Artykuły Polski RAP Dokładna data premiery płyty Kafara

Dokładna data premiery płyty Kafara

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:45:45, 06 październik '17r.

Znamy dokładną datę premiery!

Wczoraj poznaliśmy okładkę nowej płyty Kafara Dixon37, a dzisiaj raper ujawnił swoim fanom dokładną datę premiery swojej drugiej solówki!

Jak informuje nas treść strony www.kafardix37.pl, już jutro rusza preorder "Panaceum 2: Trzeba Żyć", natomiast premiera płyty przewidziana jest na 17.11.2017.

Poprzednia solówka Kafara - "Panaceum" - zdobyła status Złotej Płyty w marcu 2017 roku. Pod koniec 2016 roku nakładem Step Records ukazała się reedycja płyty. Drugi solowy album Kafara wyda DIstrictAREA. Warszawski label wydał w listopadzie 2016 roku wspólny album Dixon37 - "Krew Za Krew", który również w marcu 2017 roku otrzymał status Złotej Płyty.

DistrictAREA udostępniła także opis płyty:

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

Więcej informacji mamy otrzymać w nadchodzących dniach, a sądząc po zawartości strony www.kafardix37.pl, do której raper odsyła swoich fanów, preorder rusza już pojutrze.

#TAGI

#Kafar
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów