hopowcy: Proceente, Muflon, Siódmy, Flint, Łysonżi Dżonson oraz Skorup. Autorem skreczy i cutów jest DJ Anusz, a teledysk, w ramach czynu społecznego, wykonali chłopaki z Ipanema Studio.

"Ziemia obiecana" to drugi singiel promujący projekt Łysonżiego Dżonsona "Browka Szpinak". Gościnnie w utworze pojawiają się Wdowa i Masia, muzykę wyprodukował Salvare. Zdjecia do teledysku zostały zarejestrowane w USA w stanie Nevada, w Warszawie oraz w Trójmieście. Za miks i master odpowiada Erem Studio.