RapDuma na:
Artykuły: RapDuma

RapDuma Tour - Września (Odcinek 5) (HD)
Highslide JSKolejnym punktem na mapie RapDuma Tour (zaraz po Pile) jest Września - miasto z wielkopolski liczące blisko 30 tys mieszkańców. Kowall & Galon korzystając ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia nagrali odcinek, w którym nie mogło zabraknąć wątków świątecznych (i to nie tylko tych Bożonarodzeniowych! ). Tradycyjnie porozmawiali oni z przypadkowo napotkanymi mieszkańcami Wrześni, przeprowadzili wideo wywiad z Kubiszewem i Żołnierzem a więcej dowiedzie się oglądając odcinek. Obejrzyj: RapDuma Tour - Września
RapDuma Tour - Piła (Odcinek 4) (HD)
Highslide JSPrezentujemy już czwarty odcinek RapDuma Tour, tym razem odwiedziliśmy miasto Piła gdzie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat kultury hip hop w tym mieście. Spotkaliśmy się ze składami które obecnie tutaj nagrywają tj. Twardy Grunt i Monument, odwiedziliśmy szkołę tańca Beezone, porozmawialiśmy z reprezentantem Więcej THC Klika czyli Qlopem oraz porozmawialiśmy z przypadkowymi ludźmi z tego miasta. RapDuma Tour już niedługo w Twoim mieście !! Obejrzyj: RapDuma Tour - Piła (Odcinek 4) (HD)
RapDuma Tour - Oborniki (Odcinek 3) (HD)
Highslide JSPo dobrym przyjęciu odcinka z Poznania oraz Gniezna, RapDuma Tour wyruszyło na kolejną wycieczkę tym razem do miasta Oborniki. Kowall & Galon grali tutaj ostatnio koncert, a my korzystając z tej okazji nagraliśmy kolejny odcinek RapDuma Tour. Jak tradycja nakazuje porozmawialiśmy z kilkoma osobami z tego miasta czego dowodem jest zebrany materiał wideo. Jesteście ciekawi jak wygląda rap w Obornikach? Zachęcamy do obejrzenia RapDuma Tour - Oborniki (Odcinek 3) (HD) .
RapDuma Tour - Gniezno (Odcinek 2) (HD)
Highslide JSRapDuma Tour po chwilowej przerwie powraca ze świeżym materiałem z pierwszej stolicy Polski. Razem z Kowallem i Galonem odwiedziliśmy Gniezno by dowiedzieć się czegoś więcej na temat hip hopu w tym mieście. Mieliśmy szczęście bo oprócz słuchaczy napotkaliśmy również raperów z tego miasta. Dodatkowo Mixer bardzo fajnie przybliżył nam jak to było z hip hopem w tym mieście. Obejrzyj: RapDuma Tour - Gniezno (Odcinek 2) (HD)
RapDuma Tour - Poznań (Odcinek 1)
Highslide JSPrezentujemy pierwszy odcinek RapDuma Tour w Poznaniu. Będziemy podróżować po całym kraju odwiedzając różne miasta w Polsce gdzie będziemy rozmawiali z ludźmi na temat kultury Hip Hop w danym mieście oraz zbierali materiał wideo który mamy nadzieje, że Was zainteresuje. Pierwszy odcinek rozgrywa się w Poznaniu który reprezentują Kowall & Galon, raperzy którzy świetnie spisali się jako reporterzy RD.