Artykuły Polski RAP Płyta Nagłego Ataku Spawacza ukaże się za sprawą Cypisa oraz Kaczmiego?

Płyta Nagłego Ataku Spawacza ukaże się za sprawą Cypisa oraz Kaczmiego?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:57:22, 28 wrzesień '17r.

Jeszcze kilka miesięcy temu grupa powstała na nowo, a płyta została w pełni nagrana.

O rozpadzie ekipy dowiedzieliśmy się niedawno, przy okazji pierwszego dissu Faziego na Cypisa. Obecnie konflikt między panami spowodował, że płyta najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego. Ale Kaczmi napisał długi post w tej sprawie:

"Słuchajcie Cyprian Solo, Krzysztof Milerski, Marcin Kamien Kaminski, osobiste animozje i pretensje zasłoniły to, co jest m.in istotne w tworzeniu muzyki - a są to fani, których mało co interesuje, czy my się kochamy, przyjaźnimy, lubimy, jest też paru takich, którzy mocno podburzają strony konfliktu. I nie dajmy satysfakcji tym drugim, tylko tym pierwszym, gdyż oni są kwintesencją naszego przetrwania w muzycznym świecie. Dlatego propozycja jest taka - zakopmy topór wojenny, rozejdźmy się w spokoju po tym, jak wydamy płytę. Jesteśmy to winni naszym fanom! Zróbmy to, a później każdy będzie współpracował tylko z tym, kim chce. Zarazem jednak - aby nie było historii, że cały dym był po to, żeby płyta się lepiej sprzedała itd. cały dochód przeznaczymy na cele dobroczynne. Tak sobie wyobrażam koniec tej historii. Skoro i tak płyta miała się nie ukazać, to nikt nie będzie stratny, za to fani zyskają materiał, a my zyskamy w ich oczach"

Jest to dobry pomysł ze strony członka już nieistniejącej grupy NAS, a nawet Cypis krótko na swoim instagramie poparł ten pomysł:

"Popieram jak najbardziej. Jak ma to zgnić gdzieś na dysku, to lepiej wydać to i całe siano dać na potrzebujących"

Pytanie co na to Fazi? Czy zgodzi się na taki pomysł wydania albumu?

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów