Polecamy:RapDuma na:
HEMP RECORDS ma przyjemność poinformować, że już 10 maja rusza europejska trasa zespołu HEMP GRU. Bilon, Wilku i Żary pięć razy zagrają dla publiczności na Wyspach Brytyjskich, pod koniec maja zagrają natomiast dwa koncerty w Beneluksie, w tym po raz pierwszy dla fanów w belgijskiej Antwerpii.


Na kanale DIIL TV pojawił się kolejny klip promujący debiutancki album zespołu "ŚWIADKOWIE PATOLOGII".
Zapraszamy do sprawdzenia pierwszej epki Coach 71 zatytułowanej "Showtime" Gościnnie: Fuso i Mczaja
PRF oraz Liveonstage.pl z dumą prezentują kolejną edycję POŁUDNIOWY RYTM FESTIWAL! Tym razem zaprosiliśmy do Polski jednego z najbardziej cenionych i kontrowersyjnych białych MC’s na świecie - R.A. the Rugged Man!
Zgarnij 1000 PLN i zagraj na Hip-Hop Na Żywca! Młode koty! Hip-Hop Na Żywca Festiwal startuje z kolejną edycją konkursu na support 'Zagraj Hip-Hop Na Żywca'.


Prezentujemy Wam pierwszy klip z najnowszego albumu RY23 "OBUDŹ SIĘ". Gościnnie w kawałku "Być Człowiekiem" usłyszycie Kaczora oraz KęKę. Numer ten wyprodukował Pawko.
Album ukaże się 6 czerwca nakładem Chili Box Records.

"Raport z rejonu" to premierowy singiel z czwartej, solowej płyty Chady. Utwór pod względem treści, jak i video, jest nawiązaniem do numeru „Syf tych ulic” z poprzedniego albumu. Wrocławska ekipa Dirt Video zabrała nas na przedmieścia Wrocławia, aby opowiedzieć dalszą część historii.


CMRT? to kolejny singiel promujący zapowiadaną na 23 maja 2014 roku najnowszą płytę Tede zatytułowaną "#kurt_rolson".


Przedstawiamy pierwszy kawałek!
"Supermoce" to cykl luźnych utworów, pierwotnie przygotowywanych przez Oxona na koncept-album o tym samym tytule. Każdy z kawałków nawiązuje do tematyki komiksowej, odnosząc się jednocześnie do sytuacji z życia codziennego. Dzięki takiej formie osoby, które nie interesują się komiksami, mogą w pełni zrozumieć treść poszczególnych utworów, a miłośnicy historii obrazkowych odnajdą w nich dodatkowe smaczki i nawiązania.W czwartym już singlu ze zbliżającego się albumu "Bal maturalny" słyszymy zwrotki VNM-a a refren śpiewa legenda polskiej muzyki - Krzysztof Cugowski
Klip spod ręki ekipy Toczy Videos

Wszystko się zmieni, kiedy cicha woda przestanie być cicha. Teledysk nie potrzebuje wyjaśnień, dedykujemy go wszystkim, tym którzy się poczuwają w rok wyborów. Pierwszy singiel promujący wspólny projekt Donatana i Cleo.