Polecamy:RapDuma na:
Highslide JSPrzed weekendem trafił do odsłuchu drugi singiel z mixtape'owej EPki MoraLa. Utwór "Dziś", tak jak poprzedni "Lepiej" powstał bez udziału innych MCs; ale słuchaczy czekają też gościnne zwrotki, które zostały zarejestrowane w studiu Gopside i pojawią się w najbliższym czasie na kanale YT tejże wytwórni.

Podkarpacki raper, Homex, nie próżnuje. Dwa tygodnie po premierze pierwszego "Moon Walk Shot", Homex po raz kolejny zabiera słuchaczy na kosmiczny spacer, podrasowany dobrą dawką muzyki. W ramach przypomnienia, "Moon Walk Shot" to cykl video, który będzie prezentował spontaniczne nagrania Homexa przybliżając i wprowadzając Was w klimat jego płyty, która ukaże się pod koniec 2014 roku.

Zapraszamy do obejrzenia nowego klipu Borixona S.O.S. z gościnnym udziałem. Pezeta. Autorami muzyki są: Auer i PLN Beatz.
Highslide JSPo płycie długogrającej "Szczyt da mi odpocząć" ,która premierę miała dwa miesiące temu, Zyga wychodzi z obiecaną epką. Na "Pokrótce" znajdzie się 5 numerów ale ich tytuły są tajemnicą. Odwiedzajcie więc kanał YouTube i śledźcie fanpage.
Highslide JSZapraszamy do obejrzenia nowego klipu duetu Atut/Dj Funky, który został zrealizowany do utworu pt. „W sercu”. Teledysk promuje najnowszy album duetu pt. „Z czystej ciekawo?ci”, który będzie miał swoją premierę 1 września 2014 roku. Za realizację klipu odpowiadają saltyskills.
Highslide JSWszystko co dobre szybko się kończy, Hip Hop Kemp 2014 już za nami, trzeba było wrócić z pachnących wolnością Czech do domów, by zająć się
dalszym życiem. Wciąż jednak czuć niesamowitą atmosferę Kempu i Proceente postanowił zrelacjonować przebiego imprezy.
Highslide JS"SALA PRÓB" to drugi projekt FACTORY OF SOUND. Produkcją zajął się FOS przy współpracy z DNA. Materiał, który usłyszeć można na płycie, należy zaliczyć do gatunku rap. Choć finalnie płyta miała ukazać się na początku 2013 roku, prace przedłużyły się do sierpnia 2014 roku. Z całą pewnością warto było jednak czekać.
Highslide JSDo premiery Utopii pozostały ponad dwa tygodnie, a tymczasem, w oczekiwaniu na album Pawbeatsa, artysta udostępnia video-dokument z prac nad Utopią. Premiera albumu 12 września.
Highslide JSBiore records ma przyjemność zaprezentować piewszy teledysk promujący nową płytę Aesa do utworu "Bez żalu" z gościnnym udzialem Morala. To najbardziej osobisty numer Aesa w calej jego dyskografii.
Highslide JSCeha Joint to raper z Warszawy, który przygodę z mikrofonem rozpoczął w 1999 roku. Współtwórca undergroundowych składów: CHZT, Nowy Styl Podziemia, TCHNS oraz funkowej grupy Brand New Bang. Reprezentant ulicznego nurtu, który nie boi się eksperymentów z reggae czy drum n bassem.
Highslide JSKali i Paluch, Bob One i Bas Tajpan, Skorup i DJ Hopbeat, PHFNG czy Zeus – to tylko część artystów, którzy już w sobotę, 6.09., pojawią się w Gliwicach. Wszystko w ramach Silesia Hip-Hop Festivalu. Na 7.09. zaplanowano też bezpłatne warsztaty beat boxu, break dance'u i DJ-ingu.